Розробники показали, як відрізняється ігровий процес за двох героїв у Resident Evil Requiem

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Розробники показали, як відрізняється ігровий процес за двох героїв у Resident Evil Requiem

Чекаю як доживу і буде електрика, то побавлюся резіка :super: :up:
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Як завжди після проходженя RE, планка вимог до ігор проб'є стелю. Тільки проблема в тому, що всі подібні ігри – не RE навіть близько.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Интерсное решение. Для фанатов survival-horror'a - Грейс, для екшена - Леончик.
Может быть даже Ада появится? :eek:
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Voozy, там де Леон, там і Ада.
Відповісти