Новини
Останні статті і огляди
Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Предлагаю обсудить Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма
Эх, Филя, Филя, не шмог(
Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
Эх, Филя, Филя, не шмог(
Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
-
NST1983
Member
- Звідки: Україна
- спойлер
-
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Как всегда майки... как всегда... Девиз - купить чтобы похоронить
Так с Nokia, так с игровыми студиями, так со всем к чему они прикасаются
-
KimRomik
Member
завжди коли читаю подібну новину, я згадую ті проекти, які були вбиті істотами, які займали нові посади
вони думають, що добре знають ігрове ком"юніті, а по факту далі свого носа не бачать
і як наслідок вони будут сильно міняти курс на казуальщину навіть тих ігор, які по очевидним причинам не можут бути такими
вони думають, що добре знають ігрове ком"юніті, а по факту далі свого носа не бачать
і як наслідок вони будут сильно міняти курс на казуальщину навіть тих ігор, які по очевидним причинам не можут бути такими
-
nochnik89
Member
- Звідки: Планета Земля
Откройте форумные баталии за 2020-2022е годы. Х-бокс против сони. Посмотрите сколько людей было, кто говорил что х-бокс порвет сони)) и Фил ведет х-бокс правильно дорогой. Ах да, еще же доказывали что х-бокс мощнее и это прям аргумент. И вот 2026й, все становится на круги своя.
-
7mindfields
Member
Ну тепер у steam machine взагалі не буде шансівНа високій посаді його змінить Аша Шарма (Asha Sharma), яка раніше керувала напрямком CoreAI в Microsoft

Востаннє редагувалось 21.02.2026 12:52 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
-
StingerYar
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Бачачи це я просто побажаю пану Гейбу Ньюеллу прожити всі 100+ років і тримати свою поточну посаду до останнього 
-
Jech
Member
эти индийцы везде, их очень много и работают за копейки в любой отрасли и где угодно.
-
firestarter256
Member
- Звідки: Дэнвер
StingerYar
Ну Гейб основатель, не думаю что его попрут, пока сам не уйдет. Но он сволочь еще та 25 ожидания одной игры, а он все контру форсит
Ну Гейб основатель, не думаю что его попрут, пока сам не уйдет. Но он сволочь еще та 25 ожидания одной игры, а он все контру форсит
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівніJech: ↑ 21.02.2026 12:51 эти индийцы везде, их очень много и работают за копейки в любой отрасли и где угодно.
-
SKYJAKER
Member
- Звідки: м Камянське
корінна американка 
-
Enjthesilence
Member
- спойлер
- "Аша Шарма (Asha Sharma), яка раніше керувала напрямком CoreAI в Microsoft."
"Також згадується про переосмислення ігор у дусі часу та впровадження нових бізнес-моделей."
-
Samilo
Member
- Звідки: Харьков (Украина)
SKYJAKER
Така як і трамп чи бред піт
Така як і трамп чи бред піт
-
id3210
Junior
кто его попрет? некому, акционеров нет и он босс )firestarter256: ↑ 21.02.2026 13:02 StingerYar
Ну Гейб основатель, не думаю что его попрут, пока сам не уйдет. Но он сволочь еще та 25 ожидания одной игры, а он все контру форсит
-
Mopar
Member
- Звідки: Vároš
Джойстик-палку мала би тримати в руках полюбе.proos: ↑ 21.02.2026 12:19
Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
-
Hotspur
Member
мені здається там зараз одні індуси будуть в керівництвіdead_rat: ↑ 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
-
Reinmar
Member
Что становится?) Есть цифра конкретная - доход игрового подразделения Сони и аналогичная Майрософт. И она не отражает того, на что вы намекаете. И они работают ради нее в первую очередь. Она никак не корелирует с баталиями в инете. При том,что коробку слили (и славно кстати), это не значит,что доходы летят вниз.nochnik89: ↑ 21.02.2026 12:30 все становится на круги своя.
Востаннє редагувалось 21.02.2026 14:02 користувачем Reinmar, всього редагувалось 1 раз.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Так, бо вони методично вищімлюють усіх і тоді переносять розробку в ІндіюHotspur: ↑ 21.02.2026 13:43мені здається там зараз одні індуси будуть в керівництвіdead_rat: ↑ 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні![]()
- спойлер
-
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Прямо в голові прозвучала фраза... це ще з якогось совковського фільму і вона кацапською, але суть банальна: "В нашій справі головне - вчасно змитися" (С). Стосовно Філа, то вже трохи не вчасно - довгенько він вже пересидів, очікуючи чуда, алеВ офіційному листі Філ Спенсер дякує всім...
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Наделла всякую Шаурму пропихивает из своих родственников в руководство. Не удивлюсь, если она приложила руку к копайлоту в 11 винде.