Sapphire пропонує Radeon RX 7900 XT із «турбіною» за 700 доларів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Конечно сейчас такое никому не нужно, но для общей картины это аналог 4070 ti super в чистой производительности. А их на олх бу продают по 1000$.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Ekz0rcyst: 05.02.2026 00:26Головне тут, що варіант із турбіною існує, а мати вибір і не мати вибору, тут я думаю пояснення зайві, що краще. Зрештою ніхто нікого не примушує купувати саме цей варіант.
Турбіни звичайно йдуть з заводу прямо в датацентри і рідко потрапляють у вільний доступ.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

waryag: 05.02.2026 09:13 Турбіни звичайно йдуть з заводу прямо в датацентри і рідко потрапляють у вільний доступ.
Про що і йдеться в статті, але ж ніхто й не читає :)
Відповісти