Постачання серверів із чипами NVIDIA Vera Rubin розпочнеться в серпні

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Предлагаю обсудить Постачання серверів із чипами NVIDIA Vera Rubin розпочнеться в серпні

Це вже якась дурка, з цим ШІ. Скоро потрібно буде й трухани перевіряти, перше ніж одіти - шоб туди якийсь ШІ не заповз та за :censoured: не вкусив.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Liam: 20.01.2026 12:13 Предлагаю обсудить Постачання серверів із чипами NVIDIA Vera Rubin розпочнеться в серпні

Це вже якась дурка, з цим ШІ. Скоро потрібно буде й трухани перевіряти, перше ніж одіти - шоб туди якийсь ШІ не заповз та за :censoured: не вкусив.
А я яй а я яй доставше до яй :lol:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liam
Вкусив-невкусив залежатиме від оплати. :D
Robostyle
Member

Повідомлення

А GB300 где? усе, прошла любовь?
Никакой блэквел ультра не затмит веру :laugh:
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

VovaII: 20.01.2026 12:25 Liam
Вкусив-невкусив залежатиме від оплати. :D
Боржникам - перекусив.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

тут всього 288 ГБ на кожен прискорювач AI, споживаня 1800 Вт
а в кінці року - 1 ТБ - в 3,5 рази більше, і споживання 3600 Вт, тому що в одній упаковці чіпа Rubin Ultra буде 2 Rubin
Оце інтеграція - меньш ніж за рік в 2 рази
це і площу зменшує, і мережу між чіпами покращує в рази, при цьому ціна передачі даних впаде в 10ки разів
А далі ріст обіцяють по експоненті
Nvidia мудра що сама проектує плати/мережу і т.п. а не годує паразитів Asus/HP.. які за розмальований текстоліт друть 5000% прибутку і зацікавлені в продажі кількості, а не якості для збільшення свого впливу
hohlid19
Member

Повідомлення

ronemun: 20.01.2026 12:52 тут всього 288 ГБ на кожен прискорювач AI, споживаня 1800 Вт
а в кінці року - 1 ТБ - в 3,5 рази більше, і споживання 3600 Вт, тому що в одній упаковці чіпа Rubin Ultra буде 2 Rubin
Оце інтеграція - меньш ніж за рік в 2 рази
це і площу зменшує, і мережу між чіпами покращує в рази, при цьому ціна передачі даних впаде в 10ки разів
А далі ріст обіцяють по експоненті
Nvidia мудра що сама проектує плати/мережу і т.п. а не годує паразитів Asus/HP.. які за розмальований текстоліт друть 5000% прибутку і зацікавлені в продажі кількості, а не якості для збільшення свого впливу
Ну во первых заказы на платы идут самой Нвидии, во вторых кто будет разрисовывать текстолит в серверное оборудование? Лишь бы накинуть.
спойлер
вообще зачем тратиться на черный текстолит в уме не приложу, надо куртке набить цену на товар.
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hohlid19: 20.01.2026 13:33вообще зачем тратиться на черный текстолит в уме не приложу, надо куртке набить цену на товар.
На тех объемах и такой сложности плат цвет маски даётся в подарок.
yurius_r
Member

Повідомлення

Оце так VRM!
Відповісти