В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

Предлагаю обсудить В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070

5070 уже дешевле есть, если не смотреть на исполнение
Robostyle
Member

Повідомлення

600-700€
с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Robostyle
мільйон мух не можуть помилятись :laugh:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Robostyle: 10.02.2026 14:22И гребут мухи это добро как никогда…
Де і хто грібе. Через рік після релізу RTX50 карт, в топі як і раніше 4060 та 3060. 5060Ті взагалі на 20-му місці в Стім статистиці.
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У 5070 памяти меньше, но SM там гораздо больше, так что она выигрывает у 5060Ti с 16 Гб без вариантов.
Alekss
Member

Повідомлення

Robostyle: 10.02.2026 14:22
600-700€
с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
Никто это не гребет. Это пытаются создать иллюзию, что кто-либо будет покупать такие карты по таким ценам.
Пример: RTX 5060 Ti 16GB 22500 грн. (до кризиса памяти) - очень дорого, подожду спада цен до 19000 грн.
Сегодня: RTX 5060 Ti 16GB 29000 грн. - что нужно брать? Если не купили за 22500 грн, то за 29000 грн. никто не купит тоже.
Это не массовый, а нишевый продукт по таким ценам. Купит его 1-3% покупателей.

Рынок памяти подвержен супер циклам каждые 3-4 года. Сейчас опять такой супер цикл (даже его пик). Прикол в том, что этот супер цикл не длится долго, как он взлетел, так же он и падает. К концу 2026 началу 2027 году будет пик спада цикла памяти.
Долгосрочная тенденция изменения спотовых цен на DRAM (2000–2025 гг.).jpg
Востаннє редагувалось 10.02.2026 14:44 користувачем Alekss, всього редагувалось 3 разів.
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поколение 50x0 умеет FP64 (который обычный double) в натив. Это большой плюс при вычислениях.
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Robostyle: 10.02.2026 14:22
600-700€
с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
Це Ви шось вигадуєте.
5060Ti - ~ 30к ₴
5070 - ~ 37к ₴

1000$ - ~ 43к ₴
700€ - ~ 35,5к ₴
Serg IX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070
Я в якійсь не тій Європі живу... 5070 вже мало що й залишилось вибрати

Зображення
Вкладення
hw4h.jpg
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

найдешевша 5070 на розетці - 34к, дуже європейскі ціни і в наявності
спойлер
Зображення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Можливо, попит є через те що RTX 5060 Ti 16gb найпотужніша карта від "Зелених" з класичним живленням 8-pin

Отправлено спустя 7 минут 36 секунд:
А у нас в магазинах я також не зміг знайти RX 9700 (XT) товщиною в 2 слоти та довжиною менше 300 мм. (Значить по габаритах в деяких випадках в неї також немає конкурентів)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Polaris: 10.02.2026 16:01 Можливо, попит є через те що RTX 5060 Ti 16gb найпотужніша карта від "Зелених" з класичним живленням 8-pin
5070 на п'ятому місці, 5060ті на двадцятому. І це об'єднані дані 8 та 16 ГБ версій.
Mozdev
Member

Повідомлення

Все просто в нас 5060 ti (16 GB) подорожчала на 200 баксів цього достатньо/
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

kairo
До чого Ви пишете?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Polaris: 10.02.2026 16:04До чого Ви пишете?
До того, що 5060ті, це непопулярна модель, це видно по статистиці Стім. Ціна виросла не через попит, а через дефіцит поставок.
Mozdev
Member

Повідомлення

Як же вони всі задовбали зі своїм штучним дефіцитом, якщо попит невеликий через завищену ціну, вони створюють дефіцит щоб утримувати ціну високою і не допускати її зниження через ринкові механізми, та й початкова MSRP завищена :rotate:
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Mozdev: 10.02.2026 16:25 Як же вони всі задовбали зі своїм штучним дефіцитом, якщо попит невеликий через завищену ціну, вони створюють дефіцит щоб утримувати ціну високою і не допускати її зниження через ринкові механізми, та й початкова MSRP завищена :rotate:
сидітиму тоді далі на 6600)
або куплю 7600 чи щось схоже заради AV1
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Polaris: 10.02.2026 16:01 Можливо, попит є через те що RTX 5060 Ti 16gb найпотужніша карта від "Зелених" з класичним живленням 8-pin

Отправлено спустя 7 минут 36 секунд:
А у нас в магазинах я також не зміг знайти RX 9700 (XT) товщиною в 2 слоти та довжиною менше 300 мм. (Значить по габаритах в деяких випадках в неї також немає конкурентів)
Powercolor reaper
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

dead_rat: 10.02.2026 16:33Powercolor reaper
304 мм
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

289 mm в мене така
Можу ввечорі поміряти
Відповісти