AMD завершила минулий квартал з рекордними $10,3 млрд виторгу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Предлагаю обсудить AMD завершила минулий квартал з рекордними $10,3 млрд виторгу

Искренне рад за них :banan: Просто какая то невероятная история птицы Феникс❤️
jeka5
Junior

Повідомлення

Ну так проци купляють... Впереді конкурентів.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

надеюсь теперь у них есть деньги для разработки fsr 4 под vulkan :facepalm:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

До речі, Data Center за 2025 рік виріс на 32%, а Client&Gaming аж на 51%.
For the full year 2025, Data Center segment revenue was a record $16.6 billion, up 32% year-over-year, reflecting growth across both EPYC CPUs and AMD Instinct GPUs.
For the full year 2025, Client and Gaming segment revenue was a record $14.6 billion, up 51% year-over-year. Client business revenue was a record $10.6 billion, up 51% year-over-year, driven by continued revenue share gains and a richer product mix.
Gaming business revenue was $3.9 billion, up 51% year-over-year, driven by improved semi-custom sales and strong demand for AMD Radeon GPUs.
І цього року AMD вже може догнати Інтел по доходах. В АМД 10.3млрд за квартал, в Інтел було 13.7млрд. Якщо АМД і цього року матиме +35% за рік, а Інтел і далі буде в стагнації, то таки обженуть.
Jech
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 04.02.2026 09:33Искренне рад за них :banan:
ты так рад как будто и тебе что то перепадет )))
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 04.02.2026 10:43 І цього року AMD вже може догнати Інтел по доходах. В АМД 10.3млрд за квартал, в Інтел було 13.7млрд.
Головне не доходи(виторг), а прибуток.
У АМД за 2025р 1,5 млрд чистого прибутку, а у інтел 300млн$ чистих збитків
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nekros: 04.02.2026 11:03У АМД за 2025р 1,5 млрд чистого прибутку, а у інтел 300млн$ чистих збитків
У інтела збиток дає один-єдиний підрозділ з фабами, всі інші в гарному плюсі. А от шо робитиме АМД якщо, точніше коли, трампу прийде в голову продати Тайвань, питання відкрите. Фабрикуватиметься на інтелі і виплатить йому всі оті кількарічні збитки?)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Nekros: 04.02.2026 11:03 Головне не доходи(виторг), а прибуток.
У АМД за 2025р 1,5 млрд чистого прибутку, а у інтел 300млн$ чистих збитків
Для мене і для вас головним є таки прибуток) А для компаній все не так просто. Вони дивляться на revenue i revenue growth.

Відправлено через 3 хвилини 29 секунд:
Scoffer: 04.02.2026 11:12 У інтела збиток дає один-єдиний підрозділ з фабами, всі інші в гарному плюсі.
У Інтела було б 20 мільярдів збитків за рік якби не вливання (за рахунок продажу частини компанії) уряду, нвідіа, softbank i silver lake.
https://www.tomshardware.com/pc-compone ... rom-nvidia

В 2024 в них було 20 мільярдів збитків, і було би ще більше, але вони продали частину активів - наприклад, половину нового заводу в Ірландії за 11млрд.
Востаннє редагувалось 04.02.2026 11:20 користувачем Piter Cantrope, всього редагувалось 2 разів.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope
Та хоч 120, то все фаби. Фаби не протухнуть в секунду.
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 04.02.2026 11:17
Nekros: 04.02.2026 11:03 Головне не доходи(виторг), а прибуток.
У АМД за 2025р 1,5 млрд чистого прибутку, а у інтел 300млн$ чистих збитків
Для мене і для вас головним є таки прибуток)
Зфігалі? Якщо ти продав на базарі яблук на 1000грн, а витрати на збір та доставку склали 1500грн, то що для тебе головне доход чи прибуток?
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Nekros
А я що сказав? Для мене особисто, і для вас головним є прибуток. Абсолютно точно.
У компаній з мільярдними оборотами, які торгуються на біржах, все по-іншому.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З того що ти міряєш яблуками, а вони квартальними преміями. Контора може в глибокому мінусі існувати десятиліттями і збирати інвестиції і інші подачки, як-от арм, котра мало не половину своєї історії в жорстких мінусах і все ще не скопитилась.
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 04.02.2026 11:25 Контора може в глибокому мінусі існувати десятиліттями і збирати інвестиції і інші подачки, як-от арм, котра мало не половину своєї історії в жорстких мінусах і все ще не скопитилась.
Контора без грошей не зможе собі дозволити досвідчених інженерів, контора без грошей не зможе вкластися у розробку чогось нового. Контора без грошей буде просто існувати випускаючи щось що ти не будеш купувати, продукцію по типу як у інтел arrow lake.
АМД продала свої заводи що би вкласти всі кошти в zen, та по справжньому возродитись
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nekros
Найн. У купи контор бізнес-модель сидіти в мінусі. Наприклад така ноунейм контора як спейс-ікс в перші 6 років свого існування запустила три ракети, всі три гепнулина старті, після чого отримали контракт від наса на багато сотень мільйонів на доставку товарів на мкс. З нелітаючою ракетою, ага. А в плюс вони вийшли я навіть не знаю, може ще через 10 років по тому. :up:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Nekros: 04.02.2026 11:31
Scoffer: 04.02.2026 11:25 Контора може в глибокому мінусі існувати десятиліттями і збирати інвестиції і інші подачки, як-от арм, котра мало не половину своєї історії в жорстких мінусах і все ще не скопитилась.
Контора без грошей не зможе собі дозволити досвідчених інженерів, контора без грошей не зможе вкластися у розробку чогось нового.
Якщо перестати виписувати менеджерам багатомільйонні премії, то навіть у бідній збитковій конторі знаходяться гроші на інженерів
talex
Member

Повідомлення

Nekros: 04.02.2026 11:21
Piter Cantrope: 04.02.2026 11:17
Для мене і для вас головним є таки прибуток)
Зфігалі? Якщо ти продав на базарі яблук на 1000грн, а витрати на збір та доставку склали 1500грн, то що для тебе головне доход чи прибуток?
там неможко по другому, в затраты можно запихнуть все, на вашем примере это продали яблок на 1000, затраты по сбору 200, но директору направления по сбору яблок купили новое авто за 1000, итог убыток - 200
penetrator
Member
Звідки: Amsterdam

Повідомлення

А стоксы уже ушли на -10% на премаркете.
Эх, надо было по 250 продавать.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Scoffer: 04.02.2026 11:12А от шо робитиме АМД якщо, точніше коли, трампу прийде в голову продати Тайвань, питання відкрите
а що тоді буде Нвідіа, Епл, Квалком - робити?
Nekros: 04.02.2026 11:21то що для тебе головне доход чи прибуток?
спілкуватись українською і без росіянізмів
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 04.02.2026 15:18а що тоді буде Нвідіа, Епл, Квалком - робити?
Нвідія законтрактує 100% самсунга, епл збанкрутує, а квалком нарешті купить інтеля :rotate:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 04.02.2026 15:24Нвідія законтрактує 100% самсунга, епл збанкрутує, а квалком нарешті купить інтеля
якщо тайвань буде повернено в рідну говень, де він має перебувати згідно норм міжнародного права (Україна також визнає Тайвань частиною Китаю якщо що, як і практично всі країни світу, не забуваємо), то інтел зі своїми фабами різко почне коштувати стільки, що ні у якого квалкому не вистачить грошей його купити, навіть якщо він буде колядувати по всьому світу. та і не дозволять цей продаж регулятори. але буде весело, це точно. нинішні подорожчання згадуватимуться як старі добрі часи
Відповісти