І?Artem_M: ↑ 26.02.2026 16:34Двіжок 2017 року....AlexWest: ↑ 26.02.2026 14:11 Після такого оптимізону при такій то графіці, всі відмазки інших розробників про "технічні складнощі" і "купіть новий пк" вже не приймаються.
Новини
Останні статті і огляди
З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem
-
BoKl
Member
-
TheDmytrius
Member
So what?Artem_M: ↑ 26.02.2026 16:34Двіжок 2017 року....AlexWest: ↑ 26.02.2026 14:11 Після такого оптимізону при такій то графіці, всі відмазки інших розробників про "технічні складнощі" і "купіть новий пк" вже не приймаються.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Прекрасно помню, но есть одна маленькая деталь - видеокарты того времени не стоили 3-4K$Shaolin_Style: ↑ 26.02.2026 16:26 это не ново, вспомните Doom 3 в котором для активации Ultra-текстур требовались карты с 512 vram, которых не существовало в природе на момент релиза игры.
-
NST1983
Member
- Звідки: Україна
Artem_M: ↑ 26.02.2026 16:34Двіжок 2017 року....AlexWest: ↑ 26.02.2026 14:11 Після такого оптимізону при такій то графіці, всі відмазки інших розробників про "технічні складнощі" і "купіть новий пк" вже не приймаються.
Відправлено через 31 хвилину 1 секунду:
Тобто виходить, що чим новіший движок, тим вищі вимоги до заліза, навіть якщо «з коробки» графіка виглядає доволі просто?
-
erkins007
Member
Не, чтобы не травмировать психику на АМД вообще трассировка пути недоступна.Геральт: ↑ 26.02.2026 14:01Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками
А тут с длсс и х2 фг 120фпс
-
NST1983
Member
- Звідки: Україна
На відчуття від гри це ніяким чином не впливає. Єффекти, які не помічаєш.erkins007: ↑ 26.02.2026 19:03Не, чтобы не травмировать психику на АМД вообще трассировка пути недоступна.Геральт: ↑ 26.02.2026 14:01Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками
А тут с длсс и х2 фг 120фпс
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Рідний, не рідний - якщо руки ростуть не з того місця можна тисячу виправдань настругати. А нічого, що ціла індустрія виросла на не рвдних рушіях - безліч топової коасики буда зроблена на базі id tech рушіїв та того ж unreal, source. Чомусь раніше це не заважало, а тепер стало неймовірною проблемою розібратися з документацієюkairo: ↑ 26.02.2026 16:17Бо це рідний рушій, а не УЄ5. Так само ДС2 на фірмовому рушії і через це має класну картинку при помірних вимогах, а не так, як більшість сучасних релізів, де картинка рівня 2015-го, а вимоги рівня 2030-го.MqM: ↑ 26.02.2026 14:35винять у всьому рушії, пк, все що можна
Отправлено спустя 1 минуту 30 секунд:
Даремно ти сподіваєшся, що нитіки знайомі з Думом)))Shaolin_Style: ↑ 26.02.2026 16:26это не ново, вспомните Doom 3 в котором для активации Ultra-текстур требовались карты с 512 vram, которых не существовало в природе на момент релиза игры.vsx: ↑ 26.02.2026 15:19
Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе а с новой не будет
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Якщо в налаштуваннях є галочка PT, то треба поплакати, якщо немає, то й проблеми немає.
Отакий наш сучасний геймер: тільки дайте йому опціональний привід понити, як щось там не тягне якусь там опцію, та не вмикай і не плач.
Отакий наш сучасний геймер: тільки дайте йому опціональний привід понити, як щось там не тягне якусь там опцію, та не вмикай і не плач.
-
Ektalion
Member
Вір після цього статистиці, чи не так erkins007 & Enjthesilence ?Valve визнала, що січневі дані опитування Steam Hardware Survey про відеопам’ять GPU були некоректними. Зараз не можна вважати точними показники про близько 30% систем із 8 ГБ VRAM.
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
А головоломки досі абсурдні?
Чи якийсь чарівник і досі створює дивні механізми за власний рахунок, просто шоб було?
Чи якийсь чарівник і досі створює дивні механізми за власний рахунок, просто шоб було?
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Різниця в тому, що Сорс та Айді Тех, це одні із найкращих рушіїв в історії геймдева. Анріл теж був хорошим рушієм до четвертої версії де вже почались горезвісні проблеми із статтерами. На п'ятому Анріалі, що не гра, так невиліковні статтери, і нещадні вимоги до заліза при генерик візуалі.MqM: ↑ 26.02.2026 19:13Рідний, не рідний - якщо руки ростуть не з того місця можна тисячу виправдань настругати. А нічого, що ціла індустрія виросла на не рвдних рушіях - безліч топової коасики буда зроблена на базі id tech рушіїв та того ж unreal, source. Чомусь раніше це не заважало, а тепер стало неймовірною проблемою розібратися з документацією
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Запросто можу зробити статери на будь якому рушію) Підказка: не треба перевищувати ліміти і будувати рівні хаотично)kairo: ↑ 26.02.2026 22:22Різниця в тому, що Сорс та Айді Тех, це одні із найкращих рушіїв в історії геймдева. Анріл теж був хорошим рушієм до четвертої версії де вже почались горезвісні проблеми із статтерами. На п'ятому Анріалі, що не гра, так невиліковні статтери, і нещадні вимоги до заліза при генерик візуалі.MqM: ↑ 26.02.2026 19:13Рідний, не рідний - якщо руки ростуть не з того місця можна тисячу виправдань настругати. А нічого, що ціла індустрія виросла на не рвдних рушіях - безліч топової коасики буда зроблена на базі id tech рушіїв та того ж unreal, source. Чомусь раніше це не заважало, а тепер стало неймовірною проблемою розібратися з документацією
Ви от в курсі, що зараз практично в кожній грі є безліч полігонів, навіть не видно гравцю? при тому не кожен рушій автоматично відсікає ті полігони, які гравець не бачить, а навпаки завантажує всю модель? Ось так можна нагромоздити з каміння гори, а потім ловити підвисання.
Думаєте дарма у вакансіях левелдизайнерів зазнаюяають вміння працювати з левел стрімінгом? От вам теж відповідь про статери
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Воно зрозуміло, що і на топовому рушію, типу Сорс можна зробити жахливо оптимізовану гру, VTM Bloodlines, найкращий приклад. Але реально, на УЄ5 що не гра, то одні й ті самі проблеми.MqM: ↑ 26.02.2026 23:37Запросто можу зробити статери на будь якому рушію)
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Да ты что, и как ты обьяснишь доступность трассировки пути на таких супер картах как 3060 и 2060?erkins007: ↑ 26.02.2026 19:03Не, чтобы не травмировать психику на АМД вообще трассировка пути недоступна.Геральт: ↑ 26.02.2026 14:01Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками
А тут с длсс и х2 фг 120фпс
-
erkins007
Member
vsx
Очень просто она доступна на всех RTX картах. Естественно это не значит что ее нужно включать на всех. 20/30 серия не для трассировки пути. Говорю как бывший владелец 3080ти
Очень просто она доступна на всех RTX картах. Естественно это не значит что ее нужно включать на всех. 20/30 серия не для трассировки пути. Говорю как бывший владелец 3080ти
-
MessiaH
Member
Кусок неоптимизированного дeрьма, в 4к нативе на ультрах и трассировке пути получил 27фпс на 5090 при посредственной картинке. Капком, с...и, убейте себя об стену, с такой оптимизацией никакая генерация не поможет, твари конченные
-
Artem_M
Member
І - було б дивно якби не оптимізувалось на сучасному залізі...
Відправлено через 2 хвилини 12 секунд:
РТ - це факультатив, технологія заради технології. Не збуджуйся такMessiaH: ↑ 27.02.2026 07:25 Кусок неоптимизированного дeрьма, в 4к нативе на ультрах и трассировке пути получил 27фпс на 5090 при посредственной картинке. Капком, с...и, убейте себя об стену, с такой оптимизацией никакая генерация не поможет, твари конченные
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Очень просто, это нвидиа тайтл и графику для радеонов порезали намеренно, занеся кучу денег, как обычно. А не для того чтобы там чью-то психику травмировать.erkins007: ↑ 27.02.2026 04:08 vsx
Очень просто она доступна на всех RTX картах. Естественно это не значит что ее нужно включать на всех. 20/30 серия не для трассировки пути. Говорю как бывший владелец 3080ти
-
Artem_M
Member
А можна побачити посилання на джерела такої інформації?vsx: ↑ 27.02.2026 09:57 это нвидиа тайтл и графику для радеонов порезали намеренно...