Ремарка- математичний най.б людини, тому що є чиста продуктивність sm блоків а є згенерована ШІ, яка відштовхується від початкової, тобто ми отримували обман а зараз обман обману ось і все.Enjthesilence: ↑ 06.02.2026 14:43це не звучить "сумно", скоріше "незвично" ші - це все ще" математична продуктивність", просто за іншими алгоритмами. вся комп'ютерна графіка - це обман, неважливо яким чином її будуть рендерити, головне покращувати якість\швидкодію.KimRomik: ↑ 06.02.2026 14:32 вже не за горами, коли всі кадри будуть генеруватись ШІ, а "чиста математична продуктивність" йде в минуле, як не сумно це звучало б
Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA підтвердила, що технологія Dynamic Multi Frame Generation вийде у квітні
-
Maxim0529
Member
-
IronWithin
Member
А яка різниця якщо ти згенерований від «реального» не зможеш відрізнити?Maxim0529: ↑ 07.02.2026 09:34Ремарка- математичний най.б людини, тому що є чиста продуктивність sm блоків а є згенерована ШІ, яка відштовхується від початкової, тобто ми отримували обман а зараз обман обману ось і все.Enjthesilence: ↑ 06.02.2026 14:43
це не звучить "сумно", скоріше "незвично" ші - це все ще" математична продуктивність", просто за іншими алгоритмами. вся комп'ютерна графіка - це обман, неважливо яким чином її будуть рендерити, головне покращувати якість\швидкодію.![]()
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
а згенерований кадр рушієм то не обман? то реальний кадр? чи це теж саме тільки інше?
-
Rosberg
Member
- Звідки: Файне місто Тернопіль
Вам скільки FPS? +60 чи +120?
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Интересно, нет.
Отправлено спустя 29 минут 59 секунд:
Отправлено спустя 29 минут 59 секунд:
Пример грубый, но все же. Это как с заменителем(подсластителем) сахара. Вроде и сладко,а вкус не тот.denizen: ↑ 07.02.2026 10:02 а згенерований кадр рушієм то не обман? то реальний кадр? чи це теж саме тільки інше?
-
Panasi
Member
- Звідки: Киев
Кто-нибудь обьясните, зачем нужен fg 6х? С одной стороны, разгонять маленький фпс в 6 раз нет смысла, потому что и так маленький нативный фпс просядет еще сильнее, инпут лаг заметно увеличится, а качество генерируемых кадров заметно пострадает. А при большом нативном фпс нет смысла в 6х.
Я вижу смысл только в 2х, если нативный фпс в пределах 60-120. И только в не соревновательных шутерах.
Я вижу смысл только в 2х, если нативный фпс в пределах 60-120. И только в не соревновательных шутерах.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Для реклами 5070 > 4090 чи як там булоPanasi: ↑ 07.02.2026 12:16 Кто-нибудь обьясните, зачем нужен fg 6х?
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Як вище писав поста, тут вже річ не про фпс а середній імпут лаг системи, умовно маємо затримку 50мс у грі, вмикаємо рефлекс та отримуємо 28мс + фг х2 і вже 35мс а з х4 модом піднімаємо до 45мсумовно то на виході навіть з падінням нативного фпс 20% всеодно отримуємо ліміт оновлення високо частотного монітора з трохи меншою затримкою. Якщо вірити огляду ДатаБейз котрий був доспуний на СЕS 2026, вони стверджують що режим х6 має однакову затримку як і х4 наразі. Знову без монітора 240-360гц та підтримки gsync або adaptive sync сенсу як фг вище ніж х2 мода мало, більше схоже що додатковий множник як раз розрахований на умовну ртх5060ti .Panasi: ↑ 07.02.2026 12:16 Кто-нибудь обьясните, зачем нужен fg 6х? С одной стороны, разгонять маленький фпс в 6 раз нет смысла, потому что и так маленький нативный фпс просядет еще сильнее, инпут лаг заметно увеличится, а качество генерируемых кадров заметно пострадает. А при большом нативном фпс нет смысла в 6х.
Я вижу смысл только в 2х, если нативный фпс в пределах 60-120. И только в не соревновательных шутерах.
Відправлено через 9 хвилин :
Теж цікавий момент, є можливість використовувати фрейм ген разом із vsync шляхом пере визначенням через нвідіа арр. Умовно маємо схему, монітор 144гц у грі в тебе нативно є 80фпс з системною затримкою 45мс, вмикаємо фг х2 та отримуємо 138фпс та затримку 30мс бо нативний фпс отримує обмеження на 69фпс через рефлекс що зменшує навантаження на гпу та прибирає штраф продуктивності від використання фрейм гену вплив рефлексу на гру у кожному проекті різний, беру наприклад ігри на анріал.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
А якою магією затримка стала менше?man1242: ↑ 07.02.2026 13:14Як вище писав поста, тут вже річ не про фпс а середній імпут лаг системи, умовно маємо затримку 50мс у грі, вмикаємо рефлекс та отримуємо 28мс + фг х2 і вже 35мс а з х4 модом піднімаємо до 45мсумовно то на виході навіть з падінням нативного фпс 20% всеодно отримуємо ліміт оновлення високо частотного монітора з трохи меншою затримкою. Якщо вірити огляду ДатаБейз котрий був доспуний на СЕS 2026, вони стверджують що режим х6 має однакову затримку як і х4 наразі. Знову без монітора 240-360гц та підтримки gsync або adaptive sync сенсу як фг вище ніж х2 мода мало, більше схоже що додатковий множник як раз розрахований на умовну ртх5060ti .Panasi: ↑ 07.02.2026 12:16 Кто-нибудь обьясните, зачем нужен fg 6х? С одной стороны, разгонять маленький фпс в 6 раз нет смысла, потому что и так маленький нативный фпс просядет еще сильнее, инпут лаг заметно увеличится, а качество генерируемых кадров заметно пострадает. А при большом нативном фпс нет смысла в 6х.
Я вижу смысл только в 2х, если нативный фпс в пределах 60-120. И только в не соревновательных шутерах.
Відправлено через 9 хвилин :
Теж цікавий момент, є можливість використовувати фрейм ген разом із vsync шляхом пере визначенням через нвідіа арр. Умовно маємо схему, монітор 144гц у грі в тебе нативно є 80фпс з системною затримкою 45мс, вмикаємо фг х2 та отримуємо 138фпс та затримку 30мс бо нативний фпс отримує обмеження на 69фпс через рефлекс що зменшує навантаження на гпу та прибирає штраф продуктивності від використання фрейм гену вплив рефлексу на гру у кожному проекті різний, беру наприклад ігри на анріал.
-
Yaroslav308
Member
man1242
Це все звичайно добре, але навіщо порівнювати з затримкою без рефлекса? Його ж можна ввімкнути і без генератора.
Я розумію навіщо такі маніпуляції куртці, а от що з цього отримуєте ви?)
Це все звичайно добре, але навіщо порівнювати з затримкою без рефлекса? Його ж можна ввімкнути і без генератора.
Я розумію навіщо такі маніпуляції куртці, а от що з цього отримуєте ви?)
-
Voozy
Member
- Звідки: Киев
Недавно проходил Cronos: New Dawn (класная игруха, бтв) и был очень приятно удивлён FG.
5070ти в 1440p на макс - 100 фпс + и артефактов лично я - ВООБЩЕ не вижу. Игра статтерит, но это уже проблема джижка.
5070ти в 1440p на макс - 100 фпс + и артефактов лично я - ВООБЩЕ не вижу. Игра статтерит, но это уже проблема джижка.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Цукрозамінник не просто так винайшли. На рахунок "справжньої" картинки та генерації, ніщо не заважає купити портужну картку та грати 99.9% ігор в 4К нативі на ультра налаштуваннях.Firebrand: ↑ 07.02.2026 11:21Это как с заменителем(подсластителем) сахара. Вроде и сладко,а вкус не тот.
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
заважає реальність, того шо більшість ААА ігор останніх років з промінями просто неможливо грати на максах в нативі в 4к60kairo: ↑ 07.02.2026 15:03 ніщо не заважає купити портужну картку та грати 99.9% ігор в 4К нативі на ультра налаштуваннях.
-
DuckRider
Member
Найбільша магія відбувається там де нвідія припиняє готувати до виводу 4 кадри замість одного
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
На тих ~30 іграх, які не витягне топова картка в нативі 4К, ультра, РТ, 60 ФПС, світ не закінчується. З останнього, що грав: Форза 5, Анчартед 4, БГ3, Вікторія 3, Вархаммер 3, ТЛОУ1, ТЛОУ2, Елден, 4090 видає або 144 ФПС або 60 ФПС в нативі.S0N1C: ↑ 07.02.2026 15:16заважає реальність, того шо більшість ААА ігор останніх років з промінями просто неможливо грати на максах в нативі в 4к60
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
згоден, якщо хочеться грати в нативі - знайти у шо можна, але проблема в тому шо ті ~30 ігр (насправді може і меньше) вони всі вийшли останніми роками і тренд невтішний 
-
vmsolver
Member
У железа делающего генерацию есть ограничение производительности, множителем они будут подстраивать генерацию так, чтобы GPU генерировал столько промежуточных кадров, сколько он может их сделать до следующего кадра. Если генерация делает больше чем железо успеет - увеличиваются задержки что плохо, меньше чем может - недоиспользуем железо и могли бы показать больше кадров.Panasi: ↑ 07.02.2026 12:16 Кто-нибудь обьясните, зачем нужен fg 6х? С одной стороны, разгонять маленький фпс в 6 раз нет смысла, потому что и так маленький нативный фпс просядет еще сильнее, инпут лаг заметно увеличится, а качество генерируемых кадров заметно пострадает. А при большом нативном фпс нет смысла в 6х.
Я вижу смысл только в 2х, если нативный фпс в пределах 60-120. И только в не соревновательных шутерах.
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
kairo

да и он далеко не один и их масса, как относительно нейтральных, так и откровенно вредных,поэтому оставим эту тему, это было написано мной, в контексте кадра движка игры и кадра ,дорисованного генератором..Цукрозамінник не просто так винайшли.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Плавність зображення на високочастотному моніторі звісно, знову затримка тримається у межах доступного без великого штрафу до імпут лага. Для людей що вистачає 60фпс то інше, є секта 24 кадрівYaroslav308: ↑ 07.02.2026 14:36 man1242
Це все звичайно добре, але навіщо порівнювати з затримкою без рефлекса? Його ж можна ввімкнути і без генератора.
Я розумію навіщо такі маніпуляції куртці, а от що з цього отримуєте ви?)
Відправлено через 15 хвилин 6 секунд:
ну якщо читати повідомлення то є шанс це дізнатисяdead_rat: ↑ 07.02.2026 13:29А якою магією затримка стала менше?man1242: ↑ 07.02.2026 13:14
Як вище писав поста, тут вже річ не про фпс а середній імпут лаг системи, умовно маємо затримку 50мс у грі, вмикаємо рефлекс та отримуємо 28мс + фг х2 і вже 35мс а з х4 модом піднімаємо до 45мсумовно то на виході навіть з падінням нативного фпс 20% всеодно отримуємо ліміт оновлення високо частотного монітора з трохи меншою затримкою. Якщо вірити огляду ДатаБейз котрий був доспуний на СЕS 2026, вони стверджують що режим х6 має однакову затримку як і х4 наразі. Знову без монітора 240-360гц та підтримки gsync або adaptive sync сенсу як фг вище ніж х2 мода мало, більше схоже що додатковий множник як раз розрахований на умовну ртх5060ti .
Відправлено через 9 хвилин :
Теж цікавий момент, є можливість використовувати фрейм ген разом із vsync шляхом пере визначенням через нвідіа арр. Умовно маємо схему, монітор 144гц у грі в тебе нативно є 80фпс з системною затримкою 45мс, вмикаємо фг х2 та отримуємо 138фпс та затримку 30мс бо нативний фпс отримує обмеження на 69фпс через рефлекс що зменшує навантаження на гпу та прибирає штраф продуктивності від використання фрейм гену вплив рефлексу на гру у кожному проекті різний, беру наприклад ігри на анріал.
-
DuckRider
Member
Рефлекс и так юзают, без фреймгенаman1242: ↑ 07.02.2026 19:54 Рефлекс зменшує імпут лаг, всінк обмежує кадрову частоту відносно твого монітора навпіл а фг домальовує іншу половину до пікового оновлення без штрафу до імпут лагу, через що ти не отримуєш штраф до продуктивності та маєш фіксований імпут лаг та максмально високу частоту оновлення що може дозволити твій монітор. У випадку дінамічного фг не буде обмежуватися нативний фпс а лише домальвока того фпс що не вистачає, з плюсів стабільний фреймтайм та менш фейкових кадрів у черзі що зробить вплив фг ше меншим на затримку а з рефлекс буде завжди обмеження пікового фпс у оновлення твого монітора.
Всинк увеличивает инпутлаг
Штраф инпута в твоем сценарии уже начинается на моменте всинка и усиливается на дорисовке
При динамичном фреймгене там где у тебя случился дроп фпс, он будет усилен, так как нужно больше ресурсов, чтоб нагенерить дряни. Таким образом в конкчном итоге ты получишь прыжки из киселя в кисель, зато "плавно", ведь тебе кто-то сказал в интернете, что высокогерцовый монитор нужен для плавности, а из-за скорости смены пикселей.