в мене є питання до цього бенча бо в нього М3 кращий за М4 в одно-потоці
чим більше тестів тим краще
ще виглядає що 7zip краще на х86, хоча я особисто завжди запускаю в одно потік, не маю права грузити всі ядра одночасно для такої низькопріоритетної задачі як архівування
Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
Grava: ↑
03.02.2026 13:37При цьому споживання у яблука 270вт для мак студіо шукайте скільки проц онлі, і 170вт для райзена дефолтний ліміт
ви порівнюєте всю систему і споживання лише одного проца, яке по факту ще й більше - наприклад ноутбучний райзен при заявлених 15 Вт, споживає до 30