Вы серьезно?) 40-120 это частота vrr/gsyncAssayMAS: ↑ 27.06.2025 20:00не знаю, я пруфов такого из авторитетных источников не виделNekros: ↑ 27.06.2025 18:51У матриць олед не змінюється затримка пікселя від герцівки як у тфт на грей-ту-грей або блек-ту-вайт.
и давай будем реалистами там видов этого "олед" очень много и у каждого свои особенности. И почему тогда пишут Герцовку в спеках "Частота обновления: 40 Гц - 120 Гц". Значит что то с 120Гц очень не очень.
Новини
Останні статті і огляди
Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування
-
erkins007
Member
-
Nekros
Member
Напевно мабуть тому що герци це одне а швидкість матриці грей-ту-грей це інше, не?AssayMAS: ↑ 27.06.2025 20:00 И почему тогда пишут Герцовку в спеках "Частота обновления: 40 Гц - 120 Гц". Значит что то с 120Гц очень не очень.
У тфт дисплеях як правило зменшується затримка матриці при підвищенні частоти розгортки, а також збільшується при зменшенні частоти. А на олед ні, там завжди одна швидкість пікселя
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
это технология адаптивной синхронизацииerkins007: ↑ 27.06.2025 21:03gsync
то есть будет 40Гц у монитора будет 40ФПС, будет 120Гц будет 120ФПС. И наоборот у тя карта кал и даёт 50ГЦ и у 240Гц монитора будет 50Гц. До этой технологии был просто кап ФПС в играх в частоту монитора.
Вот у тя скачет ФПС и соответственно Гц у монитора и на свете микропульсаций лампы в 50Гц от 220Вольт и глаза из ж0пы лезут. Но ты верующий в 120Гц и те религия не позволяет допустить что то то не так. Поставь несколько источников света разной природы и микропульсации неприятные для глаз исчезнут. Типо лампа на 3 патрона и три РАЗНЫХ фирм м мощи светодиодных ламп. Или если на 2 патрона то 2 разных вендоров лампы на разную температуру.
Может у тя банально 1 из кучи светодиодов в лампе прогорел вот те и от моргания неприятно на душе.
И ваще телевизор это не монитор именитого бренда - могут и СИЛЬНО солгать в спеках.
нет! 1Гц это 1 событие в секунду, 120Гц у монитора это 120 раз в секунду обновляет весь экран. То есть каждые 8,3мс должно быть ЗАВЕРШЕННОЕ новое изображение на всём экране. И если те втирают о 20мс реакции то значит монитор тянет 1000мс\20мс = 50Гц... . Или пишут о 2мс но Гц только 100, а не 1000/2=500Гц...Nekros: ↑ 27.06.2025 21:15Напевно мабуть тому що герци це одне а швидкість матриці грей-ту-грей це інше, не?
Так что подлог очевиден.
Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
особенно если оборудование что сможет это проверить под 1 млн денегNekros: ↑ 27.06.2025 21:15А на олед ні, там завжди одна швидкість пікселя
-
Nekros
Member
Ох у тебе в голові і насраноAssayMAS: ↑ 27.06.2025 22:16 нет! 1Гц это 1 событие в секунду, 120Гц у монитора это 120 раз в секунду обновляет весь экран. То есть каждые 8,3мс должно быть ЗАВЕРШЕННОЕ новое изображение на всём экране. И если те втирают о 20мс реакции то значит монитор тянет 1000мс\20мс = 50Гц... . Или пишут о 2мс но Гц только 100, а не 1000/2=500Гц...
Так что подлог очевиден.
Зображення то буде завершено але для складного сірого кольору та ще більш складного переходу зі світлого до чорного на тфт буде гостінг різной величини в залежності від кольорів з яких на які змінюється зображення
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
ну так пускай в спеках и пишут краный белый столько то Гц, белый черный столько то.Nekros: ↑ 27.06.2025 22:25Зображення то буде завершено але для складного сірого кольору та ще більш складного переходу зі світлого до чорного на тфт буде гостінг різной величини в залежності від кольорів з яких на які змінюється зображення
А раз ты веришь рекламе то
-
daesz
Member
У мене було схоже з апскейлерами : і від фср2, і від фср3, і від длсс2, і від длсс3 - пару годин гри і в очі таке враження що піску насипали. Длсс4/трансформер топчикerkins007: ↑ 27.06.2025 15:09Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
З ФГ наче проблем небуло в жодній з ігор які грав.
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
Герц — похідна одиниця, що має спеціальну назву й позначення та дорівнює одному коливанню (періоду) на секунду: 1 Гц = 1 с−1.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D1%86
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D1%86
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
тихше, тихше, в нас тут про це не говорять! Тема табу, селяни не мають знати про фреймген за 120грн ще й від українського розробника.Earanak: ↑ 27.06.2025 20:10Ну и через Lossless Scaling играл
-
ronemun
Advanced Member
ну не треба вже так грубо, в базі AssayMAS вірно написав, а ви простим доповненням перекрутили навпаки.Nekros: ↑ 27.06.2025 22:25Ох у тебе в голові і насраноAssayMAS: ↑ 27.06.2025 22:16 нет! 1Гц это 1 событие в секунду, 120Гц у монитора это 120 раз в секунду обновляет весь экран. То есть каждые 8,3мс должно быть ЗАВЕРШЕННОЕ новое изображение на всём экране. И если те втирают о 20мс реакции то значит монитор тянет 1000мс\20мс = 50Гц... . Или пишут о 2мс но Гц только 100, а не 1000/2=500Гц...
Так что подлог очевиден.![]()
Зображення то буде завершено але для складного сірого кольору та ще більш складного переходу зі світлого до чорного на тфт буде гостінг різной величини в залежності від кольорів з яких на які змінюється зображення
А по суті давним давно виробники матриць враховують весь процес промальовки і на момент зміни картинки виключають підсвітку.
Але в сучасних матрицях це <1мс, і обовзяково записано в їх даташиті. Навіть є цілі бази з телевізорів/моніторів де якраз звертають увагу на дану особливість матриці в них.
Про частоту підсвітки і так ясно, але вже давно у всіх 1000+, якщо не древнє б/у щось
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Lossless Scaling класний фреймген, але в першу чергу для тих ігор, які не мають рідного ФГ. По якості він звісно програє повноцінним рішенням.tornadox: ↑ 27.06.2025 22:31тихше, тихше, в нас тут про це не говорять! Тема табу, селяни не мають знати про фреймген за 120грн ще й від українського розробника.
-
Enjthesilence
Member
І гірший за smooth motion нвідії, не знаю чи працює він не на картах 5000 серіїkairo: ↑ 27.06.2025 23:24Lossless Scaling класний фреймген, але в першу чергу для тих ігор, які не мають рідного ФГ. По якості він звісно програє повноцінним рішенням.tornadox: ↑ 27.06.2025 22:31тихше, тихше, в нас тут про це не говорять! Тема табу, селяни не мають знати про фреймген за 120грн ще й від українського розробника.
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Ага, как то так - https://www.reddit.com/r/unrealengine/c ... _engine_5/tornadox: ↑ 27.06.2025 17:19Ще краще, чекаємо ігри де ви вводите текстовий промпт що хочете грати, а Nvidia Game Gen генерує вам гру з безкоштовних асетів з Епік стора.Plush_Dragon: ↑ 27.06.2025 17:11Чекаємо нейронне сжимання текстур. Оце має бути БІМБА.
Эы... Для особо впечатлительных, это видео просто фантазия на тему, это так пока что ещё не работает.
-
shad_1985
Member
- Звідки: Одеса
Не знаю як на 4000 серії але на 5000 smooth motion повне амно))) в КП2077 і програє Lossless ScalingEnjthesilence: ↑ 27.06.2025 23:31І гірший за smooth motion нвідії, не знаю чи працює він не на картах 5000 серії
- спойлер
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
так подсветка всегда включена - это в матрице там хитрые полимеры от напряжения\тока свет по разному пропускают. Вот они то и имеют Гц или милисекунды на реакцию.ronemun: ↑ 27.06.2025 22:50Про частоту підсвітки
Раньше на весь экран, сча есть зонами 8на8 64 на 64 или тип того.
В телеках самсунг видел подсветку из кучи(10-100) светодиодов не по периметру матрицы а за ней и каждым светодиодом управляли.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
В робокопе гпу 99% всегда а фпс 80-100 и это с длсс на квалитиqziua: ↑ 27.06.2025 16:01На 5080 фпс з dlss майже завжди в районі 80-100Enjthesilence: ↑ 27.06.2025 15:25
а якщо анлокнути фпс?
я можу юзати фг виключно якщо нативний фпс вище 80, а для шутерів краще більше 90, тоді негативний ефект фг нівелюється, що інпулаг, що артефакти бо для фг достатньо фреймів і різницю тоді побачити майже неможливо, а якщо нативний фпс 60 і нижче - торба і біль, тільки для повільних забавок під геймпад
Added in 1 minute 21 seconds:Не то что недоступен, а с gsync - обязателен(в ncp)
Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
Ждем интеграцию с некси обновлением нвидиа апп до длсс4 3.10.3 там стабильность завезли к гостингу в таких играх как сталкер2 и других талантливо написаных поделок на анриал5. Без длсс в такие игры вовсе жуть играть даже с таа натив.daesz: ↑ 27.06.2025 22:30У мене було схоже з апскейлерами : і від фср2, і від фср3, і від длсс2, і від длсс3 - пару годин гри і в очі таке враження що піску насипали. Длсс4/трансформер топчикerkins007: ↑ 27.06.2025 15:09Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.![]()
З ФГ наче проблем небуло в жодній з ігор які грав.
Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Играть с 60фпс все нормально, зачем генератор в таких проэктах умом нк понять. В сталкере кстати на свалке как подходишь с фреймгеном каждый статер чуствуешь как нпс на базе подгружаются.Earanak: ↑ 27.06.2025 20:10 Играл с FG в Cyberpunk 2077, STALKER 2, Oblivion Remastered, Doom Dark Ages - и мне норм былоНу и через Lossless Scaling играл в Elden Ring, SPT-AKI, TES:Nolvus V6, и отдельно на моем домашнем сервере с раскочегаренным 4650G в PoE2, прога - во
Ах, вспомнил что и в Diablo IV тоже FG Юзал, так как экономило заряд в зарядной станции при отключениях света. Где FG мне совершенно не зашел это в Returnal, CoD:BO6 и Witchfire. Разумеется обмазываюсь по полной DLSS-Swapper-ом и прочими K-Пресетами по полной
![]()
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
man1242
Если вас устраивают 60FPS, то у меня с этим проблем нету. Благо FG пока не заставляют юзать. Каждый для себя выбирает юзать/не юзать.
А я давно перешёл на 144-165гц мониторы и с того времени на дух не переношу 60FPS да и 90-100 меня бы тоже не устроили во многих играх
Но конечно есть и исключения, когда пофиг на тот FPS...
Если вас устраивают 60FPS, то у меня с этим проблем нету. Благо FG пока не заставляют юзать. Каждый для себя выбирает юзать/не юзать.
А я давно перешёл на 144-165гц мониторы и с того времени на дух не переношу 60FPS да и 90-100 меня бы тоже не устроили во многих играх
Но конечно есть и исключения, когда пофиг на тот FPS...
-
xIIImaL
Member
- Звідки: Украина
Прошел индиану в 144фпс на всех ультрах с трасировкой пути с 3x фреймгеном , не устал и никаких проблем не заметил.erkins007: ↑ 27.06.2025 15:09 Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування
Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
Это телек , а не моник . походу изза этого и устают глазаerkins007: ↑ 27.06.2025 15:44 philips 55oled908
-
erkins007
Member
Ага, а ещё могут уставать потому что он висит, а не стоит на столе.xIIImaL: ↑ 28.06.2025 02:32Это телек , а не моник . походу изза этого и устают глаза
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Не знаю как у тебя, у меня лично ips страшный с г синком и проблем 0, ариефакты генерации только в играх где старая версия с х2 встречается и то с ласт апдейтом нвидиа апп если через него перезначать на теже х3 проблем стало меньше. Глазки кстати тоже могут уставать от шима оледаerkins007: ↑ 28.06.2025 07:17Ага, а ещё могут уставать потому что он висит, а не стоит на столе.xIIImaL: ↑ 28.06.2025 02:32Это телек , а не моник . походу изза этого и устают глаза
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Але це не точно!Plush_Dragon: ↑ 27.06.2025 17:11Чекаємо нейронне сжимання текстур. Оце має бути БІМБА.