Статистика разгона ведется в отдельной ветке.
Прежде чем задать вопрос, ознакомтесь с FAQ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Ну не знаю, взяти KF564C32RSAK2-48, то аналогічна гскілл - дороще і майже ніде нема у норм. магазинах, щоб з гарантією.Megaclite: ↑ 25.10.2024 14:53Кінгстон це оверпрайсNikolayovich: ↑ 25.10.2024 09:32 Но зараз рах. який кращий виробник пам'яті, гскілл чи кінгстон, в кого якісніші радіатори і стабільніше працює при >=1,45 В?
G.Skill кращі ціни і гарантія глобальна
Домінатори в пасиві - найкращі радіаториNikolayovich: ↑ 25.10.2024 09:32 в кого якісніші радіатори і стабільніше працює при >=1,45 В?
G.Skill 48 GB (2x24GB) DDR5 7200 MHz Trident Z5 Royal SilverNikolayovich: ↑ 25.10.2024 15:06Ну не знаю, взяти KF564C32RSAK2-48, то аналогічна гскілл - дороще і майже ніде нема у норм. магазинах, щоб з гарантією.
Скло, це хороші модуля, бо знаю з ДДР4 від royal - були не дуже?Megaclite: ↑ 25.10.2024 15:35G.Skill 48 GB (2x24GB) DDR5 7200 MHz Trident Z5 Royal SilverNikolayovich: ↑ 25.10.2024 15:06
Ну не знаю, взяти KF564C32RSAK2-48, то аналогічна гскілл - дороще і майже ніде нема у норм. магазинах, щоб з гарантією.
І все таки, можна її розглядати на заміну KF564C32RSAK2-48, ціна +- однакова?Megaclite: ↑ 25.10.2024 15:35G.Skill 48 GB (2x24GB) DDR5 7200 MHz Trident Z5 Royal SilverNikolayovich: ↑ 25.10.2024 15:06
Ну не знаю, взяти KF564C32RSAK2-48, то аналогічна гскілл - дороще і майже ніде нема у норм. магазинах, щоб з гарантією.
Якщо ви вже так вчепились за той хуперха, то візьміть і не морочте людям голову. Прийшли за порадою, а намагаєтесь отримати виправдання власному вибору.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 14:00І все таки, можна її розглядати на заміну KF564C32RSAK2-48, ціна +- однакова?
Так мені запропонували заміну і тепер я хочу почути людей, може хто володів цим гскілл, кінгстон більш розповсюджений і має більше обзорів. Тут знайшов інфу і вона мене зацікавила, хоча серію Royal не сильно хочеться, но це вроді одні і ті ж модуля, та й вибору більш нема.feniks_tm: ↑ 27.10.2024 14:06Якщо ви вже так вчепились за той хуперха, то візьміть і не морочте людям голову. Прийшли за порадою, а намагаєтесь отримати виправдання власному вибору.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 14:00
І все таки, можна її розглядати на заміну KF564C32RSAK2-48, ціна +- однакова?
Ну нема там жодної магії в тому, якого виробника ви оберете. Все що залежить від цього - гарантійні умови. Стокове охолодження у будь-якому випадку там мінімально-паршиве, будь-то HyperX чи G.Skill, хочете значно краще - "ліпите" своє. Розгінні спроможності від виробника також майже ніяк не залежить, а лише від чіпів і типу PMIC (якщо плануються напруги >1.435V). Хоча, HyperX раніше практикував сувати "відбірні" (читати як неїдучі) чіпи у свої менш частотні кіти, як і загалом змінювати тип чіпів з часом, але з DDR5 тут не така велика різноманітність, щоб під один пресет таймінгів ставити різні.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 14:57Так мені запропонували заміну і тепер я хочу почути людей, може хто володів цим гскілл, кінгстон більш розповсюджений і має більше обзорів. Но знайшовши інфу тут, того й вона мене зацікавила, хоча серію Royal не сильно хочеться, но це вроді одні і ті ж модуля, та й вибору нема.feniks_tm: ↑ 27.10.2024 14:06
Якщо ви вже так вчепились за той хуперха, то візьміть і не морочте людям голову. Прийшли за порадою, а намагаєтесь отримати виправдання власному вибору.
Говорить, що там явно не "неїдуче" лайно. Але знову ж таки лише поверхнево, бо вищі таймінги апріорі легше завести на нижчій напрузі.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 15:08 feniks_tm
Так вот що ще зацікавило в F5-7200J3646F24GX2-TZ5RS, напруга в 1,35 В при 7200, вам це нічого не говорить?
Нічого собі лайно!feniks_tm: ↑ 27.10.2024 15:11Говорить, що там явно не "неїдуче" лайно. Але знову ж таки лише поверхнево, бо вищі таймінги апріорі легше завести на нижчій напрузі.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 15:08 feniks_tm
Так вот що ще зацікавило в F5-7200J3646F24GX2-TZ5RS, напруга в 1,35 В при 7200, вам це нічого не говорить?
7200CL36 = 6400CL32 по затримкам. Як для XMP кіта може і норм, але на фоні A-Die 16Gb модулів, котрі можуть і 7800-8000CL32 уже не так цікаво.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 15:13 А на рах. таймінгів, то не такі вони й задрані для 7200.
CL в DDR5 не грає великої роліfeniks_tm: ↑ 27.10.2024 15:227200CL36 = 6400CL32 по затримкам. Як для XMP кіта може і норм, але на фоні A-Die 16Gb модулів, котрі можуть і 7800-8000CL32 уже не так цікаво.Nikolayovich: ↑ 27.10.2024 15:13 А на рах. таймінгів, то не такі вони й задрані для 7200.
Можливо, але все ж. Небінарки самі по собі трохи гірше звичайних на виході.Megaclite: ↑ 27.10.2024 15:35CL в DDR5 не грає великої роліfeniks_tm: ↑ 27.10.2024 15:22
7200CL36 = 6400CL32 по затримкам. Як для XMP кіта може і норм, але на фоні A-Die 16Gb модулів, котрі можуть і 7800-8000CL32 уже не так цікаво.
А 2 ranks гірші 1.feniks_tm: ↑ 27.10.2024 15:39Можливо, але все ж. Небінарки самі по собі трохи гірше звичайних на виході.
Та ясно шо гіршеfeniks_tm: ↑ 27.10.2024 15:39Можливо, але все ж. Небінарки самі по собі трохи гірше звичайних на виході.

До речі, коли таки візьмете пам'ять, раджу зробити тест - подивитись температуру пам'яті без обдуву, з обдувом, а тоді зняти радіатори і зробити те ж саме.Nikolayovich: ↑ 25.10.2024 09:32 в кого якісніші радіатори і стабільніше працює при >=1,45 В?
Дам оцей FAQ по оперативці під АМ4 почитати.yan1x: ↑ 01.11.2024 18:33 Посоветуйте комплект 2х16 под такой конфиг:
TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II
Ryzen 7 5700x3d
RTX4070
Бюджет 150$
Есть возможность за очень низкий прайс забрать CMT32GX4M2D3600C18, но тайминги смущают.