Китайський виробник пам'яті CXMT почав масовий випуск модулів DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
TheDmytrius
Member

Повідомлення

snapdragon999: 21.12.2024 15:26 Если они в Европе будут делать память, то цена космос будет.
Что-то у GoodRAM цены не космос выходят, и качество хорошее
Востаннє редагувалось 21.12.2024 19:08 користувачем TheDmytrius, всього редагувалось 1 раз.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

snapdragon999: 21.12.2024 16:38
Захар Беркут: 21.12.2024 15:28
Так що цілком нормальна пам'ять буде, на заявлених частотах по 50-75 доларів за 32гб.
с гарантией алиэкспрес ))
KimRomik: 21.12.2024 15:45
Так, еуропейці вважають, що не царська ця справа робити пам'ять, тоді як азіати готові за миску риса клепати хоч партіями. Ось такий менталітет...

До речі, це одна із причин чому Китай зараз має стрімкий економічний ріст, інакше не було б такої новини...




да они зажратые,им полный соц пакет надо и зарплаты,пенсии выше крыши за 8 часовой раб день,мед.страховка,кормежка на предприятии и т.д.Все по нормам ЕС.Цена будет за все это закинута очень сильно,плюс налоги местные,всякие экосборы и прочее обдиралово.А у китайцев все попроще и их полтора лярда ,конкуренция высокая.На твое место миллион чел.Бутерброд сьел и дальше пошел пахать 12 часов,а че то не нравится то просим.
Так человек прав. Если в США люди хотят работать и получать достойную оплату труда и не терпят азиатский подход, что прекрасно показано на новостях TSMP то европейцы просто хотят ничего не делать и получать зарплату, соц выплаты и т.д. причем везде и на всех уровнях. Часто видите граждан той же Германии на кораблях торгового флота? И дело не в том, что нет квалифицированных сотрудников в Германии, просто на их содержание нужно отдать столько налогов, а в случае проблем за разрыв контракта такие штрафы впаяют, что флот филиппинцев дешевле нанять
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Не думаю, что в таких высокотехнологичных производствах уровни зарплат и соцпакетов работников играют какую-то заметную роль. Это копейки на фоне отчислений за амортизацию оборудования, расходники и налоги. А ещё патентные отчисления и наценка за "фирму". В случае китая про патенты вспоминают только когда по белому получается экспортировать в развитые страны свою продукцию, да и то не всегда. Расходники у них заметно дешевле, с налогами временами государство всё спонсирует, наценка за бренд или вообще отсутствует, или минимальная. Вот и выходит конечная стоимость очень близкая к себестоимости + небольшой навар. Опять же нередка рука государства, щедро вливающая на этапе становления производства, когда необходимы просто гигантские вливания на оборудование и постройку инфраструктуры. А все эти деньги не закладываются в цену конечной продукции, или в самой минимальной пропорции в расчёте отбить за десятилетия. Ибо кой-кто понимает, что иметь своё производство, пусть и не рентабельное длительное время из-за начальных вложений выгодней, чем зависеть от прихотей сторонних поставщиков.
fxgg
Junior

Повідомлення

AntonyKandaurov: 21.12.2024 17:44 Ну якщо вона буде ок то свого покупця знайде. Все ж краще ніж кінгуєбанк який зліплений із б/в чипів на новому текстоліті й прикритий шматочком силуміна із ргбт кольорками аби у адепта очі блищали і він замовляв швиденько.
ты кингбанк с джухором перепутал :rolleyes:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

ADv: 21.12.2024 19:11 Не думаю, что в таких высокотехнологичных производствах уровни зарплат и соцпакетов работников играют какую-то заметную роль. Это копейки на фоне отчислений за амортизацию оборудования, расходники и налоги. А ещё патентные отчисления и наценка за "фирму". В случае китая про патенты вспоминают только когда по белому получается экспортировать в развитые страны свою продукцию, да и то не всегда. Расходники у них заметно дешевле, с налогами временами государство всё спонсирует, наценка за бренд или вообще отсутствует, или минимальная. Вот и выходит конечная стоимость очень близкая к себестоимости + небольшой навар. Опять же нередка рука государства, щедро вливающая на этапе становления производства, когда необходимы просто гигантские вливания на оборудование и постройку инфраструктуры. А все эти деньги не закладываются в цену конечной продукции, или в самой минимальной пропорции в расчёте отбить за десятилетия. Ибо кой-кто понимает, что иметь своё производство, пусть и не рентабельное длительное время из-за начальных вложений выгодней, чем зависеть от прихотей сторонних поставщиков.
Давай я просто это оставлю тут без своего имхо. Источник - chatgpt))

спойлер
В Европе производство электроники менее выгодно по следующим причинам:

1. Высокие затраты на труд: Европейская рабочая сила дороже из-за высоких зарплат, социальных гарантий и налогов.


2. Жесткие экологические стандарты: Компании обязаны соблюдать строгие нормы по утилизации отходов и снижению выбросов, что увеличивает затраты.


3. Дорогая энергия: Стоимость электроэнергии в Европе выше, чем в некоторых азиатских странах, где производственные процессы энергоемкие.


4. Недостаток сырья: Европа зависит от импорта редкоземельных металлов и других материалов, необходимых для электроники, что делает производство дороже.


5. Сильная конкуренция: Азиатские страны, такие как Китай, Южная Корея и Тайвань, имеют более развитую инфраструктуру и крупные производственные цепочки, что позволяет снижать себестоимость продукции.



Поэтому многие компании выбирают Азию для массового производства, а Европу используют для НИОКР (научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ)
.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не зовсім так воно є як вам здається - що стосується Європи та там виробництва, може Європа робити і краще, і дешевше, і права працівників не порушувати, але комуністи не дадуть, були спроби такі, і їх Китай дуже легко розчавив, повністю субсидуючи своє виробництво, і роблячи ціну х3, а інколи х7 дешевше. І все померло Європейське виробництво. Та через біржі, акції спілки та наради такий рівень контролю, шантажу, корупції та вбивств що наркокартель з своїми війнами та тисячами вбитих, це просто дитячий садочок сонечко, рожеві поні може ще не розуміють, але вже мабуть і не встигнуть зрозуміти.
Навіть те що коїться зараз в Україні Європі та США ще здасться забавкою діточок. Особисто я бачу ознаки підготовки - тотального винищення усіх не Китайців, планета Китай, люди - це тільки Китайці, усі інші - мають бути вбиті, але так то я божевільний, і у 2003 році коли казав за Грузію, а потім Україну, а потім Європу мене також називали усі божевільними, єдине каюсь помилився - бо казав що Грузія буде 08.08.2008, а Україна буде 22.02.2022 так схибив там на пару днів, тому більше дати не прогнозую.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 21.12.2024 16:02 Теперь и память нужно выбирать внимательно, чтобы не купить барахло на китай чипах.
А якщо вона краще розганяється чим Micron/Samsung
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

На щастя, з приходом CXL Type3 в 25 році багато памяті можна буде перевести на дешеві зовнішні контролери (1, 2, 3) з ультрадешевою (безплатною в кого вже є) б/у ddr4/3, якої завалялось з попередніх серверів стільки що хватить для десктопів/дешевих серверів ще на 10 років вперед, а потім і ddr5 подешевшає. І хоч швидкість дешевих модулів меньша, загальна швидкість оперативи буде лише більша, адже це буде розширення до основної
Звичайно, ddr5/6 буде основною, але народ зможе через PCIe v5/6 (8/16 Гбайт/с на 1 лінію) приєднати зовнішній контролер памяті з підтримкою ddr4/3, і через дешевизну можна буде приєднати скільки хочеш таких контролерів. Додаткова затримка в них буде лише на 50 нс більше ніж звичайно, а з PCIe v6 взагалі <25нс, так що навіть кеш SRAM/eDRAM будуть приєднувати. А далі піде масово PCIe v7 (32Гбайт/лінію) і хоч стандарт тільки затвердять в 25 році вже є готові чіпи, в т.ч. з контролерами DRAM.
Суть масового зацікавленості - величезні ціни на планки великого обєму, в рази дорожче за 1 ГБайт ніж у планки 48/64 ГБ. В серверах з великим обємом памяті ціна саме оперативи вже перевищує 60%. При цьому їх швидкість занадто мала для зарашніх проців в сотні крутих ядер - це тіж 512-768 біт (8-12) каналів на проц. А запхати в проц 30+ каналів памяті поки проблема, особливо розвести на платі, та й не всім потрібно. Тому певну кількість каналів залишать, для максимально швидких даних, а решту будуть приєднувати через PCIe/CXL дешевими планками.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Я когда то во времена майнинга, когда память была дорогой, покупал память ncp, параша редкая. Очень часто брак. С тех пор только нормальных брендов беру.Опыт который есть у лидеров рынка никакие китайцы не имеют.А ньюансы всякие бывают.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun
Без вбудованого кешу L4 зовнішній DRAM контролер не має практичного сенсу.
А всі варіації на тему апаратних рамдисків, котрих кожну зміну покоління ддр хтось намагався впарити, по факту виявились нафіг нікому не потрібними.
den888
Member

Повідомлення

Scoffer: 21.12.2024 15:54 Європа нічорта не робе тому що ледачий совок. Це головна причина. Я коли до вторгнення активно катав туристом, то вони мене вже бісили сервісом рівня "тормознутий відстій", і чим західніше, тим гірше. Нормально було хіба що у румунів і місцями у поляків. А на заводах я б з такими, так би мовити, колегами, згорів би з ймовірністю в 146%.
Зачекайте, що ви маєте на увазі, що нічого не роблять? В плані компʼютерів, чи що? А як же автозапчастини, акумулятори, вітряки, поїзди, медичне обладнання, турбіни та багато чого технологічного?

Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Захар Беркут: 21.12.2024 15:28 Це ж Чансін, а оті ваші "банан оригінал парасолька два пилесмога" це підвал з збірних Самсунг та Хайнікс різних ревізій зазвичай.
Так що цілком нормальна пам'ять буде, на заявлених частотах по 50-75 доларів за 32гб.
По якості з Хайнікс звичайно не тягатиметься, але тому ж Самсунг у спину дихатиме, а через пів року-рік взагалі дасть 64гб+ за 50 євро. І не треба її плутати з набірною, це саме виробництво, 10-12нм наче вони вміють у ОЗП.
А чим самсунг поганий, чи гірший за хайнікс?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den888
З виходом з анабіозу. Європа не робить нічорта від слова зовсім, все давно на аутсорсі. Максимум що ще є це R&D і наклейка лейблів, але і з ними вже проблеми, достатньо глянути як стрімко падають виторги автопромисловості за останні роки 3. R&D це також стосується: універи заполонили азіати, котрі сьогодня в європі, а завтра ще десь де їм на долар більше заплатять, і чхати вони на ту європу хотіли. Кваліфіковані персонажі з високих технологій теж перекупляються. Дійшло до того що перекупляються пілоти винищувачів в якості інструкторів. А шо такого. Знання просто таки нецензурними темпами переміщуються в азію.
PhoenixKiller
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

З виходом з анабіозу. Європа не робить нічорта від слова зовсім, все давно на аутсорсі. Максимум що ще є це R&D і наклейка лейблів, але і з ними вже проблеми, достатньо глянути як стрімко падають виторги автопромисловості за останні роки 3.
Фарму ще роблять. Велика кількість сировини з якої в нас бодяжать ліки роблять європейські медичні концерни
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

PhoenixKiller
А от і ні. Навіть такі імениті контори як баєр ллють речовини на аутсорсі. В кращому випадку у турків, а то і єгипет може бути. Те що там наклейка баєра ще нічо не значить.
А взагалі індуси і бразильянці варять стільки всякого варива шо європа просто відпочиває в порівнянні. При чому що перші, що другі чхати хотіли на всі патенти.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den888: 22.12.2024 21:59
А чим самсунг поганий, чи гірший за хайнікс?
Він не поганий, він дутий...
А чим гірше за Хайнікс - гарячіше, менш стабільний, не швидше, дорожчий.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На тему пришелепкуватої європи:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... e-deadline
Норвегія правда не ЄС, але по пришелепкуватості може посперечатись.
Походу шаровий трильярд я приплив, так і спливе. Ну що ж, удачі їм в економіці, в заводах, в підприємствах, а головне в конкуренції з азіатами і все таке :laugh:
Відповісти