NZXT випустила корпус H2 Flow для плат Mini-ITX та блок живлення C850 SFX

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Предлагаю обсудить NZXT випустила корпус H2 Flow для плат Mini-ITX та блок живлення C850 SFX

А сенс такого розміру якщо відеокарта все одно не встане? Він надто великий для збірки без відеокарти.
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

щось мені підказує що не взлетить
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris
Шо значить не стане? В спеках написано:

331 mm GPU Capacity
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

PolarisТуди влізе 9070хт чи навіть 5090 проарт/фе
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

набокопорили з внутрішньою організацією лише заради скла щоб було видно екранчик :down:
Dilfin
Member

Повідомлення

Це з блоком живлення в комплекті?)
KolSer
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Вчора як раз дивився збірку з цим корпусом, доволі непогано, та як на мене, скло там зайве.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

leif
Барбарис
Так вже побачив
sergant2020
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Класный корпус, взял бы :rotate: , но боюсь видяха не станет. Смотрел обзор, выглядит супер
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Выглядит специфично. H1 был очень целостным/симпатичным. Но не универсальным, особенно после 100% поломки сжо.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

GPU Thickness Up to 65 mm
GPU Width Up to 150 mm
типа трехслотовая становится, а по факту не каждая влезет, как всегда
Alanis
Member
Аватар користувача
Звідки: Славянск

Повідомлення

Надеюсь в этот раз всё протестили, что б не так как с Н1 было замыкание от винтика.
Відповісти