Тупе порівняння - не змогла і вже не зможе мабуть, швидше PS6 вийде.
В часи PS2 ігровий ПК був розкішшю, а на телефоні максимум можна було змійку поганяти. Зараз же 50% ринку це мобільний геймінг (казуали які б раніше взяли PS2 зараз на свічі і смартфонах). Плюс PS2 часто куплялася як дешевий DVD Player - зараз є Youtube та стрімінгові сервіси.
Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
waryag: ↑
05.02.2026 22:02
Главное, не обращать внимания, что ПК растет в основном за счет ф2п мусора с манипулятивными механиками.
А що на консолях не те саме? Ті ж самі всі F2P є і на боксі і на соні. Колись раніше потрібна була підписка, зараз ні.