Тираж Switch 2 перевищив 17,3 млн пристроїв, а оригінальна Switch стала найпродаванішою консоллю Nintendo

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bloodfallen
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коли вийде OLED-версія або OLED Свіч Лайт 2, тоді можна задуматись про покупку. Ну і, звичайно, треба ще, щоб до того часу придумали, як прошити :super:
А щоб купувати цю річ з екраном, який має люті шлейфи, та ті ж самі ігри, що на OLED, треба бути генієм. Ще й за патчі по 10 баксів платити, а то і взагалі заново гру купувати :lol:
Kruler
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

очень хотел купить на старте, бегал по всяким ябко и спрашивал привезли/не привезли :laugh:
а потом посмотрел обзоры и понял что год-полтора лучше подождать.
кто эти 17 миллионов и во что они играют... :-/
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kruler: 03.02.2026 17:15 эти 17 миллионов и во что они играют..
Це ж нінтендо.
Вибір між Маріо і Зельдою, чи Зельдою і Маріо :laugh:
SmileKnight
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 03.02.2026 17:26
Kruler: 03.02.2026 17:15 эти 17 миллионов и во что они играют..
Це ж нінтендо.
Вибір між Маріо і Зельдою, чи Зельдою і Маріо :laugh:
Доречі зайшов в їх магазин, то був приємно здивований :eek:
Там вже і Hades2, Cronos, NBA 2K26, Star Wars Outlaws, Hogwarts Legacy, Assassin's Creed Shadows, Cyberpunk 2077, Split Fiction, Borderlands 4.
Elden Ring та Resident Evil Requiem + ремастери вийдуть і т.д :super:

Тому начебто і норм :super:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

SmileKnight: 03.02.2026 17:38
Тому начебто і норм :super:
але купити ти все повинен двічі, як мінімум
і не по стімовським регіональним цінам, та через треті фірми (якщо я не помиляюся) :shuffle:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SmileKnight: 03.02.2026 17:38Там вже і Hades2, Cronos, NBA 2K26, Star Wars Outlaws, Hogwarts Legacy, Assassin's Creed Shadows, Cyberpunk 2077, Split Fiction, Borderlands 4.
Elden Ring та Resident Evil Requiem + ремастери вийдуть і т.д
Я не великий експерт в портативках, але все одно не розумію навіщо Свіч, якщо націлився на гру в не НЕ еінтендівські екзи. Для кросплатформерів є більш потужні приставки.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 03.02.2026 18:08
SmileKnight: 03.02.2026 17:38Там вже і Hades2, Cronos, NBA 2K26, Star Wars Outlaws, Hogwarts Legacy, Assassin's Creed Shadows, Cyberpunk 2077, Split Fiction, Borderlands 4.
Elden Ring та Resident Evil Requiem + ремастери вийдуть і т.д
Я не великий експерт в портативках, але все одно не розумію навіщо Свіч, якщо націлився на гру в не НЕ еінтендівські екзи. Для кросплатформерів є більш потужні приставки.
Та все простіше. На світчі є великий набір ігор не від нінтендо. Буквально це нова ПСП. Але це про лайт, який за розмірами не як цеглина
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Так Ви праві, це її головний недостаток(
Tetronga
Member

Повідомлення

Поки що замало ігор на Свіч 2 (та і взлом хочеться :lick: ) тому поживемо на Свіч Лайт ще пару років :gamer:
dreikk91
Member
Аватар користувача
Звідки: UA; Lviv

Повідомлення

Свіч 2 дав можливість маріофанатикам нарашті пограти в ігри свіч один з нормальною продуктивністю
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Sanьka: 03.02.2026 18:08Я не великий експерт в портативках
Я тоже не сильно. Но приобрел себе недавно джойстик для мобилки куда вставляешь телефон. Чисто побегать в игрушки на эмуляторах приставок из детства. Получил очень много фана от такого игрового опыта. Поэтому к портативкам стал более лояльным и появилось понимание почему вообще они имеют успех. Хотя себе брать такое точно не буду.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 16:36невже воно на АРМ?
Нінка може випустити консоль на дерев'яних рахівницях, і вона все одно продасться тиражом в 100++М, а основні екзи - по 30-80М. :-P
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Kruler: 03.02.2026 17:15 очень хотел купить на старте, бегал по всяким ябко и спрашивал привезли/не привезли :laugh:
а потом посмотрел обзоры и понял что год-полтора лучше подождать.
кто эти 17 миллионов и во что они играют... :-/
в библиотеку от Switch 1?

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Sanьka: 03.02.2026 18:08
SmileKnight: 03.02.2026 17:38Там вже і Hades2, Cronos, NBA 2K26, Star Wars Outlaws, Hogwarts Legacy, Assassin's Creed Shadows, Cyberpunk 2077, Split Fiction, Borderlands 4.
Elden Ring та Resident Evil Requiem + ремастери вийдуть і т.д
Я не великий експерт в портативках, але все одно не розумію навіщо Свіч, якщо націлився на гру в не НЕ еінтендівські екзи. Для кросплатформерів є більш потужні приставки.
За вторую не скажу, но первая банально компактнее, легче и эргономичнее чем стимдек.
Nehrk
Member
Звідки: Louisville, KY

Повідомлення

у меня уже 5 или 6 игр физических свитча второго только хыхы
Две зельды, марио карт, кирби, бананза и эир райдерс и покемон za чтоб его черти драли
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Switch крута штука
Був у мене і звичайний і лайт

не пронікся я цим девайсом...

Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
і справа не в arm як що шось :laugh:
Відповісти