китайці випускають для аналогічних меделей для штатів кращі характеристики, але там і вибір більше та можна на розпродажах купити за смішні грощі все що завгодноTesseract: ↑ 22.05.2025 14:53для штатів у них була окрема модельна лінійка з зовсім іншим співвідношенням якість/ціна
Новини
Останні статті і огляди
Выбор телевизора
-
walkman3000
Member
-
vilio_
Junior
Ektalion: ↑ 22.05.2025 00:30TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
Зараз ксіомі мінілед подешевшав, тому за 36к ТЛС брати ноу ноу. краще Ксіомік за 27к взяти. Із мінусів не має норм апсейлінгу для ефірного тв, ну і операційка трохи тупить, але це фігня. Для 4к топчикTCL C805 або TCL MQLED85 краще.
Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
Ерго це побачив і тепер 25к коштує) Той що мінілед. Я його в живу не бачив, але купувати тв з матовим екраном вже стрьомно)
-
Gold_Star
Member
Та він і в порівнянні з С805 щось так собі показує. Ніби контрасність і насиченість викрутили, а деталізація сильно втрачається.vilio_: ↑ 22.05.2025 21:25Зараз ксіомі мінілед подешевшав, тому за 36к ТЛС брати ноу ноу
- спойлер
-
Ektalion
Member
Яке це має значення?Gold_Star: ↑ 22.05.2025 11:31 TCL це не офіційний Китай?
Зараз би порівнювати Хлаомі з ТСЛvilio_: ↑ 22.05.2025 21:25
Зараз ксіомі мінілед подешевшав, тому за 36к ТЛС брати ноу ноу. краще Ксіомік за 27к взяти. Із мінусів не має норм апсейлінгу для ефірного тв, ну і операційка трохи тупить, але це фігня. Для 4к топчик
Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
Ерго це побачив і тепер 25к коштує) Той що мінілед. Я його в живу не бачив, але купувати тв з матовим екраном вже стрьомно)
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
C4 приехал, еле попал в сервисное меню (пришлось лепить аккаунт LG): оказалось кто-то выставил регион обслуживания 3640 (снежная нигерия) - хотя он для зоны ЕС, поправил регион на UA - домены обнов LG кинул в блок роутера, дев-мод активировал, ютуб без рекламы поставил, продолжаю пользоваться.
завтра наверное разберу для снятия дампа с еепром - вдруг геоблок пролезет.
завтра наверное разберу для снятия дампа с еепром - вдруг геоблок пролезет.
-
Gold_Star
Member
anatolikostis
Вітаю з покупкою! Яскравості в SDR вистачає?
Вітаю з покупкою! Яскравості в SDR вистачає?
Китай є Китай. Nuff said.Ektalion: ↑ 22.05.2025 21:36Яке це має значення?
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
я там еще и eye care активировал - оно еще темнее стало и теплее.
звук аи - добавил глубины и общего уровня громкости, изображение аи - наверное контраст добавляет и пытается тянуть разрешение выше.
в остальном там дети смотрят
старый олед пока возле стены стоит - кинул запрос на сервис на замену матрицы (уже все желтые почти шреки), но молчат
PS Пленку на экране заводскую тоже оставил - бо у меня туда и руками хлопают и игрушками заезжают...
PSPS Заводские винты/сверления под подставку - полный шлак, просто лютая дичь, за 7 лет после первого ЛЖ это просто деградация кач-ва. Удалось уверенно закрепить только два винта из 4-х, остальные послизывало резьбу.
Это нужно после покупки теперь метчиком все резьбы проходить шоле?
Востаннє редагувалось 22.05.2025 22:04 користувачем anatolikostis, всього редагувалось 2 разів.
-
Ektalion
Member
Будемо викидувати усе, що зроблене в Китаї? Починаєм? Я не розумію тебе.Gold_Star: ↑ 22.05.2025 21:43 Китай є Китай. Nuff said.
Для чого?anatolikostis: ↑ 22.05.2025 21:38 домены обнов LG кинул в блок роутера
-
Gold_Star
Member
Можна ще відрегулювати видимість темних зон, якщо би при перегляду фільму не було чогось видно.anatolikostis: ↑ 22.05.2025 21:47я там еще и eye care активировал - оно еще темнее стало и теплее.
Це мінімум на місяць-два, а то мало чого станетьсяanatolikostis: ↑ 22.05.2025 21:47PS Пленку на экране заводскую тоже оставил
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
Ektalion
скоро планую повертатися "на виконання": без мене якщо щось пролізе (оновлення firmware, блокування контенту чи функціоналу - geoblock), вони самі не зможуть нічого зробити - толкового майстра немає (всі ховаються по хатах).
скоро планую повертатися "на виконання": без мене якщо щось пролізе (оновлення firmware, блокування контенту чи функціоналу - geoblock), вони самі не зможуть нічого зробити - толкового майстра немає (всі ховаються по хатах).
-
Gold_Star
Member
Бачу ти трошки в простраціїEktalion: ↑ 22.05.2025 21:51Будемо викидувати усе, що зроблене в Китаї? Починаєм? Я не розумію тебе.
Бюджетний Китай-ТВ не покаже тобі супер картинку. "Преміальний" Китай по ціні корейців і японців - моветон. На кожну залізяку є свій покупець, і китайці (виробники ТВ для уточнення) це чудово розуміють, максимально забиваючи бюджетний сегмент і дуже обережно випускаючи буквально кілька годних моделей для конкуренції з іменитими брендами. Тому тут навіть вина більше не китайців, а людей дуже падких на яскравий маркетинг і "смачний" цінник.
-
Ektalion
Member
Якщо взяти ТСЛ , то він краще від міні лед аналогів від самса і лижі , по співвідношенні ціна/якість. Твій пост реально унікумGold_Star: ↑ 22.05.2025 22:06 Бачу ти трошки в прострації![]()
Бюджетний Китай-ТВ не покаже тобі супер картинку. "Преміальний" Китай по ціні корейців і японців - моветон. На кожну залізяку є свій покупець, і китайці (виробники ТВ для уточнення) це чудово розуміють, максимально забиваючи бюджетний сегмент і дуже обережно випускаючи буквально кілька годних моделей для конкуренції з іменитими брендами. Тому тут навіть вина більше не китайців, а людей дуже падких на яскравий маркетинг і "смачний" цінник.
Навіть мій співробітник , який є ще тим фанатом самса давно визнав .
-
Gold_Star
Member
Ну накинь свої варіанти того, що краще за мініледи від корейців, хіба ж я чи хтось інший тут проти?Ektalion: ↑ 22.05.2025 22:17Якщо взяти ТСЛ , то він краще від міні лед аналогів від самса і лижі , по співвідношенні ціна/якість. Твій пост реально унікум
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
anatolikostis
шо на сто) там момент затяжки на теліку не вказаний)
насправді, топовий варіант враховуючи ціна на 5ту лінійку
шо на сто) там момент затяжки на теліку не вказаний)
насправді, топовий варіант враховуючи ціна на 5ту лінійку
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
Ektalion
Самсунговский фанатизм как черта характера весьма сомнительное удовольствие. Т.к. самсунги никогда не славились качеством изображения еще со времен ЭЛТ.
Учитывая, что в 22 году TCL выкупили китайский завод у Samsung со всеми патентами, то отношение товарища к TCL вполне понятно и объяснимо.
Самсунговский фанатизм как черта характера весьма сомнительное удовольствие. Т.к. самсунги никогда не славились качеством изображения еще со времен ЭЛТ.
Учитывая, что в 22 году TCL выкупили китайский завод у Samsung со всеми патентами, то отношение товарища к TCL вполне понятно и объяснимо.
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
7 років тому кріплення на олед було гвинт із складною скобою, вкручувалось надійно та легко - як і всі монітори з 2000-х, зараз це якийсь сором який навіть руками вкручувати виявилось проблемно.Filabatya: ↑ 22.05.2025 22:29 anatolikostis
шо на сто) там момент затяжки на теліку не вказаний)
насправді, топовий варіант враховуючи ціна на 5ту лінійку
якість метизів - як у "епіцентр-у"
-
Gold_Star
Member
І по твоїй логіці TCL буде там випускати свою продукцію дешевше того, що штампувалось під маркою SamsungDEVES: ↑ 22.05.2025 22:33Учитывая, что в 22 году TCL выкупили китайский завод у Samsung со всеми патентами, то отношение товарища к TCL вполне понятно и объяснимо.
Де ж вас таких навчають...самсунги никогда не славились качеством изображения еще со времен ЭЛТ.
-
walkman3000
Member
зараз би розуміти на які технології корейці ро#лять пріорітет та за рахунок чого китайці демпінгують
-
Gold_Star
Member
Хай Бог помилує тих шарікових, які вірять у манну небесну і сир з мишоловкиwalkman3000: ↑ 22.05.2025 22:57![]()
зараз би розуміти на які технології корейці ро#лять пріорітет та за рахунок чого китайці демпінгують
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
Gold_Star
Не все ездят на Феррари и не все носят Vacheron...
Для того чтобы ставить цену как у Самсунг, они должны для начала потратиться на освоение рынка (прикормить покупателя). СЦ, офисы, реклама...
Поэтому можешь не рассказывать где таких как ты выращивают.
Не все ездят на Феррари и не все носят Vacheron...
Для того чтобы ставить цену как у Самсунг, они должны для начала потратиться на освоение рынка (прикормить покупателя). СЦ, офисы, реклама...
Поэтому можешь не рассказывать где таких как ты выращивают.