Ігровій консолі PlayStation 6 приписується 30 гігабайтів пам’яті GDDR7

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Ігровій консолі PlayStation 6 приписується 30 гігабайтів пам’яті GDDR7

30 гіг? Тут два варіанти. Або МС вже точно знає шо ші-істерія завтра репне і залишаться тисячі тон непотрібної оперативи, або забули поставити крапку, і насправді там 3.0 гіга оперативи :D
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

И цена от 1.5 бачей за диджитал версию)
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

proos: 09.02.2026 10:26 И цена от 1.5 бачей за диджитал версию)
400$ B-)
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

proos: 09.02.2026 10:26 И цена от 1.5 бачей за диджитал версию)
даю 1000 за бандл gta6 и возвращаю vat :gigi:
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Ну тут одно из двух или она навряд выйдет в 2027 или навряд она будет стоить 500 - 700 долларов
MaxNew
Member

Повідомлення

bes: 09.02.2026 10:32 Ну тут одно из двух или она навряд выйдет в 2027 или навряд она будет стоить 500 - 700 долларов
Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Ну от, через пару років в червоних/синіх картах 24-32Gb. В зелених - розумний копресор текстур, який зробить тектсури ще кращішими за не потиснені. :-/
MaxNew
Member

Повідомлення

Геральт: 09.02.2026 10:37 Ну от, через пару років в червоних/синіх картах 24-32Gb. В зелених - розумний копресор текстур, який зробить тектсури ще кращішими за не потиснені. :-/

Для початку хай зелені нормальні драйвера почнуть робити, а то бета тестером себе почуваю..
І свій Nvidia App прокачають до рівня Adrenaline.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

MaxNew: 09.02.2026 10:35 Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
нынешнему поколению что то не помешало выйти за 550 долларов во время бума майнинга и перекупства. Тут вопрос только в одном компоненте который не понятно сколько будет дорожать и как долго это будет длиться
Polyaan
Member

Повідомлення

Ну главное, хоть бы вышла в 2027.
А то скажут, а зачем , 5 актуальна, Майкрософт вышла из гонки, конкуренции нет.
И дотянут года до 29.
А там это уже будет унылое железо, ведь если я правильно понимаю, железная часть утверждена уже, и вряд ли получит апргейд из-за переноса сроков. :(
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Polyaan: 09.02.2026 10:48 Ну главное, хоть бы вышла в 2027.
А то скажут, а зачем , 5 актуальна, Майкрософт вышла из гонки, конкуренции нет.
И дотянут года до 29.
А там это уже будет унылое железо, ведь если я правильно понимаю, железная часть утверждена уже, и вряд ли получит апргейд из-за переноса сроков. :(
ну если нвидия даже отказалась выпускать карты до 2028 куда спешить с плейстешен ? Если железо замрет можно доить пока и эту платформу + 1-2 года
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Scoffer: 09.02.2026 10:2330 гіг? Тут два варіанти. Або МС вже точно знає шо ші-істерія завтра репне і залишаться тисячі тон непотрібної оперативи
Та це інсайди північної давнини. Якщо до 27-28го ціни не стабілізуються, перенесуть реліз. Тут більш цікаво, як Габен свій куб буде випускати, в нього реліз на носі.

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
Геральт: 09.02.2026 10:37Ну от, через пару років в червоних/синіх картах 24-32Gb.
В кого там 8-16 проти 8-32 в цьому поколінні?
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись. Просто геймерам дадуть вибір: або 800-1000 за консоль, або беріть PS5, яка теж може трохи додати в ціні.
Pro100SSK
Member
Аватар користувача

Повідомлення

item2: 09.02.2026 11:02 Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись. Просто геймерам дадуть вибір: або 800-1000 за консоль, або беріть PS5, яка теж може трохи додати в ціні.
Звідки така впевненість?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

с таким объемом памяти стоить будет как неплохой внедорожник :gigi:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

item2: 09.02.2026 11:02Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись.
Застаріє в якому плані, термін придатності закінчиться?)) Ігри в перші роки некст-гену будуть виходити паралельно на паст-ген, бо там більшість гравців буде сидіти ще досить довго.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

kairo: 09.02.2026 11:08
item2: 09.02.2026 11:02Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись.
Застаріє в якому плані, термін придатності закінчиться?)) Ігри в перші роки некстгену будуть виходити паралельно на паст-ген, бо там більшість гравців буде сидіти ще досить довго.
по сути кросс-ген даже сейчас актуален для игр сессионок, крупным паблишерам не резон тоже сливать любителей фифы так как они регулярно заносят денег за подписку играя на старых платформах.
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Pro100SSK: 09.02.2026 11:04 Звідки така впевненість?
Під час майнінг буму зупиняли виробництво нових відеокарт, чи навпаки нарощували, щоб більше заробити? Sony хоче залишатись в бізнесі, щоб усі оновились, щоб купували нові ігри. PS5 вже не приносить необхідного рівня доходу. ПК, рам, відяхи зараз подорожчали і вже не всім доступні. Тобто бажаючих придбати плойку не має зменшитись з огляду на ціни ПК. А 2030-го Sony може вже запізнитись, люди можливо перейдуть на щось інше.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Я би більше повірив у 16+8ддр5.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

item2: 09.02.2026 11:02Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись.
Пф. Комплекти для розробників ігруль на консолях завжди мали краще залізо, навіть для таких унікальних як пс3, де були розброковані всі спе, частота проца вище і аж 512+512 метрів оперативи завезли. А в продакшн дали 256+256, і то після дуже великого скиглення ігроділів бо планували взагалі-то по 128.
Так що залізяка з новини цілком може бути нічим іншим як дев-кітом. А в продаж піде скільки піде. Може і 8 бути якщо ціна оперативи і далі ростиме.
Востаннє редагувалось 09.02.2026 11:23 користувачем Scoffer, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти