NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Предлагаю обсудить NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50
Як назло :-/
АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Абідна :weep:
Artem_M
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 11.02.2026 09:35 Предлагаю обсудить NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Гру отримаєш... А той, хто не заніс не отримає ;)
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Artem_M
А если купил рузен в прошлом году? Где вообще за амд можно почитать?
Апд.
Амд раздаёт кримсон дезерт, спасибо, пускай сами в это играют.
Востаннє редагувалось 11.02.2026 09:53 користувачем proos, всього редагувалось 2 разів.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

вау, розетка навіть не серед партнерів :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
спойлер
Зображення
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

fantomrulezz: 11.02.2026 09:35 Предлагаю обсудить NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50
Як назло :-/
АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Абідна :weep:
там ще асус його роздає за своє залізо якщо що
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

я в декабре взял карту, и получается не чего не получу, обидно
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

GipeR: 11.02.2026 10:11 я в декабре взял карту, и получается не чего не получу, обидно
з великою імовірністю різниця між поточною і грудневою вартістю відяхи більша за вартість РЕ, так що вже гріх жалітися :)
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 11.02.2026 09:35 АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
Цікаво, а що інтел роздає? :gigi:
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

oversteve
Nekros

А було б непогано: купуєш проц від AMD, SSD від Intel, материнку від ASUS, відяху від NVidia і отримуєш чотири гри у подарунок :idea: :D

P.S. Ну, згідно опису Crimson Desert має бути цікавий. Різноманітність механік перевищує таку у Вітчер 3. Скоро побачимо.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

oversteve: 11.02.2026 10:10там ще асус його роздає за своє залізо якщо що
Спробував через їх сайт зарегатись, на жаль не вийшло :-/
На оцій сторінці https://www.asus.com/events/infoM/activ ... iem-bundle пише, що вона "is exclusive to the APAC region".
Якщо вбити мій серійник карти, купленої в Україні, то пише:
Very sorry! This Product shipping country does not meet!
Якщо обрати регіон Європу, то перекидає на сайт нвідії, де раздача лише через рітейлерів, які дають коди лише за продажі в період акції, ще й мало хто у нас приймає участь.
Nekros: 11.02.2026 10:22
fantomrulezz: 11.02.2026 09:35 АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
Цікаво, а що інтел роздає? :gigi:
BSODи та відвали чіпа :laugh:
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Nekros: 11.02.2026 10:22
fantomrulezz: 11.02.2026 09:35 АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
Цікаво, а що інтел роздає? :gigi:
інтел за всі кори ультра роздає одну з 4 ігорєй
https://game.intel.com/se/stories/take- ... day-offer/

Відправлено через 47 секунд:
fantomrulezz: 11.02.2026 10:43 BSODи та відвали чіпа :laugh:
зараз то скорше амд до своїх Х3Д проців :gigi:

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
fantomrulezz: 11.02.2026 10:43
oversteve: 11.02.2026 10:10там ще асус його роздає за своє залізо якщо що
Спробував через їх сайт зарегатись, на жаль не вийшло :-/
от для нашого регіону
https://promotion.asus.com/uk/ua/resident-evil-requiem
правда відях там нема :dontknow:
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

fantomrulezz
oversteve
В обох статистика повернень на нові лінійки у межах норми (<1%):
Вкладення
MF-Ryzen-9000-7000-Intel-RMA-rates.jpg
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

item2: 11.02.2026 10:54В обох статистика повернень на нові лінійки у межах норми (<1%):
Та зараз все ок з якістю у обох брендів
То стьоб за проблемну 13/14 лінійку :)
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

oversteve: 11.02.2026 10:20
GipeR: 11.02.2026 10:11 я в декабре взял карту, и получается не чего не получу, обидно
з великою імовірністю різниця між поточною і грудневою вартістю відяхи більша за вартість РЕ, так що вже гріх жалітися :)
Ціни формую не я. Хоча так, я взяв за 1130 євро, але навіть так можна було побалувати себе грою.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

item2: 11.02.2026 10:40 oversteve
Nekros

А було б непогано: купуєш проц від AMD, SSD від Intel, материнку від ASUS, відяху від NVidia і отримуєш чотири гри у подарунок :idea: :D

P.S. Ну, згідно опису Crimson Desert має бути цікавий. Різноманітність механік перевищує таку у Вітчер 3. Скоро побачимо.
Ага, ни разу не видел плохого описания у игр. Как почитаешь так очередной шедевр. А на деле пустые огромные локации и побочные квесты в стиле принеси 10 грибов. И 80 часов геймплея.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Імхо, коли МСІ повертала коштами було цікавіше.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

20 баксів за томагавк 870 на стім мса дала :up:
Те що нема розетки, я в шоці, гри не буде)))
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

я пролетів і з нвідією і з мсі і з амд (ну тут вся країна пролетіла) :weep:
хоча в принципі, не купуючи у "партнерів" заощадив більше ніж ті ігри та купони :shuffle:
stormblast
Junior

Повідомлення

Я так розумію ті, кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

stormblast: 11.02.2026 14:21 Я так розумію ті, кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?
просто кинули
Відповісти