Шукаємо живі плати X79 LGA2011Dobivatel: ↑ 07.01.2026 19:53Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.
Новини
Останні статті і огляди
AMD розглядає можливість повторного випуску деяких процесорів AM4
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
-
Alexsandr
Member
DDR4 может остаться по наследству с более старой системы да и б/у рынок у неё больше.Dobivatel: ↑ 07.01.2026 19:53 Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.
-
Олег Мандріаник
Member
Даёшь АМ4 на техпроцессе 2нм!!! 
Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Есть 2011-3, только не знаю насколько рабочая, и рабочая лиalexeygalas: ↑ 07.01.2026 20:52Шукаємо живі плати X79 LGA2011Dobivatel: ↑ 07.01.2026 19:53Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.DDR3 Quad Channel
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Тоді вже АМ2, який вийшов ще в 2006 році.ASTON: ↑ 07.01.2026 19:33А там і деякі на AM1 повернуться у виробництво.
Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Для власників кулерів Ноктуа досі є можливість безкоштовно замовити кріплення під 1366 (без жартів)alexeygalas: ↑ 07.01.2026 20:52Шукаємо живі плати X79 LGA2011 DDR3 Quad Channel
-
Polyaan
Member
Хмм, интересный парадокс.
Возможно АМ4 будет выпускаться до выхода АМ6.
Все страньше и страньше
Возможно АМ4 будет выпускаться до выхода АМ6.
Все страньше и страньше
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Олег Мандріаник
zalizo_org
Та то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
zalizo_org
Та то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Зізнавайтеся, хто восени сказав: поверніть мій 2020й??!
-
Святой
Member
- Звідки: Украина
Пока сижу на таком. Вроде нигде не жметТа то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
-
Олег Мандріаник
Member
Для мощных встроек (а у АМД и Интел есть довольно мощные) 4х канал зашёл быalexeygalas: ↑ 08.01.2026 00:08 Олег Мандріаник
zalizo_org
Та то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► О, я так і знав, що "вибувшим на пенсію" АМ4 "процам" "підвищать пенсійний вік"
. В-принципі - зрозуміло; хто ще планував з посереднього АМ4 перейти на АМ5, але не встиг (
по різних причинах) і вже не зможе (по однозначній причині) - то матимуть змогу поки що хоч посилити свій АМ4 ("... і АМД-юзери - цілі, і АМД - ситий..." ...
чи якось так...)
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Повертають АМ4, нарощують випуск DDR4, повертають 3060 ... десь ми звернули не в той бік )
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► З достатнім об'ємом "оперативи" і більш-менш тягучою відеокартою - якщо не "копати" важкі графічні проекти чи не грати в ігри починаючи з Сталкера 2 і далі, то - так, машинки ці ще відчутно бадьорі (ну, 4-х-ядерники, бо і3 - то, напевно, виключно вже під мультимедію, хіба що).
-
Mozdev
Member
Це було б не погано.AlcoRider: ↑ 07.01.2026 17:08 5700x3d та 5600x3d по адекватним цінам у масовий випуск - дарую бізнес план Лізі. Може хоч трішки підправити своє фінансове становище![]()
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Мабуть AMD просто десь на складах знайшли в кутку мішки з пластинами Zen 3, про які вони забули. Мабуть вони їх свого часу замовили на 10 років наперед, як Тойота наштампувала кнопок для мультимедії в 2000 щоб до 2030 вистачило
-
daesz
Member
The Power of AIArtem_K: ↑ 08.01.2026 11:08 Повертають АМ4, нарощують випуск DDR4, повертають 3060 ... десь ми звернули не в той бік )
-
FastBullet
Member
Я уважаю шо під 5950Х3Д можна поставити навіть Zen 4/5Scoffer: ↑ 07.01.2026 16:07 5950x3д в студію, будь ласка
Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
Як на мене ціна на сьогодні на 7 ни і на 2-3 нм зовсім різнаalexeygalas: ↑ 08.01.2026 18:05 Мабуть AMD просто десь на складах знайшли в кутку мішки з пластинами Zen 3, про які вони забули. Мабуть вони їх свого часу замовили на 10 років наперед, як Тойота наштампувала кнопок для мультимедії в 2000 щоб до 2030 вистачило