По темі - прийшов мені Хаомі редми 14 (4g) 8\256 (за 140 баксів)
І дійсно це апарат на "грані" , і не відверта дичина, але якщо взяти в руки відчувається бюджетка.
В порівнянні з Редмі нот 8 про:
- По швидкості роботи питань нема - робить шустрее
- Камера - шо там була фігня, шо тут, але сфоткати документ\ціннік пойде
- Екран - після іпс надо звикнути, бо зовсім інші градації яскравості
- Оболочка - у каждого виробника свої трабли, так що на любителя, (за 10 мін по гайдам ютубу вимкнул рекламу та новостні віджети)
- Материали\дізайн = це фігня фігнею, пластик тонесенький, при гучності 50+ задня кришка вібрує
- Аккум тестірую, поки що адекватний.
В цілому ціна\якість, і норм що здешевлення в дизайн, бо он мені не приорітетний.
По дизайну старий кращій = красиве скло, скоси для хвату , але камера по центру на любителя. Але краще старого - ще більш старий Мі4с (білий тонкий кірпичик, як мініатюрний Ифон16е)
Ще потім відпішусь, бо хто шукає бюджетно-бюджетку може буде корисно , бо що зробити якщо зараз більш-менш нормальний телефон це 300+ баксів.
