Розробники науково-фантастичної пригоди Aphelion представили ігровий процес і системні вимоги

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Предлагаю обсудить Розробники науково-фантастичної пригоди Aphelion представили ігровий процес і системні вимоги

"на далекій планеті" - освітлення, ландшафти, гравітація як на матері Землі. Розрабники навіть не спромоглися створити дійсно "іншу планету". Чи наприкінці (оце так несподіванка) "іншою планетою" буде Земля? :rolleyes:
Ostin
Member

Повідомлення

Чомусь ELEX по картинці нагадало.
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Liam: 25.02.2026 09:33 Предлагаю обсудить Розробники науково-фантастичної пригоди Aphelion представили ігровий процес і системні вимоги

"на далекій планеті" - освітлення, ландшафти, гравітація як на матері Землі. Розрабники навіть не спромоглися створити дійсно "іншу планету". Чи наприкінці (оце так несподіванка) "іншою планетою" буде Земля? :rolleyes:
Боже какое ты душное. :mad:
nick_ii
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Liam: 25.02.2026 09:33 Предлагаю обсудить Розробники науково-фантастичної пригоди Aphelion представили ігровий процес і системні вимоги

"на далекій планеті" - освітлення, ландшафти, гравітація як на матері Землі. Розрабники навіть не спромоглися створити дійсно "іншу планету". Чи наприкінці (оце так несподіванка) "іншою планетою" буде Земля? :rolleyes:
Виробництво дорожчає. Гру знімали в Антарктиді :idea:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Прикольно виглядає все :think: Не спішний гемплей і упор на інженерні прилади зацікавили. По движку информации нет, но очень похоже на UE. Додав поки що в обране
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Liam: 25.02.2026 09:33 Предлагаю обсудить Розробники науково-фантастичної пригоди Aphelion представили ігровий процес і системні вимоги

"на далекій планеті" - освітлення, ландшафти, гравітація як на матері Землі. Розрабники навіть не спромоглися створити дійсно "іншу планету". Чи наприкінці (оце так несподіванка) "іншою планетою" буде Земля? :rolleyes:
Так це зараз розповсюджено. Розробляти повністю нову екосистему це треба мати фантазію і все ж якісь знання, або принаймні консультантів наймати
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

:think: Візуал Сабнаутики Белоу Зіро відчуваю сильно я... Особливо, коли в другій половині трейлеру зайшли всередину станції...
Відповісти