До Мережі потрапила 2500-ватна прошивка від MSI GeForce RTX 5090 Lightning

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Mozdev
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить До Мережі потрапила 2500-ватна прошивка від MSI GeForce RTX 5090 Lightning

Я розумію що це все для оверклокінгу.

Але це буде дорогий феєрверк :gigi:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Чому одразу не анлімітед? Нащо ці напівміри? :spy: :shuffle:
Bukakanga
Member

Повідомлення

да сразу 110 кВ, чего мелочиться-то на слаботочке?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 17.02.2026 09:41 Чому одразу не анлімітед? Нащо ці напівміри? :spy: :shuffle:
Потужності розетки не вистачить і чєліки будуть відправляти виробнику карточки як брак бо пк вирубається) :D
OdeMix
Junior

Повідомлення

Хотите продавать больше видеокарт, обеспечьте непрерывный фейерверк из уже купленных :laugh:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Та це ж просто MAXIMUM POWER!

Зображення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Зірочка палай, зірочка палай :lol: :lol:
До речі вже одна спалена точно є, тепер їх 1299
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

то я один такий дурний шо заморачуюсь з андервольтінгом ?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

просто интересно что будет с PHVR-разъемом если через него пустить 2.5кВт одномоментно :apes:
Bukakanga
Member

Повідомлення

так, это...
2500 ватт делить на 12 вольт... тадаммм... 208 ампер

фиг с ним с разъемом, там провода между блоком питания и видяхой начнут капать медью на текстолит

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
Барбарис: 17.02.2026 10:47 Зірочка палай, зірочка палай :lol: :lol:
До речі вже одна спалена точно є, тепер їх 1299
я понял! Это же БАТТЛ РОЯЛЬ! Останется только один! То есть одна - видеокарта. Выигравший получит ВЕЛИКОЕ НИХРЕНА!
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

useless madness
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Gelonyrum
Ну ты человеники не сравнивай с нормальными домами! У меня 2 типа розеток
hohlid19
Member

Повідомлення

Вот это понимаю парилка, жаль этот обогреватель сейчас не поиспользуешь
MaxNew
Member

Повідомлення

Alligator: 17.02.2026 09:41 Чому одразу не анлімітед? Нащо ці напівміри? :spy: :shuffle:
Підготовлюють нас до rtx 6090 :lol:
Відповісти