В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Azerty
Member

Повідомлення

Entar: 11.02.2026 02:50 Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070 :)
4070 сильніша тільки в лучах
yungmanpro
Member

Повідомлення

medion89: 11.02.2026 13:53 а чего не сдал её и не взял 5070?
Ну в умовах повернення чітко описано, що пломба має бути цілою (я маю на увазі на коробці) і плюс до того я відразу плівку із підсвітки зняв.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

та ну, сказав би не влізла в корпус... :rolleyes:
порізана наліпка на коробці не привід відмовляти в поверненні
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Azerty: 11.02.2026 15:164070 сильніша тільки в лучах
спойлер
Зображення
yungmanpro
Member

Повідомлення

kairo: 11.02.2026 16:17
спойлер
Зображення
Кіберпанк наш слоняра!
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Robostyle: 10.02.2026 14:22
600-700€
с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
Когда вариантов нет у людей берут что есть.
Mozdev
Member

Повідомлення

MessiaH: 10.02.2026 23:01 Обе карты шлак так что...
Мені цей шлак (5060 ti) хто-небудь продасть за 150 баксів. :gigi:
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Ну я купив 9070 менше ніж за 550 євро.
Не прогадав :gigi:
Відповісти