Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Які там останні новини по скінам в гачі? Знаю, що Міка всіх послали і сказали, що гача зі скінами буде. Гравці у відповідь не дропають гру?

lewerlin
Я теж хотів кинути 50 круток, які маю, в банер Кантарелли. Все одно 50/50. Але потім передумав. Може на банері Августи буде ранній дроп. Хоча навіть без раннього дропу до кінця її банеру докручу до піті. Але думаю, що програю 50/50, бо перед цим двічі виграв.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 15.08.2025 16:34Які там останні новини по скінам в гачі? Знаю, що Міка всіх послали і сказали, що гача зі скінами буде. Гравці у відповідь не дропають гру?
Здається, в понеділок має бути ще одна зустріч із комюніті, якщо не помиляюсь. Поки корейці та китайці зійшлись на тому, щоб не тратити $, глобал якось розділився в цьому питанні.
Останній апдейт на глобалі так добряче покращив перформенс, і він і так був не те щоб поганий, але зараз став в рази відзивчивіший а анімації більш плавними :)
Востаннє редагувалось 15.08.2025 16:39 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
На реддіті пишуть, що Міка хоче прибрати відмінності між глобалом та Китаєм і глобал дожене Китай. Для глобала вони зменшать івенти з шести тижнів до трьох, щоб догнати Китай. Відповідно, глобал матиме менше безкоштовних круток з дейліків.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 15.08.2025 16:38На реддіті пишуть, що Міка хоче прибрати відмінності між глобалом та Китаєм і глобал дожене Китай.
спойлер
Зображення
Обговорювали це з согільдійцями 2 тижні тому, це особисто моя думка з цього приводу. Вони напевно думають, що це якось змінить ситуацію, але гравці всерівно будуть чекати поки кити потестять персонажа, а потім будуть приймати рішення пулити чи ні. Китайське комюніті зазвичай за 2-3 дні вже знає, де по констах брейкін поінт і кого варто пуляти, а хто просто байт на $ :D
Kirakishou: 15.08.2025 16:38Для глобала вони зменшать івенти з шести тижнів до трьох
Івенти з першого дня були тривалістю 3 тижні. На CN сервері перші 4 івенти тривали 4 тижні, потім були зменшені до 3 тижнів (до речі - за бажанням комюніті, китайці говорили, що апдейти тривають надто довго і в грі немає що робити). Проблема в іншому - в гфл2 є мейждор івенти, це івент який має 2 частини історії (по 3-4 години кожна, звичайні івенти десь такої ж тривалості) і кожен триває 3 тижні, із 3 мейджор івентів які глобал поки мав - 2 були дабл банерами (тобто комюніті і справді недоотримали крутки), тобто тривали не 6 тижнів, а всього 3 та ще й з двома персонажами за раз. До того ж глобал зразу стартував із 3 тижневим циклом, в той час як CN мав уже згадані 4 тижні на апдейт. Думаю, що глобал ще не скоро наздожене Китай, але міка цього 100% добивається.
Ось як воно по груткам виглядає (зеленим виділені майджо івенти, синім - стандартні персонажі які мали банери на релізі)
спойлер
Зображення
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Зрозумів. Так, я мав на увазі саме мейджор івенти. Виходить, що крім кількох перших перероблених івентів, які Міка була змушена переробити, бо китайцям вони не сподобалися, глобал не отримав нічого кращого. Як завжди, всі плюшки отримує Китай.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 15.08.2025 17:17 daesz
Зрозумів. Так, я мав на увазі саме мейджор івенти. Виходить, що крім кількох перших перероблених івентів, які Міка була змушена переробити, бо китайцям вони не сподобалися, глобал не отримав нічого кращого. Як завжди, всі плюшки отримує Китай.
Десь приблизно так, єдине що всі кволіті от лайф та імпрувменти та фічі (як от гільдії чи "тарков" мод) глобал отримав знайчно швидше. Ну тобто якщо для китайського клієнту це було скажемо в 10 апдейті, то на глобалі було або відразу на релізі, або в 2-3 апдейті :)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 15.08.2025 16:34Я теж хотів кинути 50 круток, які маю, в банер Кантарелли. Все одно 50/50. Але потім передумав. Може на банері Августи буде ранній дроп. Хоча навіть без раннього дропу до кінця її банеру докручу до піті. Але думаю, що програю 50/50, бо перед цим двічі виграв.
Я кидав з логікою, що банер на нулі і якщо прилетить, то буде рання, десь згодиться. І забув, що 5 десяток було кинуто раніше :lol: . Я нікого не чекаю, але все одно не зовсім приємно, коли ламається менеджмент банерів.
Kirakishou: 15.08.2025 17:17Як завжди, всі плюшки отримує Китай.
Говорячи по справедливості, за оцією болячкою, яке вже не одну гачу закопала, Міка помічені не були. В них більш-менщ грамотно розведені клієнти з різними підходами.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Так... Глянув я "гайди" на свіжі скіни Азурки... Kirakishou, там жирне 18+, моментами буквально *****-симулятор від першої особи :lol: . Манжуу впишуться в 12+ в Промілії, ага :laugh:. Точно, точно :gigi: .
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin
Ви про Azur Lane? Але я недавно зустрічав інформацію про те, що з гри видалили деякі відверті скіни. Їх залишили тим, хто їх купив, але вони більше недоступні для нових гравців.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 17.08.2025 10:09Ви про Azur Lane? Але я недавно зустрічав інформацію про те, що з гри видалили деякі відверті скіни. Їх залишили тим, хто їх купив, але вони більше недоступні для нових гравців.
В Азурці більшість скінів доступна тільки певний час(як банери персонажів у більшості гач). Тому "видалили" - це кінчився івент. З часом просто "зареранять".
Ще момент, що в демо недоступні всі опції/анімації. Деякі доступні взагалі лише на екрані секретаря та/або з високим аффініті. От воно і не доступне "для нових гравців".+
Я про те, що деви не вміють в "легальне хорні" чи "платонічні"/десексуалізовані фінти, як Хойо і Куро. Тупо 18+, порізане достатньо, щоб в 16+ вписатись, це не складно. От порізати вже таке 16+ до 12+ - анріл.
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin
Ні, була інформація саме про видалення скінів через політику Гугла.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 17.08.2025 10:48Ні, була інформація саме про видалення скінів через політику Гугла.
Це щось явно феміністське, бо згадані скіни цілком в рамках(ну Наполі ще піде). А навіть Джерсі чи Тайхо в списку немає.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:D
спойлер
Зображення
Відправлено через 1 годину 21 хвилину 42 секунди:
Kirakishou
https://www.reddit.com/r/GirlsFrontline ... e_meeting/

W?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Якесь лікування симптомів, справді системних змін я не бачу.
Поява скін-гачі вимагає ребалансу всієї економіки. Якщо його немає - Міка йде лісом.
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Забув забрати 300 люнітів за промокоди зі стріму в ВуВі. Походу не заберу Августу, бо чогось якась погана лінія пішла. То собака вкусила і тепер змушений проходити курс щеплень і дев’ять місяців не можна вживати алкоголь, то забув ввести промокоди.
Гача зі скінами залишилась, тому перемогла Міка. Це як недавно в БД2 додали платні скіни по 50 чи 70 доларів, теж типу гача. Як в Нікке. На реддіті люди теж були розлючені, але скіни залишилися.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Kirakishou: 19.08.2025 11:19 Забув забрати 300 люнітів за промокоди зі стріму в ВуВі. Походу не заберу Августу, бо чогось якась погана лінія пішла.
Тримайся. Це як в анекдоті про порівняння життя і смуг на зебрі: біла смужка, чорна смужка, біла смужка, чорна смужка, а потім хвіст і повна *опа. А я якось і забув що є промокоди для Wuwa. Дякую що нагадав.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 19.08.2025 11:19Гача зі скінами залишилась, тому перемогла Міка. Це як недавно в БД2 додали платні скіни по 50 чи 70 доларів, теж типу гача. Як в Нікке. На реддіті люди теж були розлючені, але скіни залишилися.
Комюніті, схоже, продовжує бойкот :)
Kirakishou: 19.08.2025 11:19і дев’ять місяців не можна вживати алкоголь
Можливість зав'язати повністю
Зображення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 19.08.2025 11:19Гача зі скінами залишилась, тому перемогла Міка. Це як недавно в БД2 додали платні скіни по 50 чи 70 доларів, теж типу гача. Як в Нікке. На реддіті люди теж були розлючені, але скіни залишилися.
У китайців цікава логіка - якщо "клієнт" незадоволений, але лишається, то можна забити. А потім, чого це в нас онлайн і донати падають?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://x.com/CZN_Official_EN/status/19 ... 7054247070
Сам, напевно, не буду плейтестити, але цікаво глянути буде відео від якихось гчатруберів :)
Відповісти