Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

login55
в мене фіговий досвід заміни аккумулятора - бо знайти нормальний аккум це тей ще квест, да і все що міняв (даже хвалені хонори) живуть рік від зими до зими. Була надія на одного виробника, але у нього цей аккум вже не виробляють, а на складах остатки початку 23 року.
можливо комусь це норм, тем паче аккум під 600 грн, але б був смарфон як стара нокія = відклацнув кришку нігтем, витяг батарею, вставив нову, 2 хвилин діл. Але тут кришка скло, та все на клею, вже треба навичок та інструментів .
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Klon: 15.05.2025 15:13 login55
в мене фіговий досвід заміни аккумулятора - бо знайти нормальний аккум це тей ще квест, да і все що міняв (даже хвалені хонори) живуть рік від зими до зими. Була надія на одного виробника, але у нього цей аккум вже не виробляють, а на складах остатки початку 23 року.
можливо комусь це норм, тем паче аккум під 600 грн, але б був смарфон як стара нокія = відклацнув кришку нігтем, витяг батарею, вставив нову, 2 хвилин діл. Але тут кришка скло, та все на клею, вже треба навичок та інструментів .
Аккум nohon на али и в любую лавку ремонтов телефонов, это недорого стоит.Штука гривен выйдет макс за всё , а так новый телефон от 7 штук более менее вменяемый, не факт что лучше прежнего.Экономия выйдет неплохая :laugh:
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Klon
адекватний АКК на такий телефон (нехай і 2023 року, бо нічого з ним страшного не станеться) з гарантією на рік коштує 400 грн. із заміною все стане до 1к грн. Навіщо ї..ти собі мозок витрачати більше, якщо апарат вцілому влаштовує?!
0F
Member

Повідомлення

Klon: 14.05.2025 14:50 Парні, а що зараз актуальне в ціна\якість в межах:
8гігов озу, 128 памяті, NFC, адекватний аккум 2-3 дня використання як чутка звонілка\телеграмм новини ?
Сума 6-9тис (10 край)

Зараз маю Редми 8 про - все влаштовує, але вже баттарейка сдает, треба заряджати кожного дня (годин 30 працює).
По відгукам беруть Редми 14 (без про), та Мотороллу Г55 , може є щось :puzzle:
На розетці зараз G84 8/256 7К по акції.
tribute
Member
Аватар користувача
Звідки: Проскурів

Повідомлення

0F: 15.05.2025 18:20 На розетці зараз G84 8/256 7К по акції.
а в алло g54 12/256 - 7,5к а там акум 6000мА
а 8/256 має бути ще дешевше
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Klon: 14.05.2025 14:50 Парні, а що зараз актуальне в ціна\якість в межах:
8гігов озу, 128 памяті, NFC, адекватний аккум 2-3 дня використання як чутка звонілка\телеграмм новини ?
Сума 6-9тис (10 край)

Зараз маю Редми 8 про - все влаштовує, але вже баттарейка сдает, треба заряджати кожного дня (годин 30 працює).
По відгукам беруть Редми 14 (без про), та Мотороллу Г55 , може є щось :puzzle:
CMF by Nothing Phone 2 Pro мо зацікавить?
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tribute: 15.05.2025 18:47
0F: 15.05.2025 18:20 На розетці зараз G84 8/256 7К по акції.
а в алло g54 12/256 - 7,5к а там акум 6000мА
а 8/256 має бути ще дешевше
В мене г54 не сказав би що прям крута автономність бо клята Моторола забиває на оптимізацію для бюджетних моделей
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Vlaad13
tribute
поки по g54 відбій - по відгукам там екран прям зовсім не айс, подивлюсь на інші :rotate:
dimon2277: 15.05.2025 18:52CMF by Nothing Phone 2 Pro
красивий девайс, і доступ до акума є (але будуть лі такі в продаже фіг знає), але ще мало відгуків і все серовозний кітай.

І інформацію по новим акумам подивився - і пишуть що дешеві в 2 раза менше циклів заряду, а круті які "углеродная сітка четотам" даж більше циклів перезарядки, але ціна в них буде не бюджетна. :(

Отправлено спустя 1 час 11 минут 50 секунд:
Блін, глянув якій проц стоїть в моєму 8нот про - MediaTek Helio G90T і в Нот14(та про) MediaTek Helio G99-Ultra (G100 в про) = це дійсно сміх девайс 20року випуску на рівні 25... це жах. (десь 15-20% приросту)...

дійсно пишуть, що бюджетнікі це вже 400+ баксів, а не 200 как було раніше :(
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Klon: 15.05.2025 22:10 Vlaad13
tribute
поки по g54 відбій - по відгукам там екран прям зовсім не айс, подивлюсь на інші :rotate:
dimon2277: 15.05.2025 18:52CMF by Nothing Phone 2 Pro
красивий девайс, і доступ до акума є (але будуть лі такі в продаже фіг знає), але ще мало відгуків і все серовозний кітай.

І інформацію по новим акумам подивився - і пишуть що дешеві в 2 раза менше циклів заряду, а круті які "углеродная сітка четотам" даж більше циклів перезарядки, але ціна в них буде не бюджетна. :(

Отправлено спустя 1 час 11 минут 50 секунд:
Блін, глянув якій проц стоїть в моєму 8нот про - MediaTek Helio G90T і в Нот14(та про) MediaTek Helio G99-Ultra (G100 в про) = це дійсно сміх девайс 20року випуску на рівні 25... це жах. (десь 15-20% приросту)...

дійсно пишуть, що бюджетнікі це вже 400+ баксів, а не 200 как було раніше :(
з чого взяли що китай? якщо виробництво то так (да тут 90% якщо не більше там виготовляють), але штаб квартира Лондон і позиціонують як британський бренд, просто cmf суббренд, плюс (але можу помилятися) вони є офіційно в нас, як раз в ало по скидці 10к (продає ало, перша ж силка)
tribute
Member
Аватар користувача
Звідки: Проскурів

Повідомлення

dimon2277: 15.05.2025 22:20 з чого взяли що китай? якщо виробництво то так (да тут 90% якщо не більше там виготовляють), але штаб квартира Лондон і позиціонують як британський бренд, просто cmf суббренд, плюс (але можу помилятися) вони є офіційно в нас, як раз в ало по скидці 10к (продає ало, перша ж силка)
алло поки продає перший фон - в якого "англійці" додумались непоставити NFC :down:
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

dimon2277
там дійсно перша версія...

Короче народ я на Алі зайшов - там Редми 14 (без про) - за 5 700 грн, закажу пускай йде.
Бо у нас в магазинах 7500 зі скидкою , це дуже багато... А так як раз влізає в ціна\якість , а потім вже побачимо куди нас заведуть технології.

Всім дякую :beer:
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tribute: 15.05.2025 22:26
dimon2277: 15.05.2025 22:20 з чого взяли що китай? якщо виробництво то так (да тут 90% якщо не більше там виготовляють), але штаб квартира Лондон і позиціонують як британський бренд, просто cmf суббренд, плюс (але можу помилятися) вони є офіційно в нас, як раз в ало по скидці 10к (продає ало, перша ж силка)
алло поки продає перший фон - в якого "англійці" додумались непоставити NFC :down:
блін реально, не додивився :(
ну з 2 нфс поставили, типу дослухались чи як
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

dimon2277: 15.05.2025 18:52

CMF by Nothing Phone 2 Pro мо зацікавить?
Надо быть уникумом взять такую шляпу :laugh:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dimon2277, Nothing це, здається, китайські емігранти в Швеції, а не Британії.
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Барбарис: 16.05.2025 06:54 dimon2277, Nothing це, здається, китайські емігранти в Швеції, а не Британії.
британці, але один із засновників колишній директор онплюс, далі там збірна солянка з америкосів і європейців
Alexsandr
Member

Повідомлення

Klon: 15.05.2025 22:43 dimon2277
там дійсно перша версія...

Короче народ я на Алі зайшов - там Редми 14 (без про) - за 5 700 грн, закажу пускай йде.
Бо у нас в магазинах 7500 зі скидкою , це дуже багато... А так як раз влізає в ціна\якість , а потім вже побачимо куди нас заведуть технології.

Всім дякую :beer:
А смысл? Деньги на ветер. Эти смарты (редми 14 и ноте 8 про) по ЦП близнецы браться разница с корости на грани погрешности. Дисплей только лучше и то не факт т.к. в 8 про в свое время хоть и ипс, но матрицу хорошую поставили. Тогда просто замените батарею на старом.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alexsandr: 16.05.2025 09:23А смысл? Деньги на ветер. Эти смарты (редми 14 и ноте 8 про) по ЦП близнецы браться разница с корости на грани погрешности. Дисплей только лучше и то не факт т.к. в 8 про в свое время хоть и ипс, но матрицу хорошую поставили. Тогда просто замените батарею на старом.
Так а смысл такой замены шило на мыло... - это что касается прогресса, получения вау эффекта. Note 8 Pro был в своё время хорошим аппаратом и достаточно дорогим, в принципе. И курс доллара был тогда 28, а не так как сейчас. Поэтому чтоб получить хоть какой-то видимый прирост надо брать аппарат тысяч за 15 и выше, а не за 6 тыс., к примеру.

А какая практическая разница для потребителя между телефонами глобальной версии с 12 мес. гарантией и такими же телефонами, но дороже и UA UCRF?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Avenger80: 16.05.2025 10:11
Так а смысл такой замены шило на мыло...
потому что челик не может батарею найти нормальную .А 500 гривен ему дорого за нее отдать + 200-300 установка ,лучше сразу новый купить :laugh:
Кстати видел недавно moto edge 50 neo ,приличный телефон если надо компактный .
Alexsandr
Member

Повідомлення

Avenger80: 16.05.2025 10:11 А какая практическая разница для потребителя между телефонами глобальной версии с 12 мес. гарантией и такими же телефонами, но дороже и UA UCRF?
Это если глобальная версия, а может быть и китайская перешитая на глобалку, без частот как минимум.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alexsandr
А вот интересно как понять, какая это версия? https://elmir.ua/ua/cell_phones/mobile- ... al_version
Відповісти