Компанії, які займаються пакуванням і тестуванням пам’яті, піднімають ціни на 30%

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Компанії, які займаються пакуванням і тестуванням пам’яті, піднімають ціни на 30%

О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

летом прошлого года как в воду глядел, притянул из за бугра 2 кита 2х16 8000с38, вышло чуть менее 13к с доставкой... и это при том что компа на ддр5 у меня еще нет, просто решил начать с озу так как была вкусная цена :gigi: жду что покажет интел и что покажут двухчиплетные рузены с двойным 3д и буду принимать решение...
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тепер ті динозаври, що продаються на лохе/овере, вже й не такі динозаври :lol:

Я про те, що ті компоненти які продавались 10 років тому, вони зараз в ціні майже не змінились :rolleyes:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коли вже підіймуть ціни на текстоліт для модулів пам'яті?
Sailor Popeye
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Polaris: 13.01.2026 11:32 Предлагаю обсудить Компанії, які займаються пакуванням і тестуванням пам’яті, піднімають ціни на 30%

О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
Магазин, який запаковує упаковики пам'яті в коробку для відправлення і потім служба доставки, яка запакувала цю доставку, бо пам'ять дуже складна річ для перевезення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Підіймають ціни => бо підіймають ціни => бо підіймають ціни => бо підіймають ціни => бо підіймають ціни...

Сюр.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

В каждой теме обязательно находится тот кто пишет про удачную своевременную покупку, а так же те кто ему лепят минусы. Потешно :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak
Ну так по перше:
- всім по :censoured:
По друге:
- ти розраховував що за тебе порадіють?
По, третє:
- навіщо це? Похвастати? Повимахуватись який ти оракул?

Ти ж не перший день в інтернеті ніби ;)
Sailor Popeye
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Earanak: 13.01.2026 12:07 В каждой теме обязательно находится тот кто пишет про удачную своевременную покупку, а так же те кто ему лепят минусы. Потешно :laugh:
А шо людина вирішила радіти в такий складний час. ПК геймінг для тривожності і депресії від цін :lamer:
Robostyle
Member

Повідомлення

Не отличная тема — я тоже подниму цену за свою работу потому что пользуюсь РАМой в повседневной жизни и той же работе.
Вот он - ИИ рост ВВП и реальных зряплат :laugh:
ddO
Member

Повідомлення

Цілком очікувано. Схоже що ШІ - вершина розвитку компютерних технологій - і наступного такого попиту на память в історії уже скоріше всього і не буде. От і нажитися на цьому є тільки один шанс і упускати його було б глупо. А якщо врахувати що компанії які випускають память можна порахувати на пальцях одної руки та і домовитися їм між собою цілком реально...
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

leif: 13.01.2026 12:11Ти ж не перший день в інтернеті ніби ;)
Так в том то и дело что не первый, вот и пишу что потешно все это :laugh:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 13.01.2026 11:32 О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
Наступна новина буде що їх хтось купує, бо вони на межі банкрутства.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Нова пошта піднімає ціни бо може перевозити дорогу оперативку клієнтам, така новина десь за тиждень :lol: :weep:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 13.01.2026 12:39 Нова пошта піднімає ціни бо може перевозити дорогу оперативку клієнтам, така новина десь за тиждень :lol: :weep:
У них уже є "особлива" ціна на доставку шин з дисками в зборі.
Абсолютно не здивуюсь, якщо з'явиться така само "особлива" на перевезення оперативки :dontknow:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 13.01.2026 12:41У них уже є "особлива" ціна на доставку шин з дисками в зборі.
Нє, ну це нормально. Шина без дисків вантажиться як завгодно і нічо їй не буде. Хоч самосвалом вивантажуй. Шину з дисками можна подерти чи погнути. Різні підходи до перевезення, різна вартість.
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Robostyle: 13.01.2026 12:23Не отличная тема — я тоже подниму цену за свою работу потому что пользуюсь РАМой в повседневной жизни и той же работе.
Вот он - ИИ рост ВВП и реальных зряплат
Как бы все так и делают... :shuffle:
Robostyle
Member

Повідомлення

WWQ
Главное сторговаться по бонусам и компенсациям к основному пакету "дуля в морду"
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 13.01.2026 12:45
avuremybe: 13.01.2026 12:41У них уже є "особлива" ціна на доставку шин з дисками в зборі.
Нє, ну це нормально. Шина без дисків вантажиться як завгодно і нічо їй не буде. Хоч самосвалом вивантажуй. Шину з дисками можна подерти чи погнути. Різні підходи до перевезення, різна вартість.
Воно все їде флетбоксом. Що шини, що диски, що диски з шинами в зборі.
От тільки при відправці шин на дисках вони зразу кажуть кококо спеціальні умови і множать ціну флетбокса на 4.
Нема там ніяких умов перевезення. Просто хтось зверху збагнув, скільки зараз коштують колеса і вирішив що від клієнта не убуде.
Тому і кажу, що не здивуюсь, якщо вони і під ціну оперативки підлаштуються.
дідусь Панас
Junior

Повідомлення

Найближчі часи усі адекватні користувачи будуть надалі використовувати збірку яка в них є. Так як різниця між приростом від апгрейда та її вартістю шалена в користь останнього. Виключення лише ци у кого переше придбання або взагалі байдуже що так скільки коштує.
Відповісти