World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Hotspur: 27.01.2026 23:10 Ну шо Піскіпера забираєте ? :D
Та який Піскіпер, он там француза колісного виставили на аукціон.) Готові злити всю голду? :D
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 27.01.2026 23:10 Ну шо Піскіпера забираєте ? :D
Ще вчора забрав, забустив бп лімітами 4-5-6 рівнів та нарешті добив

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
Shade: 28.01.2026 11:21
Hotspur: 27.01.2026 23:10 Ну шо Піскіпера забираєте ? :D
Та який Піскіпер, он там француза колісного виставили на аукціон.) Готові злити всю голду? :D
Кусок колісної шляпи, який танкова ца чомусь зарейтила. Особливо актуальний зараз на фоні Аресів :D
Якщо шось і брати то 176, ним хоч на бій впливати можна і уроній видавати (в землю) :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 28.01.2026 11:21Та який Піскіпер, он там француза колісного виставили на аукціон.) Готові злити всю голду?
не. я поганий лтвод. Піскіпера забрав 3500+750 голди

Відправлено через 28 секунд:
destructX: 28.01.2026 11:40Особливо актуальний зараз на фоні Аресів
так :gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:

Відправлено через 21 секунду:
destructX: 28.01.2026 11:40уроній видавати (в землю)
це святе
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

вот еще не много понию, яка гра гарна, то просто у мене руки кривi :gigi: :super:
спойлер
Ramiras
Member

Повідомлення

rage11: 28.01.2026 15:16 вот еще не много понию, яка гра гарна, то просто у мене руки кривi :gigi: :super:
спойлер
Первый раз в гусеницу стрельнул :weep:

Відправлено через 28 секунд:
rage11: 28.01.2026 15:16 вот еще не много понию, яка гра гарна, то просто у мене руки кривi :gigi: :super:
спойлер
Первый раз в гусеницу стрельнул :weep:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rage11: 28.01.2026 15:16вот еще не много понию, яка гра гарна
мало бути все в землю і 0 дамага :gigi:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Hotspur: 28.01.2026 16:37мало бути все в землю і 0 дамага
перед этим еще пару раз в лт промазал. одно попадание в об140 засчитало на 400 урона, то есть 400 урона за 6 голдовых выстрелов. а то потом он в меня врезался и погиб от тарана, а урон от фугаса не засчитало. вообще считаю бред, когда от фугаса ноль урона и слышишь не попал в броню, не пробил экран и тд, это просто смешно. :gigi:
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Ramiras: 27.01.2026 19:53
rage11: 27.01.2026 19:29 за риплеи меня минусят, значит залью видосик :gigi:
спойлер
нормасик,но маловато в первом бою настрелял,во втором пойдет :super:
Ты еще на 60фпс играешь и наверное с моником 60герц,это минус 50% от твоей стрельбы

И рекомендую настроить графику как у меня,это тоже улучшит стрельбу
так дійсно грати комфортніше. немає цих вирвиочних ефектів. Бонусом плавність і ФПС росте
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

rage11: 28.01.2026 17:16
Hotspur: 28.01.2026 16:37мало бути все в землю і 0 дамага
перед этим еще пару раз в лт промазал. одно попадание в об140 засчитало на 400 урона, то есть 400 урона за 6 голдовых выстрелов. а то потом он в меня врезался и погиб от тарана, а урон от фугаса не засчитало. вообще считаю бред, когда от фугаса ноль урона и слышишь не попал в броню, не пробил экран и тд, это просто смешно. :gigi:
Раньше фугасы и без пробития и прямого попадания много хп сносили + пол экипажа и внутрянку убивало но механику поменяли, теперь надо попадать куда надо)
Ramiras
Member

Повідомлення

DaKaR: 28.01.2026 22:38
Ramiras: 27.01.2026 19:53
нормасик,но маловато в первом бою настрелял,во втором пойдет :super:
Ты еще на 60фпс играешь и наверное с моником 60герц,это минус 50% от твоей стрельбы

И рекомендую настроить графику как у меня,это тоже улучшит стрельбу
так дійсно грати комфортніше. немає цих вирвиочних ефектів. Бонусом плавність і ФПС росте
Ну так я плохого не посоветую
Я просто думаю у rage11 пк слабый и ему наверное нет разницы что с эффектами,что без,когда 60 фпс и моник 60 герц...я помню так играл раньше и вспоминаю это как страшный сон :gigi: :gigi:
В идеале мои настройки + 144 фпс в придачу, 144 герцовый моник и по сравнению с 60фпс 60 герц моником будет огроменная разница. На собственном опыте убедился
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Ramirasя думаю это самовнушение 99% и 1% какойто пользы :gigi: . я на своих настройках настреливал 7500 и больше. а насколько качественно оно летит зависит от игры, серверов или подкруток. после боя на Хакере где я почти все попал, был бой на проджетто с попаданиями 38% так что я вернул графику назад. слабый не слабый, а на почти макисмальных настройках выдает 120-180 фпс. а если немного убавить может и стабильные 144 осилит.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Такс ну шо хто колісника забрав ?
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Hotspur: 28.01.2026 23:46Такс ну шо хто колісника забрав ?
25,7к за нього ... нахухри воно треба :laugh:
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Я бы своего за 15к продал, бит, крашен, в такси 24 часа в день, пробег под 1 млн за 6 лет :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Qwerty1987: 29.01.2026 00:23Я бы своего за 15к продал, бит, крашен, в такси 24 часа в день, пробег под 1 млн за 6 лет
він зараз не така імба як був 5+ років тому
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Qwerty1987: 29.01.2026 00:23Я бы своего за 15к продал, бит, крашен, в такси 24 часа в день, пробег под 1 млн за 6 лет
давно напрошується внутрішній ринок премів між гравцями, продати хлам отримати золото для чогось, але картопля все і далі тулить свій нафіг нікому не потрібен трейд-ін.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

rage11: 28.01.2026 15:16 вот еще не много понию, яка гра гарна, то просто у мене руки кривi :gigi: :super:
спойлер
Взагалі навіщо на картоні їхати в поле? Щоб що, показати який йолор\п\ грає. Ну так і відгріб відразу на всі хп
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

А знижки на бонове обладнання бувають?
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 29.01.2026 06:33 А знижки на бонове обладнання бувають?
В минулий та позаминулий рік, в січні як раз, була акція коли можна було забрати 2 пакета по 3 бон обладнання за 10к. В цьому році, судячи з всього, такої халяви не буде :-/
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Shade: 29.01.2026 06:33А знижки на бонове обладнання бувають?
В магазині пакетами продають, економія 1к за дві одиниці
Відповісти