Ну нормальное явление, у каждой фирмы есть свои неудачные роутеры, подчеркну У каждой, Асус не исключение, да и сделаем поправку на то, что это самый низ, ниже только модели без указания серии, ну и опять же, БП выпускает не Асус, ясное дело под такой девайс взяли самый дешман, вспоминаю приставку Денди, где БП вонял с покупки)Gold_Star: ↑ 02.07.2025 14:22 Трошки не про твбокси. З оновленням 24.10.2 з'явилась підтримка одного з найдоступніших асусів, який по залізу є прямим аналогом 3000T з MTK/ESMT чи Cudy 3000S. Здається як нормальний девайс для звичайного користувача, який шукає заміну старенькому (чи не дуже) тплінку з хорошою підтримкою від виробника і трьома роками гарантії, бонусом мати можливість розкрити потенціал заліза альтернативним ПЗ. Але чорт забирай, скільки ж відгуків у нього про вигораємий за місяць-два блок живлення. Це не поодинокий випадок, згадка про неякісний БП випливає через кожні кілька відгуків. Здавалося би, ось є давно зарекомендований виробник, продукт якого людина обере в першу чергу, бо оті якісь сяомі куді і інші нонейми це щось напевно з підвалу, а тут точно не обманять, Асус це же китай якийсь. Особисто я точно не пам'ятаю таких випадків з іншими китайськими роутерами, навіть, вибачте, у тепелінка подібних казусів не виникалоОсь вам і фірмА, хлопці та дівчата.
Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
Valdey377
Member
-
KrAv4uK
Junior
Як недорога альтернатива Xiaomi AX3000T, але з USB3.0 та WAN 2.5GbE.
Достеменно не відомо як називається цей пристрій, але судячи з https://github.com/hanfuwei1987/openwrt це модель Livinet Li330 AX3000_REV1.0
https://www.aliexpress.com/item/1005008927893021.html
Продається поштучно, але "Customised" в заголовку натякає що шукають покупця цілої партії.
Продавець повідомив що виробник власні прошивки не розробляє - що б це не означало.
2*ARM Cortex-A53@1.3GHz, USB3.0 (MediaTek MT7981)
RAM 512MiB (DDR3)
Flash 128MiB (SPI-NAND) або eMMC
WiFi 6/ax 2.4GHz MIMO 2x2, 5GHz MIMO 3x3 (MediaTek MT7976)
3*LAN 1GbE (MediaTek MT7531)
1*WAN 2.5GbE (Airoha EN8811)
Інші моделі в подібних корпусах:
Routerich AX3000 V1 - згадували в цій вітці, має підтримку https://openwrt.org/toh/routerich/ax3000.
Livinet ZR-3020
Livinet Li320 AX3000
Chinamobile CMCC-A10
Варто купувати якщо потрібний USB та прошивка без бекдорів що оновлюється?
Достеменно не відомо як називається цей пристрій, але судячи з https://github.com/hanfuwei1987/openwrt це модель Livinet Li330 AX3000_REV1.0
https://www.aliexpress.com/item/1005008927893021.html
Продається поштучно, але "Customised" в заголовку натякає що шукають покупця цілої партії.
Продавець повідомив що виробник власні прошивки не розробляє - що б це не означало.
2*ARM Cortex-A53@1.3GHz, USB3.0 (MediaTek MT7981)
RAM 512MiB (DDR3)
Flash 128MiB (SPI-NAND) або eMMC
WiFi 6/ax 2.4GHz MIMO 2x2, 5GHz MIMO 3x3 (MediaTek MT7976)
3*LAN 1GbE (MediaTek MT7531)
1*WAN 2.5GbE (Airoha EN8811)
Інші моделі в подібних корпусах:
Routerich AX3000 V1 - згадували в цій вітці, має підтримку https://openwrt.org/toh/routerich/ax3000.
Livinet ZR-3020
Livinet Li320 AX3000
Chinamobile CMCC-A10
Варто купувати якщо потрібний USB та прошивка без бекдорів що оновлюється?
-
Ra1n
Member
- Звідки: Харкiв
AX52 та AX53U мають антени 2dBivdemeshko: ↑ 02.07.2025 15:34Да кстати... я писал что некоторые роутеры (MT7621) сравнимы с ценой ASUS AX1800U, но этот AX52 (Filogic 820) тоже формально в той же цене.. но у него отключен режим 160MHz и нет порта 2.5Гбит как у Cudy WR3000H за ту же цену.. 160MHz я так понимаю это программное ограничение скорее(да и нужно что бы эфир был чистый что бы включать - скорее всего на 80 будет сваливаться в многоэтажках все равноGold_Star: ↑ 02.07.2025 14:22 Трошки не про твбокси. З оновленням 24.10.2 з'явилась підтримка одного з найдоступніших асусів, який по залізу є прямим аналогом 3000T з MTK/ESMT чи Cudy 3000S. Здається як нормальний девайс для звичайного користувача, який шукає заміну старенькому (чи не дуже) тплінку з хорошою підтримкою від виробника і трьома роками гарантії, бонусом мати можливість розкрити потенціал заліза альтернативним ПЗ. Але чорт забирай, скільки ж відгуків у нього про вигораємий за місяць-два блок живлення. Це не поодинокий випадок, згадка про неякісний БП випливає через кожні кілька відгуків. Здавалося би, ось є давно зарекомендований виробник, продукт якого людина обере в першу чергу, бо оті якісь сяомі куді і інші нонейми це щось напевно з підвалу, а тут точно не обманять, Асус це же китай якийсь. Особисто я точно не пам'ятаю таких випадків з іншими китайськими роутерами, навіть, вибачте, у тепелінка подібних казусів не виникалоОсь вам і фірмА, хлопці та дівчата.
)... а вот по мощности он вроде слабее (по крайней мере на стоковой прошивке) чем 3000T и WR3000H... но в любом случае более интересный вариант чем роутеры на MIPS MT7621
хотя там я так понимаю пока не все гладко с прошивками родными тоже )) все еще допиливают под это платформу Filogic 820\830
Для однокімнатної квартири достатньо, або більше за умови вдалого розташування.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
KrAv4uK
с доставкой ~43уе (~27 роутер + ~16 доставка)... нуууу такое...
с доставкой ~43уе (~27 роутер + ~16 доставка)... нуууу такое...
-
KrAv4uK
Junior
Ця вартість відразу закладалась в запитання, просто в місцевих продавців пристрої з аналогічним набором мікросхем та підтримкою OpenWRT коштують вдвічі дорожче, теж не матимуть гарантії після перепрошивки, страждають апаратними проблемами судячи з відгуків(в Xiaomi AX3000T через використання медіатеківського комутатора теж WAN відпадає).vdemeshko: ↑ 02.07.2025 17:34 KrAv4uK
с доставкой ~43уе (~27 роутер + ~16 доставка)... нуууу такое...
Якщо не зраджує пам'ять, це був Keenetic Hopper.
Ноутбук, міні-ПК, сервер і т.д. в якості просунутого роутера не розглядаю через імовірність перебоїв електропостачання, що накладатиме додаткові вимоги до резервного живлення.
Бажано щоб роутер мав можливість підключеня вебкамери/накопичувача/принтера/модема...
-
Gold_Star
Member
KrAv4uK
Cudy TR3000. Легко знаходиться по місцю за той же прайс
Отправлено спустя 4 минуты 56 секунд:
), з блоком трошки промахнулись) Так би був ще один варіант який би сходу можна було рекомендувати на заміну усього зоопарку N/AC роутерів
Cudy TR3000. Легко знаходиться по місцю за той же прайс
Отправлено спустя 4 минуты 56 секунд:
Та наче роутер як нормальний (правда пишуть ще про яскраві як китайські гірлянди індикаториValdey377: ↑ 02.07.2025 16:59у каждой фирмы есть свои неудачные роутеры, подчеркну У каждой, Асус не исключение
-
Royter
Member
Посоветуйте роутер с dualwan что был на стоке и стоит ли брать asus rt-ax58 или уже поддержке все?
-
KrAv4uK
Junior
Регулярно використовуються WAN та два LAN порти, не беручи до уваги періодичне підключення інших пристроїв через Ethernet.
У моєму сценарії використання потребуватиме зовнішнього комутатора, наприклад Cudy GS105, та нівелюватиме переваги USB-C PD живлення цього роутера.
Оптимально мати не менше трьох LAN та одного WAN.
Спочатку подумав що Ви пропонуєте Cudy WR3000, який має співмірну ціну, але йому бракує USB.
-
AFU_power
Member
- Звідки: Україна
Ubiquity Dream MachineRoyter: ↑ 02.07.2025 19:01 Посоветуйте роутер с dualwan что был на стоке
Відправлено через 53 секунди:
Вже згадували бестбай Linksys E8450?KrAv4uK: ↑ 02.07.2025 20:33Регулярно використовуються WAN та два LAN порти, не беручи до уваги періодичне підключення інших пристроїв через Ethernet.
У моєму сценарії використання потребуватиме зовнішнього комутатора, наприклад Cudy GS105, та нівелюватиме переваги USB-C PD живлення цього роутера.
Оптимально мати не менше трьох LAN та одного WAN.
Спочатку подумав що Ви пропонуєте Cudy WR3000, який має співмірну ціну, але йому бракує USB.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
там USB 2.0 и нет 2.5Гбит порта (вроде в запросах нужно USB3.0 и 2.5Гбит)
Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
KrAv4uK
за 60+ уе на Ali на распродажах с купонами можно взять Gl.iNet Beryl AX... есть 2.5Гбит и есть USB3.0 но только два порта - WAN 2.5Gbit + LAN 1Gbit
-
AFU_power
Member
- Звідки: Україна
Ну не знаю, тоді якийсь асус рог, там точно це все будеvdemeshko: ↑ 02.07.2025 21:42там USB 2.0 и нет 2.5Гбит порта (вроде в запросах нужно USB3.0 и 2.5Гбит)
-
Gold_Star
Member
Чому це. Можна взяти на алі недорогу PD GaN зарядку з двома USB виходами та простий кабель USB-DC для комутатора. На все про все вийде десь 145 гривень і 32 копійки по нинішньому курсу монобанку.KrAv4uK: ↑ 02.07.2025 20:33нівелюватиме переваги USB-C PD живлення цього роутера
-
AFU_power
Member
- Звідки: Україна
І зарядка 500-600Gold_Star: ↑ 02.07.2025 21:56Чому це. Можна взяти на алі недорогу PD GaN зарядку з двома USB виходами та простий кабель USB-DC для комутатора. На все про все вийде десь 145 гривень і 32 копійки по нинішньому курсу монобанку.KrAv4uK: ↑ 02.07.2025 20:33нівелюватиме переваги USB-C PD живлення цього роутера
-
Gold_Star
Member
*700, але це б/у. Нова здається 1350AFU_power: ↑ 02.07.2025 22:21І зарядка 500-600
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
ви будете здивовані https://www.aliexpress.com/item/1005005703207864.htmlAFU_power: ↑ 02.07.2025 22:21І зарядка 500-600Gold_Star: ↑ 02.07.2025 21:56
Чому це. Можна взяти на алі недорогу PD GaN зарядку з двома USB виходами та простий кабель USB-DC для комутатора. На все про все вийде десь 145 гривень і 32 копійки по нинішньому курсу монобанку.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
Ortyomko
Туки на распродажах 65Вт зарядки по такой цене
так шо дорого за 33Вт 
Отправлено спустя 38 минут 33 секунды:
PS
запася попкорном и газировкой перед просмотром
Туки на распродажах 65Вт зарядки по такой цене
Отправлено спустя 38 минут 33 секунды:
PS
запася попкорном и газировкой перед просмотром
-
Gold_Star
Member
vdemeshko
Та це спеціально Трамп наводить паніку, щоб підняти продажі місцевим Нетгірам і Лінксісам
За нами і так корпорації слідкують
Який ботнет, кому ви потрібні, шизофреніки)
Я років 10 назад купив тплінк, один раз встановив оновлення і досі усе працює
О, нова тижневка вийшла на цианогенмод, піду накачу
Та це спеціально Трамп наводить паніку, щоб підняти продажі місцевим Нетгірам і Лінксісам
За нами і так корпорації слідкують
Який ботнет, кому ви потрібні, шизофреніки)
Я років 10 назад купив тплінк, один раз встановив оновлення і досі усе працює
О, нова тижневка вийшла на цианогенмод, піду накачу
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
Gold_Star
Смешно)
Прикол ещё в том, что linksys уже не местный, а тайваньский, его Foxconn купил
Смешно)
Прикол ещё в том, что linksys уже не местный, а тайваньский, его Foxconn купил
-
Gold_Star
Member
Bruno Banani: ↑ 02.07.2025 23:54linksys уже не местный, а тайваньский, его Foxconn купил
- спойлер

технозон з кувалдою.jpgsnapdragon999: ↑ 27.12.2020 02:38Даже не хочу читать эти простыни де-ма))Да я купил x96 на сдачу от роутера))И она круче вашей сяоми. Можно узнать в чем я просчитался?