Новини
Останні статті і огляди
Sapphire пропонує Radeon RX 7900 XT із «турбіною» за 700 доларів
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
За таку ціну вони можуть собі тою турбіною дмухнути в с..ку..
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Гелекоптер гелекоптер 
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Намагаються збути залежані на складах чіпи
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Пропоную обговорити:
https://www.overclockers.ua/ua/news/sap ... xt-blower/
Норм апарат. Шкода, 9070XT нема турбінок
https://www.overclockers.ua/ua/news/sap ... xt-blower/
Норм апарат. Шкода, 9070XT нема турбінок
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Знайомому ще на початку весни по гарантій замінили на нову сапфірку, так що їх ще багато але ціна якась не френдлі.zalizo_org: ↑ 04.02.2026 13:42 Намагаються збути залежані на складах чіпи
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Нащо тобі турбінка?Геральт: ↑ 04.02.2026 13:43Шкода, 9070XT нема турбінок
Відправлено через 37 секунд:
Не те словоman1242: ↑ 04.02.2026 13:46ціна якась не френдлі
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
На 16-ГБ 9070/9060хт у них пам'яті немає, а на морально застарілі 20ГБ карти є! 
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
В тих патологічних ринкових умовах, в які занурена індустрія в цілому, виробники мотивовані продавати максимально відверте лайно за максимальну ціну. Тому цілком справедлива логіка, яку ти виклав. Вона повністю відповідає моменту.waryag: ↑ 04.02.2026 14:44На 16-ГБ 9070/9060хт у них пам'яті немає, а на морально застарілі 20ГБ карти є!
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
waryag, бо вони вже були мабуть на складах. А 20 гб великий об'єм, вони її пишуть аі реді. Але за 700 зелених шляпа повна.
-
doc-oc
Member
Не представляю рахита, который этот мусор 22го года будет покупать в 2026 за такой прайс 
-
KimRomik
Member
в умовах дефіциту відеокарт це не така вже й погана пропозиціяdoc-oc: ↑ 04.02.2026 15:06 Не представляю рахита, который этот мусор 22го года будет покупать в 2026 за такой прайс![]()
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Щоб корпус не гріла. З часів 5700XT оцінивzalizo_org: ↑ 04.02.2026 14:21 Нащо тобі турбінка?
-
Ektalion
Member
Так і є. Моя 9070 додає температуру М2 ссд у першому слоті 6~8 градусів.Геральт: ↑ 04.02.2026 17:48 Щоб корпус не гріла. З часів 5700XT оцінив
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Реально не напружує шум?Геральт: ↑ 04.02.2026 17:48Щоб корпус не гріла. З часів 5700XT оцінивzalizo_org: ↑ 04.02.2026 14:21 Нащо тобі турбінка?
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
zalizo_org
Абсолютно не напружує. Лише в навушниках граю, комп в окремій кімнаті.
Абсолютно не напружує. Лише в навушниках граю, комп в окремій кімнаті.
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
700$ за кусок текстоліта/ 
Ну якщо промені на ній є.
Ну якщо промені на ній є.
-
Rosberg
Member
- Звідки: Файне місто Тернопіль
Та ні, турбіна - це вже не актуально. Якби це було 5-7 років тому, нуу гаразд. При умові, що ціна відповідна. Хоч турбіни мають вивід тепла за межі корпусу, але вони гарячіші, голосніші і зазвичай працюють на референсних частотах.
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
Rosberg
Я б сказав, що турбіна має право на життя, бо як мінімум збірка може бути в мініатюрному корпусі або в слабопровітрюваному і в таких умовак карта яка "викидує" нагріте повіртя назовні вже не така і погана ідея. Що на практиці як не дивно, а впливає навіть і на акустичний ефект і як не дивно не в гіршу сторону. Та все ж це спосіб виправдати таку реалізацію охолодження і пояснення нащо вона взагалі потрібна. Головне тут, що варіант із турбіною існує, а мати вибір і не мати вибору, тут я думаю пояснення зайві, що краще. Зрештою ніхто нікого не примушує купувати саме цей варіант.
Я б сказав, що турбіна має право на життя, бо як мінімум збірка може бути в мініатюрному корпусі або в слабопровітрюваному і в таких умовак карта яка "викидує" нагріте повіртя назовні вже не така і погана ідея. Що на практиці як не дивно, а впливає навіть і на акустичний ефект і як не дивно не в гіршу сторону. Та все ж це спосіб виправдати таку реалізацію охолодження і пояснення нащо вона взагалі потрібна. Головне тут, що варіант із турбіною існує, а мати вибір і не мати вибору, тут я думаю пояснення зайві, що краще. Зрештою ніхто нікого не примушує купувати саме цей варіант.
-
Rosberg
Member
- Звідки: Файне місто Тернопіль
Вони якби і розроблялись з цією метою) Для серверів, робочих станцій..., де треба компактність і в серверах пофіг на шум. А для ПК вони не популярні. Для маленьких корпусів є більш підходящі варіанти, проте усі продуктивні карти хочуть хорошої вентиляції, бо як не крути, tdp кудись і якось треба відвести. А проблеми з нагрівом турбіни нікуди не дінуться + нема стабільного бусту. Загалом, звичайних користувачів, турбіни брали тільки прайсом.Ekz0rcyst: ↑ 05.02.2026 00:26 Rosberg
Я б сказав, що турбіна має право на життя, бо як мінімум збірка може бути в мініатюрному корпусі або в слабопровітрюваному і в таких умовак карта яка "викидує" нагріте повіртя назовні вже не така і погана ідея. Що на практиці як не дивно, а впливає навіть і на акустичний ефект і як не дивно не в гіршу сторону. Та все ж це спосіб виправдати таку реалізацію охолодження і пояснення нащо вона взагалі потрібна. Головне тут, що варіант із турбіною існує, а мати вибір і не мати вибору, тут я думаю пояснення зайві, що краще. Зрештою ніхто нікого не примушує купувати саме цей варіант.
