Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Vpupkin: 27.06.2025 16:57
Misanthrop: 27.06.2025 16:21Хватит сравнивать DLSS с псевдонативом с ТАА ...
Дуже часто ТАА взагалі не вимикається, або немає інших варіантів, отримуємо декілька варіантів артефачного фу, мило або піксельна каша.
Так. і називати це нативом...
Головна причина чому ніколи не купую нічого на Unreal engine 5 наприклад. І чому деякі розробники усе ще сидять на четвертому анріалі.
Бо так, може світло не таке м'яке, але загалом зображення різке і сочне без усіх оцих апскейлерів через реальну нативність. Ще й фпс топовий
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Misanthrop: 27.06.2025 16:21 Хватит сравнивать DLSS с псевдонативом с ТАА :facepalm: ...
А в киберпуке даже в промоматериалах Трансформер вообще дорисовывает детали которых в текстурах вообще никогда небыло
якщо трохи розумітись в темі, в багатьох іграх вимкнути ТАА неможливо, а якщо робити це примусово з'являються критичні графічні баги, які пов'язані не тільки зі згладжуванням зображення особливо на ЮЕ5.
В "кіберпуке" длсс - дає найкращу якість зображення, якщо багато продуктивності, прошу ДЛАА - тут взагалі нема конкурента за якістю картинки і чіткості.

"Нативом" називають зображення зі 100% 3д рендерінгом, ТАА - це лише метод згладжування, просто зараз він є автоматичною нормою в сучасних іграх. І якщо взяти сучасну гру і вимкнути там ТАА ну і що отримаємо? Абсолютну відсутність згладжування, мерехтіння, шимерінг, всі прєлєсті разом, тому і фср4 з длсс рятують. Коли розробник народить більш швидкий і якісний метод згладжування за замовчуванням у грі, будемо порівнювати з ним.
Востаннє редагувалось 27.06.2025 17:32 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
qziua
Member

Повідомлення

erkins007: 27.06.2025 17:10
qziua: 27.06.2025 16:01Не то что недоступен, а с gsync - обязателен (в ncp)
Если включить вертикалку с FG принудительно у вас будет инпут лаг за 200
Ну, не понимаете, да и ладно :gigi:
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dreamer40k: 27.06.2025 17:20
erkins007: 27.06.2025 17:11
Да, если ограничивать на 118, то нативный ограничивается на 59
Не в усіх іграх, у відьмакові обмежується кадры після генерації
Ну зазвичай обмежують у драйвері а не у грі
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

qziua: 27.06.2025 17:30
erkins007: 27.06.2025 17:10
Если включить вертикалку с FG принудительно у вас будет инпут лаг за 200
Ну, не понимаете, да и ладно :gigi:
Зачем спорить, если куча тестов в сети на эту тему?
qziua
Member

Повідомлення

erkins007: 27.06.2025 17:37
qziua: 27.06.2025 17:30

Ну, не понимаете, да и ладно :gigi:
Зачем спорить, если куча тестов в сети на эту тему?
Так я и не спорю. У Вас голова болит, а не у меня :gigi:

Added in 1 minute 58 seconds:
Nekros: 27.06.2025 17:34
Dreamer40k: 27.06.2025 17:20
Не в усіх іграх, у відьмакові обмежується кадры після генерації
Ну зазвичай обмежують у драйвері а не у грі
Все по різному, але зазвичай кеп в грі дає менший інпут лаг ніж кеп в драйвері або сторонніх порогах типу рівна.
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erkins007: 27.06.2025 15:09Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть
erkins007: 27.06.2025 17:10Если включить вертикалку с FG принудительно у вас будет инпут лаг за 200
Судя по всему - это что-то уж очень индивидуальное... прекрасно всё играется с генерацией и никакой мифический инпут лаг этому не мешает - зачем выдумывать? Мы же говорим о синглах ААА, а не о киберкотлетах...
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FirstTDM: 27.06.2025 17:44
erkins007: 27.06.2025 15:09Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть
erkins007: 27.06.2025 17:10Если включить вертикалку с FG принудительно у вас будет инпут лаг за 200
Судя по всему - это что-то уж очень индивидуальное... прекрасно всё играется с генерацией и никакой мифический инпут лаг этому не мешает - зачем выдумывать? Мы же говорим о синглах ААА, а не о киберкотлетах...
Без вертикалки да, с ней нет.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

FirstTDM: 27.06.2025 17:44Мы же говорим о синглах ААА, а не о киберкотлетах...
Це може бути проблемою при грі на високій складності.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

ну тут может быть что 120Гц "grey to grey" и глазу твоему не нравиться - попробуй Гц уменьши до одобренных ниже там или 90 или 85Гц и попробуй поиграй на них. То есть маркетОлухи 120Гц наизмеряли по методике "grey to grey", а 80-90Гц будет при методике измерения "black-white-black". Может твоему глазу приятней станет такая цветопередача. Попробуй отключи если ещё не сделал всякие "улучшатели" картинки на телевизоре с пульта.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

tornadox: 27.06.2025 16:50. Не тому що вони погані, а тому що вже стають стандартом для нових ігор які більше схожі на технодемки, випущені під тиском інвесторів. Розробники надіються на DLSS та FG і забивають на оптимізацію(в якщо відверто, то і на все інше також), головне на етапі early access зробити 200 скінів і прикрутити монетизацію. Мило, блискучі поверхні ніби намазані маслом, складається враження що розробники місцями забувають як виглядає реальний світ.
Так було, скільки себе пам'ятаю. Обла, яку нічого нормально не могло тягнути. Страшно забагована Готіка 3. Vampire: The Masquerade – Bloodlines, яку на релізі неможливо було пройти і яку потім ком'юніті роками самотужки допилювало. Batman: Arkham Knight, яка мала жахливу оптимізацію. Cyberpunk 2077, Fallout 76, Assassin’s Creed Unity, RAGE. І це все до появи DLSS та FG.

Дані технології просто мастхев для 4К та 1440р моніторів, та й в 1080р вони дозволяють продовжити життєвий цикл карт із невеликими компромісами в плані якості картинки.
qziua
Member

Повідомлення

kairo: 27.06.2025 18:23
tornadox: 27.06.2025 16:50. Не тому що вони погані, а тому що вже стають стандартом для нових ігор які більше схожі на технодемки, випущені під тиском інвесторів. Розробники надіються на DLSS та FG і забивають на оптимізацію(в якщо відверто, то і на все інше також), головне на етапі early access зробити 200 скінів і прикрутити монетизацію. Мило, блискучі поверхні ніби намазані маслом, складається враження що розробники місцями забувають як виглядає реальний світ.
Так було, скільки себе пам'ятаю. Обла, яку нічого нормально не могло тягнути. Страшно забагована Готіка 3. Vampire: The Masquerade – Bloodlines, яку на релізі неможливо було пройти і яку потім ком'юніті роками самотужки допилювало. Batman: Arkham Knight, яка мала жахливу оптимізацію. І це все до появи DLSS та FG.

Дані технології просто мастхев для 4К та 1440р моніторів, та й в 1080р вони дозволяють продовжити життєвий цикл карт із невеликими компромісами в плані якості картинки.
+ :) Все життя так було, якісь крізіси нічого не тягнуло і т.д. Всі такі, якби вчора народилися з апскейлерами і проблемами з іграми :lol: Наче раніше було все супер... Мені дитина каже - шось глючить... :) кажу - ти не знаєш що то значить глючить :lol:
Востаннє редагувалось 27.06.2025 18:29 користувачем qziua, всього редагувалось 1 раз.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS: 27.06.2025 18:18
ну тут может быть что 120Гц "grey to grey" и глазу твоему не нравиться - попробуй Гц уменьши до одобренных ниже там или 90 или 85Гц и попробуй поиграй на них. То есть маркетОлухи 120Гц наизмеряли по методике "grey to grey", а 80-90Гц будет при методике измерения "black-white-black". Может твоему глазу приятней станет такая цветопередача. Попробуй отключи если ещё не сделал всякие "улучшатели" картинки на телевизоре с пульта.
90 игра и без фреймгена выдает.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Чекаємо нейронне сжимання текстур.
Ще комусь мало мила...
Зі. Чекаю вокселі
qziua
Member

Повідомлення

erkins007: 27.06.2025 18:29
AssayMAS: 27.06.2025 18:18
ну тут может быть что 120Гц "grey to grey" и глазу твоему не нравиться - попробуй Гц уменьши до одобренных ниже там или 90 или 85Гц и попробуй поиграй на них. То есть маркетОлухи 120Гц наизмеряли по методике "grey to grey", а 80-90Гц будет при методике измерения "black-white-black". Может твоему глазу приятней станет такая цветопередача. Попробуй отключи если ещё не сделал всякие "улучшатели" картинки на телевизоре с пульта.
90 игра и без фреймгена выдает.
А смысл юзать fg, на телеке 120гц при фпс 90? :dontknow:
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

qziua: 27.06.2025 18:27Мені дитина каже - шось глючить... кажу - ти не знаєш що то значить глючить
Угу... так и есть - аналогичная ситуация... :)
kairo: 27.06.2025 18:23Дані технології просто мастхев для 4К
Да!
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

erkins007: 27.06.2025 18:2990 игра и без фреймгена выдает.
это тебе знак свыше
что на мониторе надо 90Гц поставить и попробывать поиграть.
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS: 27.06.2025 18:18
ну тут может быть что 120Гц "grey to grey" и глазу твоему не нравиться - попробуй Гц уменьши до одобренных ниже там или 90 или 85Гц и попробуй поиграй на них. То есть маркетОлухи 120Гц наизмеряли по методике "grey to grey", а 80-90Гц будет при методике измерения "black-white-black". Может твоему глазу приятней станет такая цветопередача. Попробуй отключи если ещё не сделал всякие "улучшатели" картинки на телевизоре с пульта.
У матриць олед не змінюється затримка пікселя від герцівки як у тфт на грей-ту-грей або блек-ту-вайт.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Nekros: 27.06.2025 18:51У матриць олед не змінюється затримка пікселя від герцівки як у тфт на грей-ту-грей або блек-ту-вайт.
не знаю, я пруфов такого из авторитетных источников не видел
и давай будем реалистами там видов этого "олед" очень много и у каждого свои особенности. И почему тогда пишут Герцовку в спеках "Частота обновления: 40 Гц - 120 Гц". Значит что то с 120Гц очень не очень.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Играл с FG в Cyberpunk 2077, STALKER 2, Oblivion Remastered, Doom Dark Ages - и мне норм было :shuffle: Ну и через Lossless Scaling играл в Elden Ring, SPT-AKI, TES:Nolvus V6, и отдельно на моем домашнем сервере с раскочегаренным 4650G в PoE2, прога - во :up: Ах, вспомнил что и в Diablo IV тоже FG Юзал, так как экономило заряд в зарядной станции при отключениях света. Где FG мне совершенно не зашел это в Returnal, CoD:BO6 и Witchfire. Разумеется обмазываюсь по полной DLSS-Swapper-ом и прочими K-Пресетами по полной :gigi:
Відповісти