Вийшов Game Ready драйвер GeForce 595.59 WHQL для Resident Evil Requiem та Marathon

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Предлагаю обсудить Вийшов Game Ready драйвер GeForce 595.59 WHQL для Resident Evil Requiem та Marathon

Жду отзывов бета-тестеров и через недельку можно будет обновляться если жестких багов не будет :laugh:
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Ну не знаю, не знаю. Помню ставил дрова под киндом кам 2 и пропали нпс)
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

что-то их нет не по ссылке и не качается в app
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

GipeR: 26.02.2026 19:18 что-то их нет не по ссылке и не качается в app
Точно нема є тільки 591.86 шо за? :-/
FurryGentleman
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

да обновы пока нигде нет - не знаю где её увидели)
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

FurryGentleman: 26.02.2026 19:38 да обновы пока нигде нет - не знаю где её увидели)
она была, даже в app отобразилась, но судя по всему они её удалили, теперь нет, видать была проблема
Tyler
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

в nvidia app все підтягнулось і встановилось, не знаю шо там у кого не працює
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

глючне оновлення вже 2 рази система в ребут сама вилітала, не спішіть :shuffle:
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

Filabatya: 26.02.2026 19:42 глючне оновлення вже 2 рази система в ребут сама вилітала, не спішіть :shuffle:
вот его и удалили
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Реально зник драйвер :lol: Добре що не поставив :-P
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

MaxZema: 26.02.2026 19:47 Реально зник драйвер :lol: Добре що не поставив :-P
Сторінка драйвера у АРР зникла, стоїть наразі заглушка стара :D хоча граю вже 4години проблем не побачив
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Нейронка написала драйвер момент? :gigi:
На 3DGuru й TPU інсталлер досі лежить, проте судячи з вороху негативних коментарів воно поки не потрібно.
Востаннє редагувалось 26.02.2026 20:25 користувачем stoned, всього редагувалось 1 раз.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

man1242: 26.02.2026 19:57
MaxZema: 26.02.2026 19:47 Реально зник драйвер :lol: Добре що не поставив :-P
Сторінка драйвера у АРР зникла, стоїть наразі заглушка стара :D хоча граю вже 4години проблем не побачив
У Doom dark age не працює фреймген після оновлення драйвера B-) ціфри малює а монітор не баче намальованих кадрів хоча у кб77 та ласт оф асс усе добре працює.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

не розумію чого замінусували ТС і наступний комент :spy:
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Откатываться надо или ждать исправлений:

February 26th, 11am PT Update: We have discovered a bug in the Game Ready and Studio 595.59 WHQL drivers and have removed the downloads temporarily while our team investigates. For users that have already installed this driver, or are experiencing issues with fan control, please roll back to 591.86 WHQL.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Повідомляється, що встановлене оновлення може призводити до втрати контролю за швидкістю обертання вентиляторів, що створює ризик перегріву графічного чіпа під навантаженням. Тим користувачам, які вже встигли оновитися і зіткнулися з подібними труднощами, служба підтримки NVIDIA рекомендує виконати відкат системи на стабільну версію 591.86 WHQL . Таке прочитав
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Цікаво, будуть новини що RE9 спалює відеокарти? :laugh:
Leeman
Member

Повідомлення

Схоже ші писав драйвер.
Unsecond
Member

Повідомлення

GipeR: 26.02.2026 19:18 что-то их нет не по ссылке и не качается в app
https://de1-dl.techpowerup.com/files/u4 ... h-whql.exe
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Схоже Claude 4.6 накосячив в драйвері))
Відповісти