Ох уж этот новый чемпион...добавили к 4090 потребления +28% и получили столько же дополнительной производительности
Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC. Новий чемпіон!
-
AlcoRider
Member
- Звідки: UA
Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC. Новий чемпіон!
Ох уж этот новый чемпион...добавили к 4090 потребления +28% и получили столько же дополнительной производительности
Ох уж этот новый чемпион...добавили к 4090 потребления +28% и получили столько же дополнительной производительности
-
jumanji
Member
Опять лучи не тянет в 4к 
-
The_Rusik
Member
Чемпион
600 ватт жрет, 100 кадров в 4к, потужно!
Немамонт купит.
600 ватт жрет, 100 кадров в 4к, потужно!
Немамонт купит.
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
- спойлер
g
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
это 3 человека в Украине?
-
Kilo
Member
- Звідки: Запорожье
На задний план стоит обратить внимание.
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
ну то 4 у кого разъем не выдержал а платить кредит еще пару лет
-
SoVaR
Member
- Звідки: Od_UA
Тепер і на оверах у всіх оглядах відях буде без розбору СО, без фото друкованої плати і системи живлення гпу?
Навіщо вам ті фази, мосфети і тд? Шукайте самі, а відяха поїде іншим оглядачам, щоб ті настрочили такий самий огляд
Навіщо вам ті фази, мосфети і тд? Шукайте самі, а відяха поїде іншим оглядачам, щоб ті настрочили такий самий огляд
-
MessiaH
Member
SoVaR
Потому что там что-то типа металлического припоя и все вендоров стали сажать свои новые карты на него, а там проблематично отделить охлад от печатной платы, да думаю и не нужно. Такой карты и в стоке хватит
Потому что там что-то типа металлического припоя и все вендоров стали сажать свои новые карты на него, а там проблематично отделить охлад от печатной платы, да думаю и не нужно. Такой карты и в стоке хватит
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
Зауваження слушне, але хто дасть розбирати карту за MSRP $1999 від компанії яка не вийшла з ринку рф? Хоча б не тупо рендер і вже добре, ось такий 2025...SoVaR: ↑ 17.02.2025 12:47 Тепер і на оверах у всіх оглядах відях буде без розбору СО, без фото друкованої плати і системи живлення гпу?![]()
Навіщо вам ті фази, мосфети і тд? Шукайте самі, а відяха поїде іншим оглядачам, щоб ті настрочили такий самий огляд![]()
-
unlnu
Member
SoVaR,
як ви таке могли подумати? Гарантійочка ж злетить!
Навіть клейку стрічку ніхто знімати не посміє, бо цього мотстра після вояжу по охлядачам і стрімлєрам ще треба буде ж збагрити як стендовий зразок з шоу-руму!
Варто дочекатись оглядів геймерснексус чи йому подібних.
як ви таке могли подумати? Гарантійочка ж злетить!
Навіть клейку стрічку ніхто знімати не посміє, бо цього мотстра після вояжу по охлядачам і стрімлєрам ще треба буде ж збагрити як стендовий зразок з шоу-руму!
Варто дочекатись оглядів геймерснексус чи йому подібних.
-
MessiaH
Member
Странно что даже в версии SOC нельзя повысить паверлимит, интересно как у других вендоров будет
-
7_s_7
Member
"...то ціна у 1999 доларів та більше… теж нікого не дивує."
Очень радует это что овери хорошо живут при том что творится
Очень радует это что овери хорошо живут при том что творится
-
MSI Ukraine
Official
Ми не забороняємо розбирати семпли, які потрапляють на огляд.Alligator: ↑ 17.02.2025 12:55Зауваження слушне, але хто дасть розбирати карту за MSRP $1999 відSoVaR: ↑ 17.02.2025 12:47 Тепер і на оверах у всіх оглядах відях буде без розбору СО, без фото друкованої плати і системи живлення гпу?![]()
Навіщо вам ті фази, мосфети і тд? Шукайте самі, а відяха поїде іншим оглядачам, щоб ті настрочили такий самий огляд![]()
-
Royalfree
Member
Так, так, так, так. З усім згоден.
За исключением обжорства, цены и оптимизации.
И жизненного цикла.
За исключением обжорства, цены и оптимизации.
И жизненного цикла.
-
rizakrko
Member
Там запас можливостей кабеля живлення мінімальний (~10%), тому і не можна збільшувати цей параметр. Потрібно чекати на варіанти з двома роз'ємами для цього.MessiaH: ↑ 17.02.2025 12:59 Странно что даже в версии SOC нельзя повысить паверлимит, интересно как у других вендоров будет
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
700 ватт на графіку
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
В даній версії звичайна термопаста. Це в ФЕ рідкий метал.MessiaH: ↑ 17.02.2025 12:55 SoVaR
Потому что там что-то типа металлического припоя и все вендоров стали сажать свои новые карты на него, а там проблематично отделить охлад от печатной платы, да думаю и не нужно. Такой карты и в стоке хватит
- спойлер

-
leif
Member
справді круто!
залишається сподіватись, що питання з доступністю і цінами таки буде вирішене.
-
Timedemo
Member
- Звідки: Ненька Украина
Крута карта.
