Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB OC Edition. Порівняння з GeForce RTX 5060 Ti та GeForce RTX 4060

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB OC Edition. Порівняння з GeForce RTX 5060 Ti та GeForce RTX 4060

Ну рост по сравнению с 4060 больше чем у 4060/3060. К тому же блеквел хорошо гонится вплоть до +10%, так что если прям денег даже на 5060ти не хватает, то можно брать.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Дякую за огляд.
Але 4070 просто рве ось це непорозуміння на шмаття, навіть 5060ті, не кажучи про 5060, відсталість 4060 пояснюється лише тим що воно саме непорозуміння, ми пам’ятаємо як в перший день продажу в Японії його купив лише один покупець, що нечувано для нового продукту. А якщо хочеться нового, то рдна4 та навіть рдна3 значно ліпші варіанти.
qziua
Member

Повідомлення

"NVIDIA у новинках здебільшого покладається на технологію масштабування DLSS, тож користувачам доведеться застосовувати її все частіше для досягнення прийнятної швидкодії."

Можна подумати на 5060 ti можна норм грати у сучасні проекти, не вмикаючи dlss :lol:
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

Тестов в 1440p нет, видимо, случайно?
Как и например, результатов 4060ti и особненно карточек от AMD і Intel - тоже, видимо, с политикой хуанга ввобще никоим образом не связано, ведь так? :rotate:

ПС за 400-450$ это просто мусор, а не карта. Как говорят у них там: "мертв по прибытию". :beer:
Востаннє редагувалось 22.05.2025 16:56 користувачем Vi, всього редагувалось 1 раз.
qziua
Member

Повідомлення

Vi: 22.05.2025 16:50 Тестов в 1440p нет, видимо, случайно?
Как и например, результатов 4060ti и особненно карточек от AMD і Intel - тоже, видимо, с политикой хуанга ввобще никоим образом не связано, ведь так? :rotate:
А зачем Вам тесты в 2к? Это ж для 4к карта берется, как минимум :lol:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

20 079 ₴ потужно :lol:
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

qziua: 22.05.2025 16:53
Vi: 22.05.2025 16:50 Тестов в 1440p нет, видимо, случайно?
Как и например, результатов 4060ti и особненно карточек от AMD і Intel - тоже, видимо, с политикой хуанга ввобще никоим образом не связано, ведь так? :rotate:
А зачем Вам тесты в 2к? Это ж для 4к карта берется, как минимум :lol:
Для оценки её производительности вообще и её перспектив на ближайшее будущее, в котором игры требуют всё больший объём видеобуфера в частности. Тестируешь проц - ставишь разрешение ниже. Тестируешь карту - разрешение выше.
Раньше, вроде так делали. Сейчас, правда, уже видимо не модно. ;)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Kashtan: 22.05.2025 16:49 Дякую за огляд.
А якщо хочеться нового, то рдна4 та навіть рдна3 значно ліпші варіанти.
9060ХТ на 8ГБ за 600 Євро :super: Потужна 128 бітна шина, Православна GDDR6!
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

5060 може бути цікава хіба що тим, хто хоче старий роз"єм живлення і водночас мати продуктивність рівня 2080-3070
без 16 гб ця карта ні риба, ні м"ясо, бо її потанцевал обмежується 8 гб

Отправлено спустя 1 минуту 19 секунд:
краще вже тоді брати RX 6700-7700 XT 12гб чи Arc B580 12гб
Anytime
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Після останніх новин за 2 дні з виставки Computex 2025 та оглядів хоч в коментарі не заходь.
Все людям не набридає спеціально щось писати, щоб інших зачепити, а потім отримані мінуси приписувати як "правдоруба" чи продовжувати "накидувати".
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

KimRomik: 22.05.2025 17:14 краще вже тоді брати RX 6700-7700 XT 12гб чи Arc B580 12гб
6700ХТ та B580 зливають 5060. 7700 XT має старий FSR3.
спойлер
Зображення
Зображення
Screenshot 2025-05-22 173213.png
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

kairo: 22.05.2025 17:27
KimRomik: 22.05.2025 17:14 краще вже тоді брати RX 6700-7700 XT 12гб чи Arc B580 12гб
6700ХТ та B580 зливають 5060. 7700 XT має старий FSR3.
спойлер
Зображення
Зображення
Screenshot 2025-05-22 173213.png
1)Что по ценам?
2) Как на счёт игр, которым 8Гб уже маловато?

Как-будто мы уже не видели пример 1060 3Гб. :shuffle:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 22.05.2025 16:49 Дякую за огляд.
Але 4070 просто рве ось це непорозуміння на шмаття, навіть 5060ті, не кажучи про 5060, відсталість 4060 пояснюється лише тим що воно саме непорозуміння, ми пам’ятаємо як в перший день продажу в Японії його купив лише один покупець, що нечувано для нового продукту. А якщо хочеться нового, то рдна4 та навіть рдна3 значно ліпші варіанти.
5060 вже є в ціні навіть на олх за 14 тисяч, покажіть мені 4070 в таку ціну експерт ви наш. Та чому проста 5060 має бути краще за 4070 може одразу за наприклад мою 4080? А би що завгодно написати...
ви на свої 1080 і далі пиріжки печіть

Отправлено спустя 57 секунд:
Ektalion: 22.05.2025 16:54 20 079 ₴ потужно :lol:
Це топ виконання, є вже офіційні по 16 тис, на олх нові запаковані по 14, чи вас в гуглі забанили?
Востаннє редагувалось 22.05.2025 17:39 користувачем shnok, всього редагувалось 1 раз.
FastBullet
Member

Повідомлення

erkins007: 22.05.2025 16:43 Предлагаю обсудить Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB OC Edition. Порівняння з GeForce RTX 5060 Ti та GeForce RTX 4060

Ну рост по сравнению с 4060 больше чем у 4060/3060. К тому же блеквел хорошо гонится вплоть до +10%, так что если прям денег даже на 5060ти не хватает, то можно брать.
Да)? Ну бери тогда :lol: :lol: :lol: :lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Vi: 22.05.2025 17:34 1)Что по ценам?
2) Как на счёт игр, которым 8Гб уже маловато?
1) 5060 на релізі продають за 17к. 7700ХТ - 21к. В580 ~15-16к. Останню потім хіба подарувати комусь можна буде.
2) Вони зливають навіть в тих режимах, де 8ГБ достатньо. Що вже говорити про більш вимогливі режими.
Как-будто мы уже не видели пример 1060 3Гб. :shuffle:
Звісно, що практичніше в 2025 брати 16ГБ карту.
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

kairo: 22.05.2025 17:41
Vi: 22.05.2025 17:34 1)Что по ценам?
2) Как на счёт игр, которым 8Гб уже маловато?
1) Реальні ціни на 5060 можна буде побачити через місяць після релізу.
2) Вони зливають навіть в тих режимах, де 8ГБ достатньо. Що вже говорити про більш вимогливі режими.
Как-будто мы уже не видели пример 1060 3Гб. :shuffle:
Звісно, що практичніше в 2025 брати 16ГБ карту.
Какие говорите карты сливают в играх, требующих более 8Гб? :laugh:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Vi: 22.05.2025 17:46 Какие говорите карты сливают в играх, требующих более 8Гб? :laugh:
Там де написано "спойлер", клацніть ЛКМ.
FastBullet
Member

Повідомлення

shnok: 22.05.2025 17:36
Kashtan: 22.05.2025 16:49 Дякую за огляд.
Але 4070 просто рве ось це непорозуміння на шмаття, навіть 5060ті, не кажучи про 5060, відсталість 4060 пояснюється лише тим що воно саме непорозуміння, ми пам’ятаємо як в перший день продажу в Японії його купив лише один покупець, що нечувано для нового продукту. А якщо хочеться нового, то рдна4 та навіть рдна3 значно ліпші варіанти.
5060 вже є в ціні навіть на олх за 14 тисяч, покажіть мені 4070 в таку ціну експерт ви наш. Та чому проста 5060 має бути краще за 4070 може одразу за наприклад мою 4080? А би що завгодно написати...
ви на свої 1080 і далі пиріжки печіть

Отправлено спустя 57 секунд:
Ektalion: 22.05.2025 16:54 20 079 ₴ потужно :lol:
Це топ виконання, є вже офіційні по 16 тис, на олх нові запаковані по 14, чи вас в гуглі забанили?
Ну тоді може варто почекати 9060 ХТ за 14к :lol: :lol: :lol:
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

kairo: 22.05.2025 17:47
Vi: 22.05.2025 17:46 Какие говорите карты сливают в играх, требующих более 8Гб? :laugh:
Там де написано "спойлер", клацніть ЛКМ.
в играх, требующих более 8Гб
Никакой мощный чип не поможет, если его задушили объёмом видеобуфера и в играх, которым мало 8Гб, выше озвученные карты конкурентов будут далее жить ещё ни один год, не смотря на номинально чуть менее мощный камень - в отличии от данного обрубка.
Вы ведь прекрасно поняли о чём яговорю - зачем юлить то? :-P
Все карты с буфером на 8Гб на сегодня уже не имеют никакого смысла в покупке, кроме сценариев киберспорта, старых игр, да офисных нужд. :shuffle:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Якщо у вас не топове залізо за 2000+ баксів, а система з Райзен 5-7 але не x3d чи Інтел 10-12 як у 95% покупців хх60 відеокарт, то швидкодія буде навіть у андервольтнутої 4060 на 5-9% нижче інколи, а інколи на 10-15% більше. Якщо розігнати 4060 та розігнати 5060 - в середньому 7% різниці, і більше буде лишень якщо у вас топ інше залізо, але і те не завжди.
Ну щось на кшталт цього.
спойлер
Відповісти