НісенітницяHotspur: ↑ 29.12.2025 14:42імхо вони всі устаріли
Бураск імба (фулл голда)
Прога 46 вже вимагає більше голди, але теж імба.
НісенітницяHotspur: ↑ 29.12.2025 14:42імхо вони всі устаріли
його 1 плюс це маскування. все інше мінусиSanьka: ↑ 29.12.2025 17:28Бураск імба (фулл голда)
імба це 752 або 179. в мене є прога і вона точно не імба в рандомі де з куща можна 1000+ отриматиSanьka: ↑ 29.12.2025 17:28Прога 46 вже вимагає більше голди, але теж імба.
Так це навпаки плюс, в клінчі кого завгодно тупо у влд, башню зверху та кришу корпусаHotspur: ↑ 29.12.2025 17:22він високийdestructX: ↑ 29.12.2025 17:21ну з таким успіхом Гусь M6A2E1 взагалі мега імбіща
до клінча треба дожити. зараз на 8 купа ПТ з 350+ голдою і альфою 500+destructX: ↑ 29.12.2025 18:12Так це навпаки плюс, в клінчі кого завгодно тупо у влд, башню зверху та кришу корпуса
я думав ми обидва рофлим, бо гусь таке ж саме очко як і суперпершHotspur: ↑ 29.12.2025 18:17до клінча треба дожити. зараз на 8 купа ПТ з 350+ голдою і альфою 500+destructX: ↑ 29.12.2025 18:12Так це навпаки плюс, в клінчі кого завгодно тупо у влд, башню зверху та кришу корпуса
Моя любимая канистра, больше всего боев на аккаунте

Только так, какие ББ?Sanьka: ↑ 29.12.2025 17:28Прога 46 вже вимагає більше голди, але теж імба.Hotspur: ↑ 29.12.2025 14:42імхо вони всі устаріли

Все дело вкуса, кобра по фану ок, остальные шляпа (для меня)Hotspur: ↑ 29.12.2025 16:44залізний арні, кобра, дзт 159Krovatka: ↑ 29.12.2025 14:55Какие прем СТ лучше этих для тебя?
Помню сын еще маленький был и расплакался, а я только вышел в бой на ёлке, доехал до первого куста и бросил танк, карта открытая была, прихожу потом, а там мастерThe_Rusik: ↑ 29.12.2025 21:49 Взял elc even 90, сыграл один бой и вырубили свет. А то лт нет вообще такого уровня.
а нафіг прозі оптика ?Krovatka: ↑ 29.12.2025 21:36Только так, какие ББ?
Щоб насвічуватиHotspur: ↑ 29.12.2025 22:27а нафіг прозі оптика ?
В нього одні плюси, окрім стрільби на дальнякахHotspur: ↑ 29.12.2025 17:53його 1 плюс це маскування. все інше мінуси
тільки воно не лтGrava: ↑ 29.12.2025 22:30Щоб було 500 огляду В мене такий самий сетап
мені подобається коли все бачуHotspur: ↑ 29.12.2025 22:33тільки воно не лт
Тільки "рубилова" замало, бо тюбіки "фаняться" на маусах в кущуSanьka: ↑ 29.12.2025 22:38 З іншої сторони це ж танки і це 2026 рік.
Гра вже давно повна аркада і вже давно всім нас...ти на стату, чиїсь досягнення і тп. В аркаду вся грають по фану і так як їм хочеться.
Подобається на маусі сидіти в засідці - сиди. Все одно в аркаді де бій по 5 хв це просто рубилово.
Qwerty1987: ↑ 29.12.2025 23:16Я на бадгере на перевале поехал на мост, встал от рубки - выключили свет, на следующий день лбз х3 своего хп натанчить выполнено
Самый полезный модуль по совокупности профита. А в эндшпиле так вообще.Hotspur: ↑ 29.12.2025 22:27а нафіг прозі оптика ?Krovatka: ↑ 29.12.2025 21:36Только так, какие ББ?![]()

Ага, все повылетали. Вот бы сон танкиста сбылся, все афк, один ты онлайнStriker: ↑ 29.12.2025 23:02 Офігєнно. Включені найдорожчі резерви, мене кікнуло з бою і вже 5 хвилин "Сервер перевантажено". Sh1t game.
ок попробую поставити оптикуKrovatka: ↑ 29.12.2025 23:31Самый полезный модуль по совокупности профита. А в эндшпиле так вообще.