Та на ах3000т вообще без разницы какая там температура за его 1000 грн) понятно, что там тотальная экономия на всем за эти деньги, при этом на ОВРТ он прекрасно работаетvdemeshko: ↑ 19.06.2025 18:42Учитывая что чип рассчитан до 105, а производитель указывает до 70С рабочий диапазон то 55 это ниочем.. и меня плохие новости про AX3000T )) там выше 60С стабильно в легкой нагрузке ))Bruno Banani: ↑ 19.06.2025 18:21 vdemeshko
Ну 55 градусов это так себе история. Я бы не сказал, что это мало, это уже ближе к горячо.
Отправлено спустя 24 секунды:
Gold_Star
Ну этот товарищ ещё тот коммунист
Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
-
Gold_Star
Member
crumd: ↑ 19.06.2025 12:45 пора вводить уголовную ответственность
Штірліц ще ніколи не був так близько до палеваcrumd: ↑ 19.06.2025 18:50вы называeте коммунистами тех кто соблюдает законодательство Украины?
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
В любом случае 55С это вообще смешная температура , чтобы обсуждать ее )) для таких устройств да и еще с 4 ядрами
у Сяоми AX3000T два ядра с большей температурой , что говорит о том, что у Flint 2 охлаждение намного лучше организовано.
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі
Кілька популярних моделей роутерів TP-Link, що вже давно не підтримуються виробником, опинилися під атакою хакерів. Через критичну уразливість зловмисники можуть повністю взяти контроль над пристроєм.
https://dev.ua/news/vrazlyvist-routeriv ... J6V7z1CfYA
Кілька популярних моделей роутерів TP-Link, що вже давно не підтримуються виробником, опинилися під атакою хакерів. Через критичну уразливість зловмисники можуть повністю взяти контроль над пристроєм.
https://dev.ua/news/vrazlyvist-routeriv ... J6V7z1CfYA
-
dr-kart
Member
из оригиналаbes: ↑ 19.06.2025 21:25 Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі
Кілька популярних моделей роутерів TP-Link, що вже давно не підтримуються виробником, опинилися під атакою хакерів. Через критичну уразливість зловмисники можуть повністю взяти контроль над пристроєм.
https://dev.ua/news/vrazlyvist-routeriv ... J6V7z1CfYA
https://www.techradar.com/pro/security/ ... e-affected
немного пахнуло отделом маркетинга:
Since in this case, there is no patch, users are urged to replace old hardware with newer versions
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
У ASUS TUF AX4200, официально продающегося у нас (на MTK) - 22dbm (без учета усилений антен).Gold_Star: ↑ 19.06.2025 18:18Хто про що, а совок як завжди хоче настучать і ввести уголовную ответственностьcrumd: ↑ 19.06.2025 12:45 За продажу и использование роутеров с китайской прошивкой, засирающей эфир выше 20 dbm - пора вводить уголовную ответственность.![]()
В штатах дозволено до 23 dbm, а про 30 dbm у вашому "дружественном" Китаї я взагалі мовчу![]()
-
Ra1n
Member
- Звідки: Харкiв
Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).bes: ↑ 19.06.2025 21:25 Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі...
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
Ra1n
Все так.
Але, зараз пан crumd дістане свої методички і розкаже, що програмне забезпечення роутерів tp-link не потребує оновлення бо завжди в актуальному стані, БО оновлення виходять тільки для додавання функціоналу та усунення вразливостей... Що загалом звісно так і є, в нормальних виробників звісно. А те що в tp-link оновлення або взагалі не випускаються бо нафіга вони, коли простіше випустити нову? апаратну ревізію і одразу закинути і її підтримку теж
, зненацька (насправді ні). А ще, що тут на форумі і конкретно в цій темі люди оновлюють ПЗ заради оновлень, бо самі не знають нащо 
А якщо не зважати на безглуздість подібних заяв, то без перебільшення сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні, хоча враховуючи їх функціонал то це і не дивно, бо він практично відсутній. А на роль "роздавалки" інтернет за прайс tp-link є значно цікавіші моделі, були і будуть. І про це неодноразово писали інші учасники цього треду, за що насправді я їм дуже вдячний, бо якщо тобі дають корисну інформацію то не потрібно від неї "відмахуватись", а взяти до уваги і сказати дякую. Завіса.
Все так.
Але, зараз пан crumd дістане свої методички і розкаже, що програмне забезпечення роутерів tp-link не потребує оновлення бо завжди в актуальному стані, БО оновлення виходять тільки для додавання функціоналу та усунення вразливостей... Що загалом звісно так і є, в нормальних виробників звісно. А те що в tp-link оновлення або взагалі не випускаються бо нафіга вони, коли простіше випустити нову? апаратну ревізію і одразу закинути і її підтримку теж
А якщо не зважати на безглуздість подібних заяв, то без перебільшення сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні, хоча враховуючи їх функціонал то це і не дивно, бо він практично відсутній. А на роль "роздавалки" інтернет за прайс tp-link є значно цікавіші моделі, були і будуть. І про це неодноразово писали інші учасники цього треду, за що насправді я їм дуже вдячний, бо якщо тобі дають корисну інформацію то не потрібно від неї "відмахуватись", а взяти до уваги і сказати дякую. Завіса.
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
так а что должны были посоветовать если новую прошивку ждать не стоит ?dr-kart: ↑ 19.06.2025 23:58 из оригинала
https://www.techradar.com/pro/security/ ... e-affected
немного пахнуло отделом маркетинга:Since in this case, there is no patch, users are urged to replace old hardware with newer versions
-
AI_Avenger
Member
- Звідки: Україна
Тому краще в майбутньому замінювати їх на роутери якогось адекватнішого виробника в цьому плані, який буде забезпечувати нормальну програмну підтримку своїх пристроїв та своєчасні оновлення.Ra1n: ↑ 21.06.2025 23:11Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).bes: ↑ 19.06.2025 21:25 Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі...
-
crumd
Member
Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.Ra1n: Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Сильная сторона роутеров ТП-Линк - работают всегда и везде со всеми клиентами.Ekz0rcyst: сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні
А то понакупят всякий хлам в подворотне olx или поналепят всяких опенврт - и начинаются сопли - туда подключается, туда не подключается, там глючит, и т.д., и т.п.
-
pelia
Member
Роздаю сусіду інтернет через направлені антени, раз на тиждень стабільно жалівся що інтернет зникає, я не міг зрозуміти причину спочатку, в логах антен (це мікротіки) все ідеально, виявилося що проблема у коробочці з назвою тплінк на його стороні, задовбалось йому пояснювати що той шматок пластмаси потрібно перезавантажувати раз на день шоб воно хоч якось працювало, психанув, поставив йому свій старий hap ac lite і всі проблеми зниклиcrumd: ↑ 22.06.2025 10:25Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.Ra1n: Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Сильная сторона роутеров ТП-Линк - работают всегда и везде со всеми клиентами.Ekz0rcyst: сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні
А то понакупят всякий хлам в подворотне olx или поналепят всяких опенврт - и начинаются сопли - туда подключается, туда не подключается, там глючит, и т.д., и т.п.
-
Avenger80
Member
- Звідки: Харьков
Это какой именно версии и с какого года она выпускается? Я, если честно, запутался - где эти 8 лет. Что такое - 14 версия, 14.6, 14.8? Прошивка с 14 станет на просто 13 версию? Почему на 14 версию прошивки начинаются с 2025 года, а где остальные за 8 лет или их скрыли?crumd: ↑ 22.06.2025 10:25Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
-
Valdey377
Member
Тебе бы спичи писать, каждый роутер со временем становится типилинком, это аксиомаcrumd: ↑ 22.06.2025 10:25Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.Ra1n: Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Сильная сторона роутеров ТП-Линк - работают всегда и везде со всеми клиентами.Ekz0rcyst: сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні
А то понакупят всякий хлам в подворотне olx или поналепят всяких опенврт - и начинаются сопли - туда подключается, туда не подключается, там глючит, и т.д., и т.п.
-
pelia
Member
ото я так само дивився і не міг нічого зрозуміти, якісь надто великі складнощіAvenger80: ↑ 22.06.2025 11:01Это какой именно версии и с какого года она выпускается? Я, если честно, запутался - где эти 8 лет. Что такое - 14 версия, 14.6, 14.8? Прошивка с 14 станет на просто 13 версию? Почему на 14 версию прошивки начинаются с 2025 года, а где остальные за 8 лет или их скрыли?crumd: ↑ 22.06.2025 10:25Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
-
Holdyfolds
Member
Як добре, що нормальні роутери не продаються в підворотнях OLX.crumd: ↑ 22.06.2025 10:25 А то понакупят всякий хлам в подворотне olx
- спойлер

Просто для порівняння кількість девайсів Xiaomi, які продаються на OLX.
- спойлер

-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Є в мене TP-Link 840N V6.20, дістався від провайдера - підтуплює та пінг через нього як у нападі. Відніс "це" на роботу - там зійде. )
-
Tesseract
Member
Як можна так ненавидіти своїх колег?Artem_K: ↑ 22.06.2025 11:43Відніс "це" на роботу - там зійде. )
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Нехай більше працюють, а не по Інстаграмах сидять ))
-
AFU_power
Member
- Звідки: Україна
https://github.com/hoppingninja666/openwrt-wr840n-v620Artem_K: ↑ 22.06.2025 11:43 Є в мене TP-Link 840N V6.20, дістався від провайдера - підтуплює та пінг через нього як у нападі. Відніс "це" на роботу - там зійде. )
Я б збілдив опенврт, тут он залишили рецепт для збирання останньої версії
