Падіння Bitcoin — зафіксовано курс у $60 тисяч

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

absolut: 06.02.2026 11:37
Liam: 06.02.2026 10:53 Не про що не жалкую, навіть про ті жалюгідні 2-3 бітка, що так й залишив десь на пулі. Спогади залишились тільки приємні, а це найголовніше.
Надо вернуть! Возможно?
Десь були файли з пулами, логінами та паролями. Вважаєте, я не бажав би повернути пару BTC? Не пам'ятаю де вони, файли ті. У світі багато "забутих" бітоїнів, не я один. Можливо колись знайду, але чи існують досі ті сайти з пулами? То нехай.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Liam
Мені кілька радеонів намайнили майже на першу машину.
Я був студент, жив в гуртожитку, мій однокімнатник поїхав до дівчини жити.
Я не дуже шарив, що роблю, але запустити щось щоб копало було не аж так складно.

А потім все продав, і купив ділянку, на якій зараз будуюсь. Якби не продав, то зараз купив би одразу будинок з землею, і ше б лишилось зверху)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Минулий раз купив за 57 вивів за 119, на морозиво вистачило, зараз зроблю теж саме. Без фантизму, зукупіть собі біточка.
RoMiLiUs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ararat: 06.02.2026 10:10Як плине час. Наче тільки нещодавно був зліт до мільйона гривень, а тут вже падіння до 60к баксів.
60к уе - 2.5 мульта.
Востаннє редагувалось 06.02.2026 12:09 користувачем RoMiLiUs, всього редагувалось 1 раз.
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Piter Cantrope: 06.02.2026 11:58 Liam
Мені кілька радеонів намайнили майже на першу машину.
Я був студент, жив в гуртожитку, мій однокімнатник поїхав до дівчини жити.
Я не дуже шарив, що роблю, але запустити щось щоб копало було не аж так складно.

А потім все продав, і купив ділянку, на якій зараз будуюсь. Якби не продав, то зараз купив би одразу будинок з землею, і ше б лишилось зверху)
Біткоїни виводили сотнями. Ніхто їх не рахував завзято - два туди, три сюди, десять на комісію. Ділянку? Та ми своїм пулом могли б якусь країну зараз купити. Трохи жартівливо, але...
Mozdev
Member

Повідомлення

Liam: 06.02.2026 10:28
nochnik89: 06.02.2026 10:21 Liam
так Вы олд ) я заходил с 2600 :rotate:
О, то приємна але не дуже довга історія мого життя.
Розпочинав з HD 6850, а коли вийшли HD 7890/7870/7850 - понеслася! Рили так, шо Запорізька гребля аж гуділа)))
Я мабуть тоді супер стар, бо я застав перфокарти та грайки з аудіокасет( хто зрозумів той знає ;) )
Моя перша гарна відеокарта то була 3dfx Voodoo потім Riva TNT2 Ultra.

Доречі в одному старенькому пк досі стоїть робоча X800 GTO :gigi:
Востаннє редагувалось 06.02.2026 12:43 користувачем Mozdev, всього редагувалось 3 разів.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Liam
Ну то у вас такі масштаби. А в мене суто пару карт і одна материнка, і я особливо навіть не вникав у то все.
Лишився задоволений, що на ранньому етапі свого дорослого життя отримав такий фінансовий буст)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

При цьому деякі фахівці на ринку обіцяли зростання навіть після піку в $120 тисяч.
Все, що треба знати про "деяких фахівців"
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

nochnik89: 06.02.2026 10:21
unique-neon: 06.02.2026 09:50А чому акції тех компаній дешевшають (згідно новини)?
Записи Эпштейна выложили в формате пдф. Как иронично.
Нещасний формат, за що йому це все :weep:
Краще було би у форматі psd? :D
Ще є формат EPub :weep:

Отправлено спустя 1 минуту 48 секунд:
Liam: 06.02.2026 10:53 Поки така тема, можу трохи розповісти про той час)
Я один з перших, хто почав в місті Запоріжжя цей тренд. Навіть свій пул був, він називався Ocean's Eleven, але працювали й з іншими. Відеокарт було доволі багато серед усіх бажаючих. Повний обсяг не пам'ятаю, але більше сотні - від 5850 до R9 280X. Знаю людину, котра заробила мільйон доларів. Вчасно продав свою двокімнатну хату, жив у гуртожитку, а карти рили у двох гаражах. Так, заробив 1М $, а це вже не жарти. Цікавий був час. Не про що не жалкую, навіть про ті жалюгідні 2-3 бітка, що так й залишив десь на пулі. Спогади залишились тільки приємні, а це найголовніше.
Жаль ви до клубу мільйонерів не приєдналися. Бути біля витоків і не використали шансу. Я от провтикав всю шкмиху, вперше про біткоїн звхнався десь в 2012-2013 роках
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Mozdev: 06.02.2026 12:40
Liam: 06.02.2026 10:28

О, то приємна але не дуже довга історія мого життя.
Розпочинав з HD 6850, а коли вийшли HD 7890/7870/7850 - понеслася! Рили так, шо Запорізька гребля аж гуділа)))
Я мабуть тоді супер стар, бо я застав перфокарти та грайки з аудіокасет( хто зрозумів той знає ;) )
Моя перша гарна відеокарта то була 3dfx Voodoo потім Riva TNT2 Ultra.

Доречі в одному старенькому пк досі стоїть робоча X800 GTO :gigi:
Ну, в мене не було перфокарт та кассет, але був перший ПК у 1995 році, батько купив на День нароження. Справжній PC AT! 386DX 40 Mhz/8 Mb RAM/273 Mb HDD/Cirrus Logic 512 Kb/Daytek (начебто) 14" CRT.
Доречі в одному старенькому пк досі стоїть робоча X800 GTO
Ніде не стоїть, але є, робоча.

Отправлено спустя 3 минуты 53 секунды:
Piter Cantrope: 06.02.2026 12:41 Liam
Ну то у вас такі масштаби. А в мене суто пару карт і одна материнка, і я особливо навіть не вникав у то все.
Лишився задоволений, що на ранньому етапі свого дорослого життя отримав такий фінансовий буст)
Пробачте, я не бажав хизуватись(
У мене був знайомий з однією HD 7850. Він ніколи не виводив біткоїни, до одного разу... Не можу пригадати, але там була дуже нефігова сума. Так шо, усе розумію.

Отправлено спустя 9 минут 37 секунд:
MqM: 06.02.2026 13:13
nochnik89: 06.02.2026 10:21 Записи Эпштейна выложили в формате пдф. Как иронично.
Нещасний формат, за що йому це все :weep:
Краще було би у форматі psd? :D
Ще є формат EPub :weep:

Отправлено спустя 1 минуту 48 секунд:
Liam: 06.02.2026 10:53 Поки така тема, можу трохи розповісти про той час)
Я один з перших, хто почав в місті Запоріжжя цей тренд. Навіть свій пул був, він називався Ocean's Eleven, але працювали й з іншими. Відеокарт було доволі багато серед усіх бажаючих. Повний обсяг не пам'ятаю, але більше сотні - від 5850 до R9 280X. Знаю людину, котра заробила мільйон доларів. Вчасно продав свою двокімнатну хату, жив у гуртожитку, а карти рили у двох гаражах. Так, заробив 1М $, а це вже не жарти. Цікавий був час. Не про що не жалкую, навіть про ті жалюгідні 2-3 бітка, що так й залишив десь на пулі. Спогади залишились тільки приємні, а це найголовніше.
Жаль ви до клубу мільйонерів не приєдналися. Бути біля витоків і не використали шансу. Я от провтикав всю шкмиху, вперше про біткоїн звхнався десь в 2012-2013 роках
Так і я провтикав))) Продав усі. То я знав тільки одного мільонера, бо він мені сказав про це. Гадаю, серед мого старого оточення по майнінгу, розумні люди й досі не продали те, що ми тоді нарили. Зараз це дуже великі гроши, не думаю, що вони (люди) залишились в країні.

P.S. Зверніть увагу як називався пул - Ocean's Eleven. Усі зібрались гуртом, зробили діло, та розійшлись. Дуже символічно.
penetrator
Member
Звідки: Amsterdam

Повідомлення

Я свои битки с deepbit так и не вывел, а когда пошел искать, то узнал шо пула нет с 2014 :gigi:
Помню как моя gtx460 намайнила 0.02 битка за пару часов и мной было принято решение остановить это безобразие, бо боялся шо сгорит от перегрева :laugh:
skyod69
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Mozdev: 06.02.2026 12:40
Liam: 06.02.2026 10:28

О, то приємна але не дуже довга історія мого життя.
Розпочинав з HD 6850, а коли вийшли HD 7890/7870/7850 - понеслася! Рили так, шо Запорізька гребля аж гуділа)))
Я мабуть тоді супер стар, бо я застав перфокарти та грайки з аудіокасет( хто зрозумів той знає ;) )
Моя перша гарна відеокарта то була 3dfx Voodoo потім Riva TNT2 Ultra.

Доречі в одному старенькому пк досі стоїть робоча X800 GTO :gigi:
Брат :)

Перший конфіг,зібраний за чесно продані акціі давно померлого заводу:
Дюрон 800,128Мб пам'яті,Рива ТНТ2,КТ133 Чайнтеч і саме головне-Самтрон на цілих 17 дюймів!
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Liam: 06.02.2026 10:28
nochnik89: 06.02.2026 10:21 Liam
так Вы олд ) я заходил с 2600 :rotate:
О, то приємна але не дуже довга історія мого життя.
Розпочинав з HD 6850, а коли вийшли HD 7890/7870/7850 - понеслася! Рили так, шо Запорізька гребля аж гуділа)))
Так ось чому в деяких частинах міста не працювало вуличне освітлення :D мабуть гуділа не тільки гес а ще й АЕС :laugh:
В свій час мав можливість з зарплатні купляти по 7950 але все просрав. Можливо це й на краще :rotate:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Корейська криптобіржа Bithumb випадково подарувала своїм користувачам по 2 тис BTC.
Співробітник біржі мав нарахувати людям за аірдроп по 2000 корейських вон ($1,4), але прорахувався із валютою.В результаті сотні людей отримали по 2000 біткоїнів ($132 млн) і одразу почали продавати їх по ринку, обваливши курс BTC на біржі на 16%.
Тепер біржа заморозила всі акаунти та намагається «відкотити» операції. А тим геніям, які вже вивели кошти — погрожує кримінальними справами.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Avenger80: 06.02.2026 23:51 Корейська криптобіржа Bithumb випадково подарувала своїм користувачам по 2 тис BTC.
Співробітник біржі мав нарахувати людям за аірдроп по 2000 корейських вон ($1,4), але прорахувався із валютою.В результаті сотні людей отримали по 2000 біткоїнів ($132 млн) і одразу почали продавати їх по ринку, обваливши курс BTC на біржі на 16%.
Тепер біржа заморозила всі акаунти та намагається «відкотити» операції. А тим геніям, які вже вивели кошти — погрожує кримінальними справами.
Хто пише код тих бірж, що воно взагалі не перевіряє операції? :laugh:
denon312
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 06.02.2026 23:51Корейська криптобіржа Bithumb випадково подарувала своїм користувачам по 2 тис BTC.
Співробітник біржі мав нарахувати людям за аірдроп по 2000 корейських вон ($1,4), але прорахувався із валютою.В результаті сотні людей отримали по 2000 біткоїнів ($132 млн) і одразу почали продавати їх по ринку, обваливши курс BTC на біржі на 16%.
Тепер біржа заморозила всі акаунти та намагається «відкотити» операції. А тим геніям, які вже вивели кошти — погрожує кримінальними справами.
ого, весело тепер стане свіжоспеченим мільйонерам, віддадуть все до копійки і ще й присядуть. Такі преценденти вже були.

Відправлено через 59 секунд:
dead_rat: 06.02.2026 23:52 Хто пише код тих бірж, що воно взагалі не перевіряє операції? :laugh:
керівництво часто вимагає оверрайди для проведення "потрібних" транзакцій.
Mozdev
Member

Повідомлення

Avenger80: 06.02.2026 23:51 Корейська криптобіржа Bithumb випадково подарувала своїм користувачам по 2 тис BTC.
Співробітник біржі мав нарахувати людям за аірдроп по 2000 корейських вон ($1,4), але прорахувався із валютою.В результаті сотні людей отримали по 2000 біткоїнів ($132 млн) і одразу почали продавати їх по ринку, обваливши курс BTC на біржі на 16%.
Тепер біржа заморозила всі акаунти та намагається «відкотити» операції. А тим геніям, які вже вивели кошти — погрожує кримінальними справами.
А ось це яскравий індикатор, того що криптовалюти будь-які, у нинішньому іх вигляді, не потрібні та небезпечні взагалі, бо втрачають той сенс і ідею яку пропагували на початку.
(насправді крипто валюти то ммм для інвесторів реальної валюти щоб їх "ошуктати на грощі")... :rotate:
Відповісти