П.с. подарил пенсионерке с24 ультра - адаптировалась за 2 дня, не может нарадоваться)
Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
Spigen идут без рамки всеNikolayovich: ↑ 04.05.2025 16:07В нас цього магазина нема, я взагалі про алло, комфі, ктс, попросив жінку піти наклеїти, то наклеїли плівку, що >5 мм менша екрана і збрили - п..ц. А на рах. скла, то всі див. йдуть з рамкою, може щось порекомендуєте?voyt9: ↑ 04.05.2025 15:57
А чого бариги) в магазині аксів працюю, плівки звісно різні є, але не просто так, якщо за 150грн то дійсно тонка буде, а щось за 250 то вже норм. Але ріжуться на плоттері. При тому всьому с24У має ж рівний екран і туди скло гарно лягає і сканер працює
