так же хотелось бы отметить высокий уровень дискуссии - почти без переходов на личность и необоснованих умозаключений
Новини
Останні статті і огляди
Скільки коштує fps? Обираємо кращу відеокарту для моніторів Full HD й Quad HD серед GeForce RTX 5060, GeForce RTX 5060 Ti 16GB та GeForce RTX 5070
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
хорошо парни нахлопали
100+ постов
прямо как в старые времена 
так же хотелось бы отметить высокий уровень дискуссии - почти без переходов на личность и необоснованих умозаключений
так же хотелось бы отметить высокий уровень дискуссии - почти без переходов на личность и необоснованих умозаключений
-
skrepchezavr
Member
- Звідки: Николаев
Подтверждаю В стелар блейд с 4к текстурами в 2к в определенных локациях 14.5 резервувало! Если памяти насыпано чего не использовать000000: ↑ 01.09.2025 14:53 2к ультра - старий анріал 4...Стеллар блейд ....13.5 резервує 13 гб використовує гра в місті Ксіон...100 фпс .
Но тут бачу всім хватає ....12 гб....ахаахахах ..ви там попробуйте з медіум настроек на ультра ставити хлопаки...вы там бредіте про якісь 11 гб врам на ультрах...В нових іграх 12 гб це дно![]()
![]()
ше в 1080 ..можливо...но не вище
Можу 50 скрінів зробити .. прийду до хати вечером..
Отправлено спустя 3 минуты 7 секунд:
Ага просто кто то тут с пеной у рта доказывает что 12 хватает в 2к... ну в большинстве игр сегодня да, но что будет через год?) А я знаю что..побегут здавать свои 5070 на ОЛХ и менять на 5070 суперn6407: ↑ 01.09.2025 15:02 хорошо парни нахлопали100+ постов
прямо как в старые времена
так же хотелось бы отметить высокий уровень дискуссии - почти без переходов на личность и необоснованих умозаключений![]()
-
Enjthesilence
Member
нічого не буде "чєрєз год", поки не вийде нове покоління консолей, ніяких 16 гб непотрібно. я ще в жодній грі на юе5 не зустрів споживання більше 11гб врамskrepchezavr: ↑ 01.09.2025 15:52Подтверждаю В стелар блейд с 4к текстурами в 2к в определенных локациях 14.5 резервувало! Если памяти насыпано чего не использовать000000: ↑ 01.09.2025 14:53 2к ультра - старий анріал 4...Стеллар блейд ....13.5 резервує 13 гб використовує гра в місті Ксіон...100 фпс .
Но тут бачу всім хватає ....12 гб....ахаахахах ..ви там попробуйте з медіум настроек на ультра ставити хлопаки...вы там бредіте про якісь 11 гб врам на ультрах...В нових іграх 12 гб це дно![]()
![]()
ше в 1080 ..можливо...но не вище
Можу 50 скрінів зробити .. прийду до хати вечером..
Отправлено спустя 3 минуты 7 секунд:Ага просто кто то тут с пеной у рта доказывает что 12 хватает в 2к... ну в большинстве игр сегодня да, но что будет через год?) А я знаю что..побегут здавать свои 5070 на ОЛХ и менять на 5070 суперn6407: ↑ 01.09.2025 15:02 хорошо парни нахлопали100+ постов
прямо как в старые времена
так же хотелось бы отметить высокий уровень дискуссии - почти без переходов на личность и необоснованих умозаключений![]()
![]()
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
мой крайний холивар по видеопамяти был про печ 1063/66skrepchezavr: ↑ 01.09.2025 15:52Подтверждаю В стелар блейд с 4к текстурами в 2к в определенных локациях 14.5 резервувало! Если памяти насыпано чего не использовать000000: ↑ 01.09.2025 14:53 2к ультра - старий анріал 4...Стеллар блейд ....13.5 резервує 13 гб використовує гра в місті Ксіон...100 фпс .
Но тут бачу всім хватає ....12 гб....ахаахахах ..ви там попробуйте з медіум настроек на ультра ставити хлопаки...вы там бредіте про якісь 11 гб врам на ультрах...В нових іграх 12 гб це дно![]()
![]()
ше в 1080 ..можливо...но не вище
Можу 50 скрінів зробити .. прийду до хати вечером..
Отправлено спустя 3 минуты 7 секунд:Ага просто кто то тут с пеной у рта доказывает что 12 хватает в 2к... ну в большинстве игр сегодня да, но что будет через год?) А я знаю что..побегут здавать свои 5070 на ОЛХ и менять на 5070 суперn6407: ↑ 01.09.2025 15:02 хорошо парни нахлопали100+ постов
прямо как в старые времена
так же хотелось бы отметить высокий уровень дискуссии - почти без переходов на личность и необоснованих умозаключений![]()
![]()
в этот раз даже не лезу, нету ни времени не желания изучить тему и доказывать одно или другое. Видимо уже старость
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
000000: ↑ 01.09.2025 14:532к ультра - старий анріал 4...Стеллар блейд ....13.5 резервує 13 гб використовує гра в місті Ксіон...100 фпс .
- спойлер
Востаннє редагувалось 01.09.2025 16:22 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
-
Enjthesilence
Member
коли буде пруф ігор, де 5070 зливається у 5060ті через нестачу врам, тоді я погоджусь) але люди не розуміють, що якщо гра може РЕЗЕРВУВАТИ врам і їм показує хоч 16 її забитої, це не означає, що у карти з 12 гб буде 5фпс, статери і мило, але бачу це не доходить, хоча тут люди грають на 5060 з мфг3 у 100 фпс кб77, тобто їм начхати на інпутділей і графічні артефакти від того, що нативних кадрів там 25 і тензорів мало, про що йде мова? "5060ті в 50 разів швидша за 1060", як то кажутьn6407: ↑ 01.09.2025 16:14мой крайний холивар по видеопамяти был про печ 1063/66skrepchezavr: ↑ 01.09.2025 15:52
Подтверждаю В стелар блейд с 4к текстурами в 2к в определенных локациях 14.5 резервувало! Если памяти насыпано чего не использовать
Отправлено спустя 3 минуты 7 секунд:
Ага просто кто то тут с пеной у рта доказывает что 12 хватает в 2к... ну в большинстве игр сегодня да, но что будет через год?) А я знаю что..побегут здавать свои 5070 на ОЛХ и менять на 5070 супер![]()
там человек доказывал что даже до 3 гб врам не доходит на его 1063, сравнили в одной игре и в одной сцене и оказалось что на 1066 ест 4.2 гб врам, а на 1063 "ест" 2.9 гб врам + 1.2 оперативки, с падением фпс и т.д
![]()
в этот раз даже не лезу, нету ни времени не желания изучить тему и доказывать одно или другое. Видимо уже старость![]()
Востаннє редагувалось 01.09.2025 16:24 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 2 разів.
-
Ostin
Member
То це я бачу домовились, що лайняна тішка з 16 озу краща за 4070\5070? Ну хто б сумнівався 
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
ось я й кажу, темою про ВРАМ у цьому випадку не володію, тому й не лізу у цю суперечкуEnjthesilence: ↑ 01.09.2025 16:21коли буде пруф ігор, де 5070 зливається у 5060ті через нестачу врам, тоді я погоджусь) але люди не розуміють, що якщо гра може РЕЗЕРВУВАТИ врам і їм показує хоч 16 її забитої, це не означає, що у карти з 12 гб буде 5фпс, статери і мило, але бачу це не доходить, хоча тут люди грають на 5060 з мфг3 у 100 фпс кб77, тобто їм начхати на інпутділей і графічні артефакти від того, що нативних кадрів там 25 і тензорів мало, про що йде мова?n6407: ↑ 01.09.2025 16:14
мой крайний холивар по видеопамяти был про печ 1063/66там человек доказывал что даже до 3 гб врам не доходит на его 1063, сравнили в одной игре и в одной сцене и оказалось что на 1066 ест 4.2 гб врам, а на 1063 "ест" 2.9 гб врам + 1.2 оперативки, с падением фпс и т.д
![]()
в этот раз даже не лезу, нету ни времени не желания изучить тему и доказывать одно или другое. Видимо уже старость![]()
-
Enjthesilence
Member
5060ті 16 гб - дійсно непогана карта, але хитрий хуанг, так і шепче на вушко: "доплати 3к і отримаєш 35% продуктивності", а потім знову вилізає і каже: "дружочєк, докинь ще і візьми вже 5070ті, що ти як лох з 12гб врами, хлопаки з форуму зацькують"n6407: ↑ 01.09.2025 16:25ось я й кажу, темою не володію, тому й не лізу у цю суперечкуEnjthesilence: ↑ 01.09.2025 16:21
коли буде пруф ігор, де 5070 зливається у 5060ті через нестачу врам, тоді я погоджусь) але люди не розуміють, що якщо гра може РЕЗЕРВУВАТИ врам і їм показує хоч 16 її забитої, це не означає, що у карти з 12 гб буде 5фпс, статери і мило, але бачу це не доходить, хоча тут люди грають на 5060 з мфг3 у 100 фпс кб77, тобто їм начхати на інпутділей і графічні артефакти від того, що нативних кадрів там 25 і тензорів мало, про що йде мова?![]()
-
leif
Member
норм прайс ладдер, так воно все і працює в успішних компаніях. епл, скажімо, взагалі в прайс ладдер офігенно вміють:Enjthesilence: ↑ 01.09.2025 16:275060ті 16 гб - дійсно непогана карта, але хитрий хуанг, так і шепче на вушко: "доплати 3к і отримаєш 35% продуктивності", а потім знову вилізає і каже: "дружочєк, докинь ще і візьми вже 5070ті, що ти як лох з 12гб врами, хлопаки з форуму зацькують"
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
То просто в аномалію "Google Chrome" треба встатиkairo: ↑ 01.09.2025 16:17000000: ↑ 01.09.2025 14:532к ультра - старий анріал 4...Стеллар блейд ....13.5 резервує 13 гб використовує гра в місті Ксіон...100 фпс .
- спойлер
- Screenshot 2025-09-01 162139.png
- спойлер

-
000000
Junior
Класный графік з коридорної демки.. Але це не гра.Тому нізачот...в ігрі від 11 до 13 пригає залежно від локи..особливо в місті Ксіон.Тому ще раз ахаахах з вас екзельщиківkairo: ↑ 01.09.2025 16:17000000: ↑ 01.09.2025 14:532к ультра - старий анріал 4...Стеллар блейд ....13.5 резервує 13 гб використовує гра в місті Ксіон...100 фпс .
- спойлер
- Screenshot 2025-09-01 162139.png
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
это вечная играleif: ↑ 01.09.2025 16:30норм прайс ладдер, так воно все і працює в успішних компаніях. епл, скажімо, взагалі в прайс ладдер офігенно вміють:Enjthesilence: ↑ 01.09.2025 16:275060ті 16 гб - дійсно непогана карта, але хитрий хуанг, так і шепче на вушко: "доплати 3к і отримаєш 35% продуктивності", а потім знову вилізає і каже: "дружочєк, докинь ще і візьми вже 5070ті, що ти як лох з 12гб врами, хлопаки з форуму зацькують"
только раньше она была немного чеснее, часто речь шла о Х2 памяти, например 64 или 128 мегабайт, ранее 8 или 16 мегабайт, согласитесь внушительно !
вот и обмельчали совсем, разница "врам" вовсе не Х2, но работает не хуже чем раньше
-
Noise bomb
Junior
Не розбираюсь в ВРАМАХ, але старенька 1080ti в старенькій асасінс крід вальгалла видає 8.5гб в фхд на налаштуваннях всіх вправо.
-
VladimirV
Member
Занадто велика прірва в 10к+ грн 70 ~ 70TI. Тому тут дуже проситься щось проміжне (super).Enjthesilence: ↑ 01.09.2025 16:27докинь ще і візьми вже 5070ті
А так Ti-шка зараз по суті відсікає тих, хто заради ігор не може/не готовий платити 1к доларів за не дуже той потрібну річ.
-
Timedemo
Member
- Звідки: Ненька Украина
kairo: ↑ 01.09.2025 12:32Це в якій роздільній здатності 5060Ті вивезе Кіберпанк в 60ФПС, та з генератором в 130ФПС на максимумі із трасуванням, 480р?Timedemo: ↑ 01.09.2025 12:07Реальные мои тесты показали что очень даже споживае 12-15 особенно с трасировками и генераторами которые роздувают память еще больше. Но это если совсем все на максимум И мощности чипа 5060ти вполне хватает не в 20 фпс играть а около 50-60 + генератор х3 и в киберпанке уже 130 фпс с трасировкой пути.
1080р RT Overdrive - 30ФПС. VRAM - 9GB.
это не я писал. я и написал, что 60фпс на 5060ти это не реально.
Відправлено через 5 хвилин 12 секунд:
прочтите внимательно, что я написал.skrepchezavr: ↑ 01.09.2025 14:33В нативе 2к ультра + трасировка с длсс баланс стабильно 60 фпс если хочеться пач тресинг то мульти генератор х2-х3 для полного комфорта на 5060тиTimedemo: ↑ 01.09.2025 12:07
с трасировкой пути на максималках в панке 60 фпс еле тащит 4090 и 5080 в 1080р, какая 5060ти.
трасировку на максималках хоть как-то минимум это 5070ти.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
В мене Д'ябло 4 - 21ГБ ВРАМ використовує, що тепер, карти на 16ГБ сміття? І КП2077 в 4К DLSSQ PT Ultra з модом на текстури - 17ГБ.000000: ↑ 01.09.2025 16:54Класный графік з коридорної демки.. Але це не гра.Тому нізачот...в ігрі від 11 до 13 пригає залежно від локи..особливо в місті Ксіон.Тому ще раз ахаахах з вас екзельщиків Вы в цю гру просто не грали...зато тикаэте графіками причому з демки стімовської коридорної 2×2.де дійсно 8-9 споживає.
Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
Так, не те ім'я вставив.kairo: ↑ 01.09.2025 21:33прочтите внимательно, что я написал.
-
avuremybe
Member
Я саме у це вперся.n6407: ↑ 30.08.2025 18:15 смотрят обязательно какой бп и покупают видяху с 8pin питальником(5060ти), что бы не брать новый бп под 5070 и не использовать костыли/переходники
Хочеться щось рівня 5070, але лізти у цю історію з новим конектором бажання поки немає. Міняти свій БП - також.
Поки вирішив придивлятись щось із 4000 серії і чекати позитивних змін з конектором у наступних поколіннях карт.
Але правда в тому, що на це дивиться дуже мало навіть тих, хто в темі. Я от кого не питав - усім чхати які там конектори і БП.
-
maxud_b
Member
- Звідки: Харків
Для 5070 з споживанням 250Вт, як на мою думку, не має бути проблем з конектором і перехідниками, бо бере з 2 8пін по 150Вт + 75 Вт РСІе, що з запасом. Це з 600Вт є проблема, де береться з 3х 8пін по 150Вт та 75Вт що в сумі 525Вт, а хочеться більше. Були ще проблеми RX9070XT з 330Вт але там також 3х 8пін, та дешевий БП з меншим номіналом. Я б не переймався.avuremybe: ↑ 02.09.2025 08:00 Я саме у це вперся.
Хочеться щось рівня 5070, але лізти у цю історію з новим конектором бажання поки немає.
-
skrepchezavr
Member
- Звідки: Николаев
До 5080 все эти конекторы и переходники безопасны, тут еще просто у многих мало места в корпусе и пихать те переходники не хотят а тем более загибать ихavuremybe: ↑ 02.09.2025 08:00Я саме у це вперся.n6407: ↑ 30.08.2025 18:15 смотрят обязательно какой бп и покупают видяху с 8pin питальником(5060ти), что бы не брать новый бп под 5070 и не использовать костыли/переходники
Хочеться щось рівня 5070, але лізти у цю історію з новим конектором бажання поки немає. Міняти свій БП - також.
Поки вирішив придивлятись щось із 4000 серії і чекати позитивних змін з конектором у наступних поколіннях карт.
Але правда в тому, що на це дивиться дуже мало навіть тих, хто в темі. Я от кого не питав - усім чхати які там конектори і БП.