NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Zill0
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5

> Нагадуємо, що DLSS 4.5 можна примусово активувати в іграх через функцію DLSS Overdrive у застосунку NVIDIA App.
ну да, як ще змусити ставити це лайно, яке без логiну не працює
Злой Гений
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Кто уже тестировал?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Zill0
Без логіну- працює.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Злой Гений: 06.01.2026 14:15 Кто уже тестировал?
Почекаєм бетатестерів. Бо 591.67 hotfix поки норм робе, не хочу пересталяти :gigi:
Оновлюсь на некст hotfix, бо тільки їх nvidia і допилює до пуття.
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zill0: 06.01.2026 14:14 Пропоную обговорити NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5

> Нагадуємо, що DLSS 4.5 можна примусово активувати в іграх через функцію DLSS Overdrive у застосунку NVIDIA App.
ну да, як ще змусити ставити це лайно, яке без логiну не працює

Працює, правда вас це здається не сильно хвилює, головне написати якусь хрінь :shuffle:
Zealoth
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Злой Гений: 06.01.2026 14:15 Кто уже тестировал?
Лично не запускал, но в отзывах пока читал про заметное падение производительности
FurryGentleman
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Судя по отзывам - потеря производительности на 10-15% со слегка чётче картинкой
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Zealoth
Очевидно потрібен запас по тензорам.
Ввечері гляну, що профільне барахло покаже.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Висячу в треї іконку Nvidia так і не відремонтували :rotate:
FurryGentleman
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

MaxZema
в 591.67 починили
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Евгений King: 06.01.2026 14:19Оновлюсь на некст hotfix, бо тільки їх nvidia і допилює до пуття.
В описі вказано, що хотфікси вони менше тестують, це чисто тимчасове рішення.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

FurryGentleman: 06.01.2026 14:53 MaxZema
в 591.67 починили
У мене не працює вимкнення іконки в трії. І ще хтось тут писав, що не працює.
FurryGentleman
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

MaxZema: 06.01.2026 15:13
FurryGentleman: 06.01.2026 14:53 MaxZema
в 591.67 починили
У мене не працює вимкнення іконки в трії. І ще хтось тут писав, що не працює.
у меня тоже 2 месяца висела но после последнего хотфикса пропало
Рак
Member
Аватар користувача

Повідомлення

как включить 4.5 на 3060 ? захожу в nvidia app там в глобальных настройках пресет К в строке dlss ? это оно ? смотрю по ютубу там у типов и пресет М есть я так понимаю это еще лучше ? почему у меня нет
FurryGentleman
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Рак: 06.01.2026 15:24 как включить 4.5 на 3060 ? захожу в nvidia app там в глобальных настройках пресет К в строке dlss ? это оно ? смотрю по ютубу там у типов и пресет М есть я так понимаю это еще лучше ? почему у меня нет
Если обновили последний драйвер + nvidia app то просто включаете в настройках dlss к игре "Последняя"
Zealoth
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

stoned: 06.01.2026 14:33 Zealoth
Очевидно потрібен запас по тензорам.
Ввечері гляну, що профільне барахло покаже.
Учитывая что жаловались владельцы 5080 и 5070ти, то какой там запас должен быть, как у 5090?
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Zealoth
Очевидно що. :gigi:
alumem
Member
Звідки: Суми

Повідомлення

Рак
Нужно навидиа ап обновить на бетаверсию через галочку в настройках
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zealoth: 06.01.2026 16:38
stoned: 06.01.2026 14:33 Zealoth
Очевидно потрібен запас по тензорам.
Ввечері гляну, що профільне барахло покаже.
Учитывая что жаловались владельцы 5080 и 5070ти, то какой там запас должен быть, как у 5090?
4% втратив у арк райдерс, але візуально не сподобалось, сильний перешарп. думаю, тут треба ще оновлень чекати і тренувати той пресет, треба тестити в іграх де розробники нативно його увімкнуть
Robostyle
Member

Повідомлення

Че-то УГ, мало того что дроп везде где можно, так еще и мерехтит и полностью уничтожено сглаживание - лесенки везде, даже с DLAA.
Відповісти