Огляди ігрового процесора AMD Ryzen 7 9850X3D вийдуть наприкінці січня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляди ігрового процесора AMD Ryzen 7 9850X3D вийдуть наприкінці січня

цікаво, якою буде націнка за неймовірні +3% продуктивності
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Enjthesilence: 13.01.2026 12:59 Пропоную обговорити Огляди ігрового процесора AMD Ryzen 7 9850X3D вийдуть наприкінці січня

цікаво, якою буде націнка за неймовірні +3% продуктивності
В районе 28 к плюс минус думаю. Если привезут десяток то дороже gigi:
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 13.01.2026 12:59 Пропоную обговорити Огляди ігрового процесора AMD Ryzen 7 9850X3D вийдуть наприкінці січня

цікаво, якою буде націнка за неймовірні +3% продуктивності
Так різниця в частоті виходить 7.69%. Звідки беруться 3%?
unique-neon
Member

Повідомлення

Alexx-wisa
Мова мабуть за ігрові тести. Але оскільки ігри зазвичай не мають упору в процесор, то й назбиралось там лише 3%
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Alexx-wisa: 13.01.2026 15:58
Enjthesilence: 13.01.2026 12:59 Пропоную обговорити Огляди ігрового процесора AMD Ryzen 7 9850X3D вийдуть наприкінці січня

цікаво, якою буде націнка за неймовірні +3% продуктивності
Так різниця в частоті виходить 7.69%. Звідки беруться 3%?
Частота не збільшує фпс пропорційно. Можна глянути тести 9800х3д сток та 9800х3д PBO +200мгрц
Все від гри дуже залежить. В ААА проектах типу Ghost of Tsushima, S.T.A.L.K.E.R. 2, Horizon Forbidden West 200 мгрц дає всього пару фпс і це в 1080p з 4090. В 4к різниця буде околонульова.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

це процесори для кіберкотлет ФПС мірятись. Ніхто їх не буде брати для 4К сталкера, розслабтесь
MAKKACIN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Amd вже в сторону AI дивиться) Та і інтел я думаю також... наступні 5 років будуть веселі для геймерів.. :insane:
https://youtu.be/_VSwMpVqK24?si=1tGqg0f7PZ1WWTKS
Kiory
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцк

Повідомлення

Забавно как маркетологи подают разницу в показателе, сравнивая по сути лишь две карты. Просто стоило прилепить интел где-то вначале, и разница 153% и 160% начинает выглядить куда круче чем 100% и 104,6% в лучешм случае. Хомячки ведь должны видеть за что нужно платить? :shuffle:
Відповісти