Пропоную обговорити Гра в жанрі жахів Cthulhu: The Cosmic Abyss скоро отримає демоверсію
Цікаво, повернення Лавкрафта. Помню колись детектив ктулху від зенімакс був.
Новини
Останні статті і огляди
Гра в жанрі жахів Cthulhu: The Cosmic Abyss скоро отримає демоверсію
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Від візуалу нового трейлера - від окремих елементів та їх співвідношення - трохи зловив вайб Сабнатики... Якщо буде хоч частково схожий геймплей, можливості хай обмежені, але дослідження локацій і схожий, геймплейно-дозований сюжет, то це, в певній мірі буде два-в-одному, бо Лавкрафта я здебільшого дуже люблю
. Правда, я більше за тематику "Хребтів безумства" вболіваю, ніж безпосередньо самого Ктулху, але там це все пов'язано... Напевно, закину в очікуване; як "не з'їм", то точно хоча б "понадкушую"
...
- спойлер
- ► Проблема в тому, що творці контенту по творчості Лавкрафта здебільшого люблять його чомусь не так як я
і в більшості випадків виходить якесь лайно або претенциозне лайно "на тему", але це не привід раз-за-разом, знову не сподіватися і не давати їм шанс
...
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
Так виглядає місце де була кровава бійня?
https://youtu.be/iyYlAQ1b74o?t=36
https://youtu.be/iyYlAQ1b74o?t=36
-
AndrewV
Member
Liam
такой же рейтинг как у DOOM III PEGI 18
такой же рейтинг как у DOOM III PEGI 18
-
wotan
Junior
- Звідки: Украіна Запоріжжя
Пх'нглуи мглв'нафх Ктулху Р'льех вгах'нагл фхтагн
У підводному Р'льєхі мертвий Ктулху спить і чекає потрібної години
)))
У підводному Р'льєхі мертвий Ктулху спить і чекає потрібної години
)))