увы ti версия founders отличается от простой 2080. Это 2080s и 2080 фаундеры не отличаются. Находил фото размеров для ti версии и обычной, толщины отличаются почти везде
kaliyanschik: ↑
31.08.2025 00:06
Здравствуйте, помогите пожалуйста найти точную инфу о размерах всех термопрокладок для 2080 founders. Возможно кто то уже менял прокладки в этом исполнении, буду благодарен любой инфе. Я смог найти только 3 фотографии в интернете и то размеры у всех некоторые отличались.
є тг канал саме на цю тематику,там багато карт та ноутів.
спойлер
photo_2024-01-07_11-30-10.jpg
Имеется эти фото, проблема в том что в других людей другие толщины прокладок. Один человек лепит на бекплейт 0.5, второй 1мм, третий 1.5мм
Essex: ↑
01.09.2025 13:45kaliyanschik
ясно, много значит не точностей. Главное чтоб вы нашли и подобрали без приколов))
Единственный выход это заказать сразу много листов разных толщин, взять толщиномер электронный и в ходе разбора мерить стоковые прокладки и под них подбирать. Даже на 10 серию фаундеров больше инфы в интернете чем на 2080 fe
kaliyanschik
берете пластилин и не надо покупать кучу прокладок. меряете толщину и потом уже покупаете нужные прокладки
( берешь пластилин, делаешь шарик, прикладываешь на компоненты , собираешь и разбираешь и меряешь толщину))
Ну, 5070 рівнем понижче буде, а 9070 XT це вже рівень 5070 ti. Тут явна перевага у
9070 XT, тому 4к грн невелика переплата, ще й з кількістю пам'яті все ок.
Striker: ↑
01.09.2025 21:36Ну, 5070 рівнем понижче буде, а 9070 XT це вже рівень 5070 ti. Тут явна перевага у
9070 XT, тому 4к грн невелика переплата, ще й з кількістю пам'яті все ок.
я все розумію ,це було не порівняння,а просто приклад іншої адекватної ціни, для тих кому треба зелений обрубок на 12гб,тут такі є
Vader
Це називається маркетинг чи шо. Більшість магазинів так само роблять, в Епіцентрі взагалі майже всі товари з електроніки і техніки зі знижками постійно. Я недавно там купував мультипічь, так от для прикладу, ціна 1̶4̶9̶9̶9̶ 7500, 7̶0̶0̶0̶ 4500. А ви щось кажете про Telemart. https://epicentrk.ua/ua/shop/multypich- ... 31gf0.html
Vlaad13
Ну, і де там порівняння з 9070XT на тій же системі? Чи як мені має допомогти такий відос при виборі карти між 9070XT і 5070Ti? Ну потестували, отримали 45 кадрів в AW2, думі, 2077 на FHD.
До речі, ти чим слухав?
Геральт: ↑
02.09.2025 16:32Vlaad13
Ну, і де там порівняння з 9070XT на тій же системі? Чи як мені має допомогти такий відос при виборі карти між 9070XT і 5070Ti? Ну потестували, отримали 45 кадрів в AW2, думі, 2077 на FHD.
До речі, ти чим слухав?
спойлер
можливо результат міг би бути кращим
в тому тесті який я викладав відяхи були значно слабщі за 5070ті, вже давно люди на форумі довели що 7700 нагружає карту рівня 4080 супер і все що такеж +-
якщо він не нагружав карти такого рівня його б тут ніхто не купував би
а так маємо напевно найпопулярніший проц у нас
Vlaad13
До чого тут навантажує чи ні? Береш 5070Ti/9070XT разом з 7700, записуєш різницю. Береш 5070Ti/9070XT разом з 7800X3D, записуєш різницю. Порівнюєш цифри і думаєш. От тільки такі тести мало хто робить. Причому роздільча має бути цільова. Тобто для тебе - FHD (якщо не плануєш міняти монітор), для мене - QHD. Ну і в ідеалі - в потрібних тобі забавках. От там вже ясно буде, яку карту з тих двох краще брати, без врахування ціни.
На Розетці ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5070 Dual OC Edition 12GB продають за 26 669 гривень.
Ціна почала мене спокушати, але мій почекун або ждун ще бореться
Питання:
1. Підкажіть, чи нормальне охолодження у цій карті? Не сильно шумною буде?
2. Коли Ви думаєте у нас на ринку будуть "супери"? В ідеалі хотів би RTX 5070 18 ГБ.
Дивлюся, що яскравість цього монітору 250 кд. Наче в дешевих ІРС моніторах. У мене є ОЛЕД екран на ноут Асус Зен. Ефекту Вау не отримав. Наступний ноут взяв на ІРС матриці. Правда, зір у мене не 100%. Можливо, молодші хлопці та дівчата кайфануть