AMD розглядає можливість повторного випуску деяких процесорів AM4

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Bukakanga
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD розглядає можливість повторного випуску деяких процесорів AM4

АМ4 никогда не умрет...
Его силикон оказался сильней.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Щось ті ваші ШІ не прискорюють прогрес, а навпаки :-/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

5950x3д в студію, будь ласка
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Scoffer: 07.01.2026 16:075950x3д в студію, будь ласка
І щоб далеко не ходити, з опціональною підтримкою ДДР3! :laugh:
1234waltz
Member

Повідомлення

Bukakanga: 07.01.2026 16:03 АМ4 никогда не умрет...
Его силикон оказался сильней.
Zen 3 походу стане вічним живчиком не гірше за легендарний Сендік.
Ну і Zen 2 в консолях і дешевих ноутбучних чипах теж по факту 6 рік на ринку і зупинятись не збирається. Консолі ще 2 роки будуть мінімум випускатись, а ноутбучні +1 рік в планах на випуск. Тобто 7-8 річну відмітку подолають ізі.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

1234waltz: 07.01.2026 16:18 Zen 3 походу стане вічним живчиком не гірше за легендарний Сендік.
Так і буде. Ryzen 5000 вийшли в кінці 2020, вже шостий рік пішов.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

amd згадали про am4, а хлопці з nvidia про 30ту серію...
що взагалі коїться ?
1234waltz
Member

Повідомлення

big_bang: 07.01.2026 16:25 що взагалі коїться ?
Небувалий до цього "технологічний прогрес" завдяки ШІ.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1234waltz: 07.01.2026 16:18Zen 3 походу стане вічним живчиком не гірше за легендарний Сендік.
Такий життєвий цикл сендікам і не снився - їх доволі швидко зняли з виробництва.

Доволі довго залишалися актуальними в основному за рахунок стагнації інтел і немічних ягуарів в консолях.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Scoffer: 07.01.2026 16:07 5950x3д в студію, будь ласка
I want to believe.
marinich
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Хай zen 6 на AM4 випускають.
mycolaevich
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer: 07.01.2026 16:07 5950x3д в студію, будь ласка
Я думаю навіть умовному 5800X3D народ буде радий. Я б купив собі.
AlcoRider
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

5700x3d та 5600x3d по адекватним цінам у масовий випуск - дарую бізнес план Лізі. Може хоч трішки підправити своє фінансове становище :teacher:
Руся
Junior

Повідомлення

Сюда ребрендинг 5000-й серии процессоров и пересборка на заводах 6000-х рыксов , даешь жратву народу :super:
АМ4 - Терминатор B-)
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

big_bang: 07.01.2026 16:25що взагалі коїться ?
Повертаємося у золоті часи :D
AlcoRider: 07.01.2026 17:085700x3d та 5600x3d по адекватним цінам у масовий випуск
купував новий 5700X3D за 130$ не вірю в повернення такої щедрості.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Чудово. Значить актуальне залізо більше протримається актуальним. А що? Всі хочуть ще більшої істерії прогресів, де якість проектів нікудишньо-примітивна, зате вимоги до заліза захмарні. Друге діло приклад з Арк Рейдерс. На максималках в 1440р відеобуфер зайнятий лише на 6+гб, а оперативи всього 17 гіг. При тому все чудово виглядає. Я до того що справа не в залізі, а в якості виконання. Тому загальмовування прогресу буде лише менше бити по кишенях
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Devijack: 07.01.2026 17:38 купував новий 5700X3D за 130$ не вірю в повернення такої щедрості.
То на Али были залежи на складах, я тоже тогда покупал. Официальная же цена была раза в два больше.
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Просто верните в производство 5700х3д и никогда не снимайте... Большего никто и не просит
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

А там і деякі на AM1 повернуться у виробництво.
Dobivatel
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.
Відповісти