З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem

Стримерки уже катают на Твитче, плебеи терпят. Никогда такого не было и вот опять :D
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Also, enabling PT will automatically engage DLSS with the "Performance" profile, and you cannot disable DLSS anymore,

Ядра ядрами, а божественну технологію карта не подужала. Жодна.
В звичайних променях падіння швидкодії 2х. З Path в нативі не тестували, бо гра не дозволила. Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками :D
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Earanak: 26.02.2026 13:53 Предлагаю обсудить З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem

Стримерки уже катают на Твитче, плебеи терпят. Никогда такого не было и вот опять :D
лучшее промо для игры это раздать ее стримерам которые сформируют позитивное мнение у толпы, до релиза.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Shaolin_Style: 26.02.2026 14:07
Earanak: 26.02.2026 13:53 Предлагаю обсудить З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem

Стримерки уже катают на Твитче, плебеи терпят. Никогда такого не было и вот опять :D
лучшее промо для игры это раздать ее стримерам которые сформируют позитивное мнение у толпы, до релиза.
Вже трясе щоб пограти :lol: :lol:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Геральт: 26.02.2026 14:01 В звичайних променях падіння швидкодії 2х. З Path в нативі не тестували, бо гра не дозволила. Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками :D
потому что Path Trace в риалтайме это ультимативно тяжелая операция для любого современного железа в принципе. Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Shaolin_Style: 26.02.2026 14:08
Геральт: 26.02.2026 14:01 В звичайних променях падіння швидкодії 2х. З Path в нативі не тестували, бо гра не дозволила. Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками :D
потому что Path Trace в риалтайме это ультимативно тяжелая операция для любого современного железа в принципе. Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе.
це ви вже щось дуже оптімістично висловлюєте думку :D
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Після такого оптимізону при такій то графіці, всі відмазки інших розробників про "технічні складнощі" і "купіть новий пк" вже не приймаються.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

AlexWest: 26.02.2026 14:11 Після такого оптимізону при такій то графіці, всі відмазки інших розробників про "технічні складнощі" і "купіть новий пк" вже не приймаються.
Про що я і торочу в кожній темі всім нитикам, а вони і даоі винять у всьому рушії, пк, все що можна, але тільки не корпоративну економію на тестуванні та наймі професіональних програмістів та дизайнерів
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

AlexWest
Так у 8 частині графіки на голову краще, чим останніх іграх від тих жк Обсідіан.
І відповідно вимоги значно нижче у Village менші
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Shaolin_Style: 26.02.2026 14:08 потому что Path Trace в риалтайме это ультимативно тяжелая операция для любого современного железа в принципе. Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе.
Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе а с новой не будет
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Геральт: 26.02.2026 14:01 Also, enabling PT will automatically engage DLSS with the "Performance" profile, and you cannot disable DLSS anymore,

Ядра ядрами, а божественну технологію карта не подужала. Жодна.
В звичайних променях падіння швидкодії 2х. З Path в нативі не тестували, бо гра не дозволила. Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками :D
Йой най, що ж то коїться. :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

vsx: 26.02.2026 15:19
Shaolin_Style: 26.02.2026 14:08 потому что Path Trace в риалтайме это ультимативно тяжелая операция для любого современного железа в принципе. Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе.
Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе а с новой не будет
Вона і з тою не буде справлятись. Умовна 5080 не вивозить 6-річний кіберпанк в нативі.
Unsecond
Member

Повідомлення

в движении выглядит все одинаково :rolleyes:
Bukakanga
Member

Повідомлення

Shaolin_Style: 26.02.2026 14:08
Геральт: 26.02.2026 14:01 В звичайних променях падіння швидкодії 2х. З Path в нативі не тестували, бо гра не дозволила. Мабуть, щоб не травмувати ніжну психіку "володарів" карт зі спец блоками :D
потому что Path Trace в риалтайме это ультимативно тяжелая операция для любого современного железа в принципе. Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе.
в нативе в 720р?
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Да кто сказал, что топовые актуальные карты должны всё тянуть на максимуме? Это зависит не только от видеокарты, но и от игры, графику игр могут сделать такую, какую видеокарты ещё долго с комфортом не потянут (типа 200 фпс и т.д.). Топовая карта должна.. Что за ересь.. :facepalm:
Задача топовой карты только одна — быть быстрее других карт. Всё.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MqM: 26.02.2026 14:35винять у всьому рушії, пк, все що можна
Бо це рідний рушій, а не УЄ5. Так само ДС2 на фірмовому рушії і через це має класну картинку при помірних вимогах, а не так, як більшість сучасних релізів, де картинка рівня 2015-го, а вимоги рівня 2030-го.
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А 580 рыкса где? :think:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

0063kk: 26.02.2026 16:18 А 580 рыкса где? :think:
На пенсії :rip:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

vsx: 26.02.2026 15:19
Shaolin_Style: 26.02.2026 14:08 потому что Path Trace в риалтайме это ультимативно тяжелая операция для любого современного железа в принципе. Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе.
Смотрите с перспективой на будущее, условная 6080 уже будет справляться с этой игрой в нативе а с новой не будет
это не ново, вспомните Doom 3 в котором для активации Ultra-текстур требовались карты с 512 vram, которых не существовало в природе на момент релиза игры.
Artem_M
Member

Повідомлення

AlexWest: 26.02.2026 14:11 Після такого оптимізону при такій то графіці, всі відмазки інших розробників про "технічні складнощі" і "купіть новий пк" вже не приймаються.
Двіжок 2017 року....
Відповісти