NVIDIA попереджає про напружену ситуацію з постачанням відеокарт у найближчі квартали

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Zill0: 26.02.2026 16:22
kairo: 26.02.2026 16:14
Багато хто чекав Суперів, їм не пощастило :dontknow:
Я чекав, але як тiльки пiшли новини про подорожчання i дефiцит вирiшив купувати i взяв в перших числах сiчня 5080. Як виявилося не дарма, цiна на момент була найнижчою с моменту релiза карти, а на зараз подорожчала на $500
так само чекав на супер, але зрозумів моніторив і ходили слухи з нового року буде дорожче і теж взяв 5080 за просто за дешево 1130 виявилось це було доволі хорошою покупкою ще до нового року.
Дима Динамит
Member

Повідомлення

n+gibat[]r: 26.02.2026 17:46 Самое время начинать беречь те видеокарты которые есть, на них еще придётся играть всю жизнь :laugh:
купил в 2020 3090 актуальная до сих пор
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 26.02.2026 16:33причому карти були по адекватній ціні.
гарний жарт

Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
n+gibat[]r: 26.02.2026 17:46 Самое время начинать беречь те видеокарты которые есть, на них еще придётся играть всю жизнь :laugh:
в нас тут пів форума б у відях в продажу. купити 2 і заспокоїтись
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

erkins007: 26.02.2026 19:00
kairo: 26.02.2026 16:14Багато хто чекав Суперів
Ждуны будут вечно ждать. Они ещё с первого майнинг бума ждут. С 17 года
Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах. То куди поспішати?
B-)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

dead_rat
Я ще не пройшов DLC відьмака. А там ще nextgen вийшов. Чим не привід пограти)?
В будь-якому разі буде більше задоволення, ніж від якогось китайського wukong чи чергової тупої гри про зомбі.
А сталкер мій комп в 4k не потягне, і ще не скоро куплю карту, яка то зможе, тому не буду й пробувати. Я з іграми взагалі не поспішаю тепер. Для чого їх грати одразу після релізу? Вони можуть і почекати кілька років.
penetrator
Member
Звідки: Amsterdam

Повідомлення

dead_rat: 26.02.2026 19:49
erkins007: 26.02.2026 19:00
Ждуны будут вечно ждать. Они ещё с первого майнинг бума ждут. С 17 года
Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах. То куди поспішати?
B-)
Только с корявым некст ген патчем и РТ там умопомрачительные 30 фпс в 3440х1440 с РТХ 5080 :laugh:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Хто встиг взяти 5090, той молодець, хто не встиг ну, той не встиг.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

penetrator: 26.02.2026 20:21
dead_rat: 26.02.2026 19:49
Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах. То куди поспішати?
B-)
Только с корявым некст ген патчем и РТ там умопомрачительные 30 фпс в 3440х1440 с РТХ 5080 :laugh:
Як кажуть: здуру можна і член зламати
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

dead_rat: 26.02.2026 19:49Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах.
Я його вже двічі пройшов(всю серію). Хочеться й поновіше щось зіграти.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

kairo: 26.02.2026 22:14
dead_rat: 26.02.2026 19:49Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах.
Я його вже двічі пройшов(всю серію). Хочеться й поновіше щось зіграти.
Чекай Відмак 4. Тоді і оновишся
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

dead_rat: 26.02.2026 22:33Чекай Відмак 4. Тоді і оновишся
Імхо, Відьмак, це завершена серія ігор. Те, що студія буде ліпити четверту частину замість оригінальної ІР чи хоча би продовження КП2077 наводить на думки, що не все так добре в них.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

kairo: 26.02.2026 16:14Багато хто чекав Суперів, їм не пощастило
як можна чекати те чого ніхто не оголошував
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nouriel: 26.02.2026 23:12як можна чекати те чого ніхто не оголошував
Супери вже багато років виходять на наступний рік після нового покоління. І в цій серії вони точно планувались.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

kairo: 26.02.2026 23:18 в цій серії вони точно планувались.
нвідія такого не говорила, так шо невідомо шо вони планували
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo
В 30 серии разве были суперы? Или в 10? Они толкьо в 20/40 были
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nouriel: 26.02.2026 23:44нвідія такого не говорила, так шо невідомо шо вони планували
Нвідія по плану мала оголосити про Супери на CES 2026. В зв'язку із дефіцитом пам'яті їх відклали.
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx ... shortages/

Відправлено через 51 секунду:
erkins007: 26.02.2026 23:56В 30 серии разве были суперы? Или в 10? Они толкьо в 20/40 были
На RTX30 припав пік криптовалютного буму.
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

erkins007, в 16-ій ще була... ну, :D по "вихлопу" була, можна сказати, більше символічно, але хоч по неймінгу.
kairo: 26.02.2026 22:43 ...чи хоча би продовження КП2077...
► Чекаєте ще одне ДЛЦ?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

МОНАХ: 27.02.2026 00:34► Чекаєте ще одне ДЛЦ?
Скоріше повноцінну нову частину.
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Vpupkin: 26.02.2026 20:23 Хто встиг взяти 5090, той молодець, хто не встиг ну, той не встиг.
ну ***дец, какой ты молодец :banan:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kairo: 26.02.2026 22:14Я його вже двічі пройшов(всю серію). Хочеться й поновіше щось зіграти.
Є величезна кількість старих красних ігор, які ти з різних причин міг пропустити.

Та й переважна більшість нових доволі толерантна до заліза. Ну не пограєш в такий "шедевр" ігроладу як четверта борда, і що?
Відповісти