World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 14:42імхо вони всі устаріли
Нісенітниця
Бураск імба (фулл голда)
Прога 46 вже вимагає більше голди, але теж імба.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 29.12.2025 17:28Бураск імба (фулл голда)
його 1 плюс це маскування. все інше мінуси

Відправлено через 58 секунд:
Sanьka: 29.12.2025 17:28Прога 46 вже вимагає більше голди, але теж імба.
імба це 752 або 179. в мене є прога і вона точно не імба в рандомі де з куща можна 1000+ отримати
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Срочно сюди треба ЗлоєТєло пояснить за Бураска :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
Hotspur: 29.12.2025 17:22
destructX: 29.12.2025 17:21ну з таким успіхом Гусь M6A2E1 взагалі мега імбіща
він високий
Так це навпаки плюс, в клінчі кого завгодно тупо у влд, башню зверху та кришу корпуса :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 18:12Так це навпаки плюс, в клінчі кого завгодно тупо у влд, башню зверху та кришу корпуса
до клінча треба дожити. зараз на 8 купа ПТ з 350+ голдою і альфою 500+
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 18:17
destructX: 29.12.2025 18:12Так це навпаки плюс, в клінчі кого завгодно тупо у влд, башню зверху та кришу корпуса
до клінча треба дожити. зараз на 8 купа ПТ з 350+ голдою і альфою 500+
я думав ми обидва рофлим, бо гусь таке ж саме очко як і суперперш :eek:
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 18:12 Срочно сюди треба ЗлоєТєло пояснить за Бураска :gigi:
Моя любимая канистра, больше всего боев на аккаунте :super:
Зображення

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
Sanьka: 29.12.2025 17:28
Hotspur: 29.12.2025 14:42імхо вони всі устаріли
Прога 46 вже вимагає більше голди, але теж імба.
Только так, какие ББ? :D
Зображення

Отправлено спустя 7 минут 6 секунд:
Hotspur: 29.12.2025 16:44
Krovatka: 29.12.2025 14:55Какие прем СТ лучше этих для тебя?
залізний арні, кобра, дзт 159
Все дело вкуса, кобра по фану ок, остальные шляпа (для меня)
The_Rusik
Member

Повідомлення

Взял elc even 90, сыграл один бой и вырубили свет. А то лт нет вообще такого уровня.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

The_Rusik: 29.12.2025 21:49 Взял elc even 90, сыграл один бой и вырубили свет. А то лт нет вообще такого уровня.
Помню сын еще маленький был и расплакался, а я только вышел в бой на ёлке, доехал до первого куста и бросил танк, карта открытая была, прихожу потом, а там мастер :gigi: изи
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 21:36Только так, какие ББ?
а нафіг прозі оптика ? :eek:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 22:27а нафіг прозі оптика ?
Щоб було 500 огляду :) В мене такий самий сетап :rotate:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 22:27а нафіг прозі оптика ?
Щоб насвічувати
Там стаба ок і так. Тому оптика йде.
Але мені не вистачало швидкості. Тому я взяв турбо- стабу, оптику і вентиль.

Отправлено спустя 2 минуты 22 секунды:
Hotspur: 29.12.2025 17:53його 1 плюс це маскування. все інше мінуси
В нього одні плюси, окрім стрільби на дальняках
Востаннє редагувалось 29.12.2025 22:34 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 29.12.2025 22:30Щоб було 500 огляду В мене такий самий сетап
тільки воно не лт :weep:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 22:33тільки воно не лт
мені подобається коли все бачу
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З іншої сторони це ж танки і це 2026 рік.
Гра вже давно повна аркада і вже давно всім нас...ти на стату, чиїсь досягнення і тп. В аркаду вся грають по фану і так як їм хочеться.
Подобається на маусі сидіти в засідці - сиди. Все одно в аркаді де бій по 5 хв це просто рубилово.
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Офігєнно. Включені найдорожчі резерви, мене кікнуло з бою і вже 5 хвилин "Сервер перевантажено". Sh1t game.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 29.12.2025 22:38 З іншої сторони це ж танки і це 2026 рік.
Гра вже давно повна аркада і вже давно всім нас...ти на стату, чиїсь досягнення і тп. В аркаду вся грають по фану і так як їм хочеться.
Подобається на маусі сидіти в засідці - сиди. Все одно в аркаді де бій по 5 хв це просто рубилово.
Тільки "рубилова" замало, бо тюбіки "фаняться" на маусах в кущу :laugh:
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Я на бадгере на перевале поехал на мост, встал от рубки - выключили свет, на следующий день лбз х3 своего хп натанчить выполнено :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Qwerty1987: 29.12.2025 23:16Я на бадгере на перевале поехал на мост, встал от рубки - выключили свет, на следующий день лбз х3 своего хп натанчить выполнено
:gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi: мені недавно голдою в маску м 109 6000 настріляли. я офігів
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 22:27
Krovatka: 29.12.2025 21:36Только так, какие ББ?
а нафіг прозі оптика ? :eek:
Самый полезный модуль по совокупности профита. А в эндшпиле так вообще.
Зображення
Кстати судя по стате по WoT+ статисты тоже чаще всего катают такой сетап.

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
Striker: 29.12.2025 23:02 Офігєнно. Включені найдорожчі резерви, мене кікнуло з бою і вже 5 хвилин "Сервер перевантажено". Sh1t game.
Ага, все повылетали. Вот бы сон танкиста сбылся, все афк, один ты онлайн :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 23:31Самый полезный модуль по совокупности профита. А в эндшпиле так вообще.
ок попробую поставити оптику :shuffle:
Відповісти