Як назло
АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Абідна
Гру отримаєш... А той, хто не заніс не отримаєfantomrulezz: ↑ 11.02.2026 09:35 Предлагаю обсудить NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
там ще асус його роздає за своє залізо якщо щоfantomrulezz: ↑ 11.02.2026 09:35 Предлагаю обсудить NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50
Як назло![]()
АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Абідна![]()
з великою імовірністю різниця між поточною і грудневою вартістю відяхи більша за вартість РЕ, так що вже гріх жалітисяGipeR: ↑ 11.02.2026 10:11 я в декабре взял карту, и получается не чего не получу, обидно
Цікаво, а що інтел роздає?fantomrulezz: ↑ 11.02.2026 09:35 АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
Спробував через їх сайт зарегатись, на жаль не вийшлоoversteve: ↑ 11.02.2026 10:10там ще асус його роздає за своє залізо якщо що
BSODи та відвали чіпаNekros: ↑ 11.02.2026 10:22Цікаво, а що інтел роздає?fantomrulezz: ↑ 11.02.2026 09:35 АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx![]()
інтел за всі кори ультра роздає одну з 4 ігорєйNekros: ↑ 11.02.2026 10:22Цікаво, а що інтел роздає?fantomrulezz: ↑ 11.02.2026 09:35 АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx![]()
зараз то скорше амд до своїх Х3Д проців
от для нашого регіонуfantomrulezz: ↑ 11.02.2026 10:43Спробував через їх сайт зарегатись, на жаль не вийшлоoversteve: ↑ 11.02.2026 10:10там ще асус його роздає за своє залізо якщо що![]()
Та зараз все ок з якістю у обох брендівitem2: ↑ 11.02.2026 10:54В обох статистика повернень на нові лінійки у межах норми (<1%):
Ціни формую не я. Хоча так, я взяв за 1130 євро, але навіть так можна було побалувати себе грою.oversteve: ↑ 11.02.2026 10:20з великою імовірністю різниця між поточною і грудневою вартістю відяхи більша за вартість РЕ, так що вже гріх жалітисяGipeR: ↑ 11.02.2026 10:11 я в декабре взял карту, и получается не чего не получу, обидно![]()
Ага, ни разу не видел плохого описания у игр. Как почитаешь так очередной шедевр. А на деле пустые огромные локации и побочные квесты в стиле принеси 10 грибов. И 80 часов геймплея.item2: ↑ 11.02.2026 10:40 oversteve
Nekros
А було б непогано: купуєш проц від AMD, SSD від Intel, материнку від ASUS, відяху від NVidia і отримуєш чотири гри у подарунок![]()
P.S. Ну, згідно опису Crimson Desert має бути цікавий. Різноманітність механік перевищує таку у Вітчер 3. Скоро побачимо.
просто кинулиstormblast: ↑ 11.02.2026 14:21 Я так розумію ті, кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?