Офіційні тести AMD Ryzen 7 9800X3D: у середньому на 8% швидше за Ryzen 7 7800X3D в іграх

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Volodya811
Member

Повідомлення

Liquidator: 24.10.2024 14:48
Volodya811: 24.10.2024 14:17

Поясність, будь ласка, на прикладі. Як в роботі можна це помітити.
Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою

Виглядає це так https://sendvid.com/6dqlu4pe
Дякую за відповідь. Видно, що не дарма Інтел "годує" 10 тис. програмістів. Тому, і має "вилизану" платформу. Хоча, і на Інтелі, бувають нюанси. Але судячи з повідомлень на форумах - на порядок менше проблем, ніж з АМД.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator
Вибачайте - але наче ж не з нубом спілкуюсь, щось ви розумієте, оце страждаєте 1+ рік, замість того щоб утворити правило з тригером, прикрутити його у авто, та забути давно?
Ну якщо у вас таке специфічне використання, а такий баг трапився індивідуальний?
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Захар Беркут: 24.10.2024 15:28
Liquidator: 24.10.2024 15:19

ОЗП не может, так как у меня вторая итерация оперативы, было 64 Гига двумя плнками (ну брал я 128 Гиг, но они выше 4800 неработали на этой платформе изначально в 4 слотах никак, поэтому я работадл на 2 слотах 64 Гига но на заявленной частоте 6000) кингстон на старте, потом я купил 2x48 Гб, которые работают до сих пор - поведение от смены памяти не изменилось вообще. Также был изначально лишь 1 ССД под систему 1 Тб + два харда по 4 ТБ, но после я выкинул ВСЕ харды и прешел на ССД волбще как класс - тупо купил 2x4 ТБ ССД +2 Тб под работу\паковку - И ОНО СЕБЯ ВЕЛО ТАК ВСЕГДА хоть 1 ССД был, хоть два хоть все сразу......работает работает рабтает - кеш стенд бай лист подзабился до половинки +- и пишите письма... в обычной работе ты не заметишь этовсе если юзать ОС для развлечений типа там сомотреть что-то в ютуюбчике, но в работе когда к примеру я сохраняю звук из адоба или пакую в матроску видеоконтент - я вижу что оно в 5-10 раз медленее пакует и сохраняет, то же при копировании больших файлов - копирование файлов просто показательно заметно...... я даже знаю как это все расшевелить моментально но это руками или костыkями типа ISLC - но я не хочу уже этго, мне надоело шевелить и расчухлять платформу ;) Я хочу чтоб оно просто работало как раньше, поэтому пересоберу на интел, благо есть рядом ноут на интел -там такой херни нет в работе:)
Liquidator: 24.10.2024 15:19...при цьому усе фрізить жорстко, я грьобані півтора роки намагався поборотии цей баг платформи...

Ні не бачите, що друге та перше не дуже поєднується?
Я лично вижу глазами, что даже браузер начинает ворочаться и открывтаься медлннее, а ктото не заметит возможно.... но мне это все заметно. Да это все даже фиксится костылями я нашел способы и решения, но я лично устал от костылей, поэтому АМД не куплю, меня прсто морально угнетает тот факт что у меня работает с костылями, а не идеально как могло бы - как работало до этого на старой платформе интел с I9-9900K :gigi: Я так и не смирился с этим за полтора года.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodya811
О вистрибнув блакитна лялечка, запит по форумах глобально - "унікальних" запитів за "баг на Інтел системі" 200 000+, запит "баг на АМД системі" 100 000+.
Мережа бреше, Гугл бреше, ШІ бреше, Бот бреше, статистика бреше - блакитні лялечки ні! Ніколи не брешуть.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Захар Беркут: 24.10.2024 15:36 Liquidator
Вибачайте - але наче ж не з нубом спілкуюсь, щось ви розумієте, оце страждаєте 1+ рік, замість того щоб утворити правило з тригером, прикрутити його у авто, та забути давно?
Ну якщо у вас таке специфічне використання, а такий баг трапився індивідуальний?
Да все створено, все працює, але це вже костиль! Я морально так і не переубідив себе самого, шо можу працювати з костилями заплативши не мало грошей ;) Тому вертаюся на інтел
Volodya811
Member

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 24.10.2024 15:35
Liquidator: 24.10.2024 15:03поэтому я решиль не играть далее "в полечи меня костылями" и тупо вернусь на интел для работы
Надо же как... Все тут пинают Intel, а ты прям рубанул правду... Мда

P.S. А так смотришь вроде счастливый пользователь AMD.
З АМД - це як з Ксяомі та іншими китайцями. За одні і ті ж гроші отримаєш трохи потужнішу платформу, ніж у Самсунга, але без нюансів та "милиць" не рідко не обходиться. Я у 2017 році зробив помилку, купивши Моторолу (Леново) за 8 тис. грн., замість Самсунга за 10 тис. грн. В результаті, в мене періодично, рандомно відвалювался одна сімка при перезавантаженні телефону та були інші "нюанси". Наче, і не критично. Але, я висновки зробив, що "китайці" не для мене. Те саме і з АМД. Наче "жити можна", але задоволення не багато.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator: 24.10.2024 15:39
Я лично вижу глазами, что даже браузер начинает ворочаться и открывтаься медлннее, а ктото не заметит возможно.... но мне это все заметно. Да это все даже фиксится костылями я нашел способы и решения, но я лично устал от костылей, поэтому АМД не куплю, меня прсто морально угнетает тот факт что у меня работает с костылями, а не идеально как могло бы - как работало до этого на старой платформе интел с I9-9900K :gigi: Я так и не смирился с этим за полтора года.
Тоді співчуваю, вам реально час міняти прокладку між монітором та стільцем...
Бо у вас прокладка - концентровано блакитна.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тому, і має "вилизану" платформу.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Особливо деградують вони відлизано...
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Захар Беркут: 24.10.2024 15:44
Liquidator: 24.10.2024 15:39
Я лично вижу глазами, что даже браузер начинает ворочаться и открывтаься медлннее, а ктото не заметит возможно.... но мне это все заметно. Да это все даже фиксится костылями я нашел способы и решения, но я лично устал от костылей, поэтому АМД не куплю, меня прсто морально угнетает тот факт что у меня работает с костылями, а не идеально как могло бы - как работало до этого на старой платформе интел с I9-9900K :gigi: Я так и не смирился с этим за полтора года.
Тоді співчуваю, вам реально час міняти прокладку між монітором та стільцем...
Бо у вас прокладка - концентровано блакитна.
Не пишіть єрунди, мені особисто пофіг чи інтел чи АМД, я написав з чим я стикнувся і з чим морально так і не зміг змірится. Маючи поруч ноут на інтел і періодично (коли вимикали сівтло жорстко і надовго) працюючи на ньому і не стикаючись на ньому з такою проблемою взагалі, я себе так і не переконав в середині, шо це нормально, шо це особливість АМД і працювати з костилями це нормально;)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як блакитні полюбляють флешмоб з "патанцівал" у бік АМД.
Пропоную у рівновагу флешмоб в бік Інтел - хлопці тепер Інтел це "відлизані".


Liquidator
Та є для вас рішення - як ви полюбляєте, блакитне рішення!
Купуйте Інтел, з ним ви постраждаєте рік, та після він відлизаний деградує і придбаєте новий, чого ото страждати з АМД.
Volodya811
Member

Повідомлення

Liquidator: 24.10.2024 15:56
Захар Беркут: 24.10.2024 15:44

Тоді співчуваю, вам реально час міняти прокладку між монітором та стільцем...
Бо у вас прокладка - концентровано блакитна.
Не пишіть єрунди, мені особисто пофіг чи інтел чи АМД, я написав з чим я стикнувся і з чим морально так і не зміг змірится. Маючи поруч ноут на інтел і періодично (коли вимикали сівтло жорстко і надовго) працюючи на ньому і не стикаючись на ньому з такою проблемою взагалі, я себе так і не переконав в середині, шо це нормально, шо це особливість АМД і працювати з костилями це нормально;)
Фанати АМД пишуть "маячню", щоб виправдати себе перед своєю совістю. Адже, одна справа, коли вони, переважно сидять на Зенах 3600/5700, а інша справа, коли люди начитаються їхніх відгуків і купують собі "робочі станції" на АМД за великі гроші. А потім, нормальні люди або "кусають собі лікті" через "нюанси" від АМД, або все "ковтають" і перетворюються у фанатів АМД, агітуючи інших, щоб і інші собі таке купили :( Тоді на душі легше, що не один попав, а "разом нас багато!" :(
П.С. АМД можна брати, але треба знати про "нюанси". Але про ці нюанси мало хто говорить. А якщо хтось каже правду, то фанати АМД "закльовують".
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Захар Беркут: 24.10.2024 16:01 Як блакитні полюбляють флешмоб з "патанцівал" у бік АМД.
Пропоную у рівновагу флешмоб в бік Інтел - хлопці тепер Інтел це "відлизані".


Liquidator
Та є для вас рішення - як ви полюбляєте, блакитне рішення!
Купуйте Інтел, з ним ви постраждаєте рік, та після він відлизаний деградує і придбаєте новий, чого ото страждати з АМД.
Мені особисто ваші фанатськи гойдалки та спори до сраки, я півтора роки поюзав - мені вистачило, якшо інший здеградує - то так і напишу - здеградував і буду брати іще шось інше і т.д. - ніщо не вічне :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 24.10.2024 15:35
Liquidator: 24.10.2024 15:03поэтому я решиль не играть далее "в полечи меня костылями" и тупо вернусь на интел для работы
Надо же как... Все тут пинают Intel, а ты прям рубанул правду... Мда

P.S. А так смотришь вроде счастливый пользователь AMD.
Та то таке, от блакитні лялечки взагалі неспроможні "рубанути відлизану блакитну правду", адже їх системи деградували та у смітник відправились. Ото дійсно є на що подивитись, справжні блакитні щасливі користувачі! От тільки так - поскаржитись немає на чому, бо у смітнику...
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

daesz: 24.10.2024 15:08 7900х3д/7950х3д для рендеру і купляють тільки :D
Я писав за х800 х3д.
І навіть старші х3д звичайно беруть для комбінованих навантажень чи тому що це топи, а під рендер краще звичайні моделі.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodya811
Відлизана блакитна лялечка - ну поплач, поплач не тримай в собі, менше дзюряти будеш.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 24.10.2024 16:14Та то таке, от блакитні лялечки взагалі неспроможні "рубанути відлизану блакитну правду"
Я серьёзно написал, откуда я знаю что там у чувака происходит. Смотришь на профиль топ AMD, ну таких сообщений до этого я от него не видел, значит всё нормально... но оказывается нет.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Volodya811: 24.10.2024 15:43З АМД - це як з Ксяомі та іншими китайцями. За одні і ті ж гроші отримаєш трохи потужнішу платформу, ніж у Самсунга, але без нюансів та "милиць" не рідко не обходиться. Я у 2017 році зробив помилку, купивши Моторолу (Леново) за 8 тис. грн., замість Самсунга за 10 тис. грн. В результаті, в мене періодично, рандомно відвалювался одна сімка при перезавантаженні телефону та були інші "нюанси". Наче, і не критично. Але, я висновки зробив, що "китайці" не для мене. Те саме і з АМД. Наче "жити можна", але задоволення не багато.
Це якщо забути про нюанси самих самсунгів.
І ситуація стає доволі пікантною, якщо згадати про нюанси інтел. :lol:
mavrsmart
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Liquidator: 24.10.2024 14:48 Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою
Це ж штатна робота SLC кешу любого ССД. Коли кеш ССД заповнюється, то швидкість ССД падає.

Зображення

Потрібно не весь комп міняти, а прикупити якісні ССД
Востаннє редагувалось 24.10.2024 16:30 користувачем mavrsmart, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 24.10.2024 16:15 Я писав за х800 х3д.
:up: Погано прочитав.
waryag: 24.10.2024 16:15 а під рендер краще звичайні моделі.
Не краще, там різниця на межі погрішності, а інколи х3д моделі навіть більше мають папуг.

Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
mavrsmart: 24.10.2024 16:27
Liquidator: 24.10.2024 14:48 Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою
Це ж штатна робота SLC кешу любого ССД. Коли кеш ССД заповнюється, то швидкість ССД падає.

Зображення

Потрібно не весь комп міняти, а прикупити якісні ССД
Кеш же SLC, а не MLC, ні?
Відповісти