Процесор Intel Core Ultra 290K Plus на 10–11% швидший за Core Ultra 9 285K за результатами Geekbench

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Здається мені, що доречніше піти спитати по посиланнях нижче, тут точно немає тих хто дасть відповіді на твої питання, Юрко ;)
https://www.intel.com/content/www/us/en/homepage.html

https://www.amd.com/en.html

Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
yuriy_dd
А ти тепер дай відповідь пану Grava, бажано із пруфами де чітко написано що через пару років реліз арм архітектури на десктопи :yes: . Чекаю з нетерпінням :rotate:
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 12:01 а коли x86 зможе наздогнати однопотокову швидкодію яку демонструє останній М5 проц? бажано в легкому ноутбуці без активного охолодження і при роботі від батареї
А коли арм зможе наздогнати багатопотокову швидкодію яку демонструють останні Х86? Бажано в повноцінному ПК що би можно було і працювати и грати, а не тільки дивитись браузер з перегрівом через 30 хвилин як М5 без активного охолодження?
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Grava: 03.02.2026 12:03Мене не цікавлять ноутбуки
ну добре, десктоп, але споживати мало ват

Відправлено через 1 хвилину 8 секунд:
Nekros: 03.02.2026 12:11А коли арм зможе наздогнати багатопотокову швидкодію яку демонструють останні Х86?
дуже скоро буде М5 Мах, а потім М5 Ультра
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 12:24десктоп, але споживати мало ват
Мій 7700 споживає 90вт, бо я йому такий ліміт дав. Багато?
дуже скоро буде М5 Мах, а потім М5 Ультра
M4 max споживає від 170вт до 220вт за різними тестами, це багато чи мало на фоні 7700?
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Grava: 03.02.2026 12:36Мій 7700 споживає 90вт, бо я йому такий ліміт дав. Багато?
цікавить мін споживання але від розетки
ну і під навантаженням
скільки UPS годин тримає?
Grava: 03.02.2026 12:36M4 max споживає від 170вт до 220вт за різними тестами, це багато чи мало на фоні 7700?
це вся система, ще й з APU
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 12:54це вся система, ще й з APU
Дивлюся результати multithread cpu бенчмарка passmark, і найкращій з яблук там М3 ультра 32 ядра. І в нього результат як у AMD Ryzen 9 9950X3D2. 102 місце. При цьому споживання у яблука 270вт для мак студіо шукайте скільки проц онлі, і 170вт для райзена дефолтний ліміт.
А де прогрес? 32 арм ядра як 16 х86? При такому самому споживанні? Чи можно тільки зручні тести дивитися типу як гікбенч?
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Grava: 03.02.2026 13:37бенчмарка passmark
в мене є питання до цього бенча бо в нього М3 кращий за М4 в одно-потоці
Grava: 03.02.2026 13:37Чи можно тільки зручні тести дивитися типу як гікбенч?
чим більше тестів тим краще
ще виглядає що 7zip краще на х86, хоча я особисто завжди запускаю в одно потік, не маю права грузити всі ядра одночасно для такої низькопріоритетної задачі як архівування

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
Grava: 03.02.2026 13:37При цьому споживання у яблука 270вт для мак студіо шукайте скільки проц онлі, і 170вт для райзена дефолтний ліміт
ви порівнюєте всю систему і споживання лише одного проца, яке по факту ще й більше - наприклад ноутбучний райзен при заявлених 15 Вт, споживає до 30
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 14:00наприклад
Він споживає стільки, скільки йому скажуть. Якщо у 9950X3D2 ліміт 170вт, то він більше не візьме, поки ліміти не підняти.
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 12:54 цікавить мін споживання але від розетки
ну і під навантаженням
скільки UPS годин тримає?
Оце ви майстер зʼїзджати з теми :gigi:
Коли говорять про продуктивність, ви - про однопотік, коли мак зливає ви зїзджаєте на споживання, коли вже і в споживанні лайномак зливає - про UPS :lol:
А в кінці виходить що «не важливо де Х86 швидше, важливо де швидше арм», та що rtx5090 слабша за М4 :lol:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Nekros: 03.02.2026 14:16Коли говорять про продуктивність, ви - про однопотік
мене цікавить одно-потік
Nekros: 03.02.2026 14:16коли мак зливає
ну нема ще так багато ядер у М5 - скоро буде М5 Макс - сможемо плрівняти багато-потік без обмежень

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
Nekros: 03.02.2026 14:16коли вже і в споживанні лайномак зливає
я щось не побачив скільки споживає ваш десктоп від розетки
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

AntonyKandaurov: 03.02.2026 12:05yuriy_dd
А ти тепер дай відповідь пану Grava, бажано із пруфами де чітко написано що через пару років реліз арм архітектури на десктопи . Чекаю з нетерпінням
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 14:35 я щось не побачив скільки споживає ваш десктоп від розетки
Я щось не побачив як М4 обходить rtx5090 у кіберпанку :laugh: :lol:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Nekros: 03.02.2026 15:09Я щось не побачив як М4 обходить rtx5090 у кіберпанку
абсолютно не обходить, 1 фпс
повна перемога х86

пс: маєте якісь перемоги в кіберспорті?
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 15:22 пс: маєте якісь перемоги в кіберспорті?
Зате ти маєш перемогу у зʼїзджанні з теми. Тобі про продуктивність ти знову про розетку. Тепер ще це. Що наступне буде? Якій мені треба мати диплом чи може нагороди що би пограти у 100+фпс, а не мати перегрів через 30хв у FaceTime на ноутбуці з М5? :gigi:
Reinmar
Member

Повідомлення

yuriy_dd: 03.02.2026 12:01 яку демонструє останній М5 проц?
яку? скільки фпс в кс2?
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 03.02.2026 15:30 яку? скільки фпс в кс2?
146% він відповість власники мак це бояри і взагалі зайняті люди яки не грають в якійсь там іграшки, а дивляться на них ютуб. Бо насправді, на більше ці маки толком нінащо не спроможні :gigi:
Востаннє редагувалось 03.02.2026 15:37 користувачем Nekros, всього редагувалось 2 разів.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Nekros: 03.02.2026 15:24що би пограти у 100+фпс
Reinmar: 03.02.2026 15:30скільки фпс в кс2?
для ігор - лише купувати ігрову приставку, як багато хто і робить
Nekros: 03.02.2026 15:24перегрів через 30хв у FaceTime на ноутбуці з М5?
ви про що?
Reinmar
Member

Повідомлення

yuriy_dd
Counter-Strike 2 немає на приставках :spy:
den888
Member

Повідомлення

Скільки ж там памʼять 7200 буде коштувати, як проц і матплата разом?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd
AntonyKandaurov: 03.02.2026 12:05yuriy_dd
А ти тепер дай відповідь пану Grava, бажано із пруфами де чітко написано що через пару років реліз арм архітектури на десктопи . Чекаю з нетерпінням
Ти читаєш що я пишу тож давай відповідай. Чи знань та вмінь не вистачає?
Відповісти