Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 22.10.2024 15:00
snapdragon999: 22.10.2024 14:59 Ночью тот фейс айди никому нафиг не нужен
Нікому це тобі як завжди?
Це потрібно тим, в кого немає сканеру пальця :laugh:
Alexsandr
Member

Повідомлення

snapdragon999: 21.10.2024 23:43
Alexsandr: 21.10.2024 23:40 OnePlus 12R (16/256) или Xiaomi 14t (12/256)?
Надо ждать, перед НГ должны быть акции, недавно на 14т была акция за 20 штук, зарядку в придачу и кешбек 2000 грн.
Сейчас 14т брать за те деньги полнейший бред.
Вопрос пока что брать, автономность и т.п. Хотелось бы еще и ИК пульт конечно. Это если будет браться, то не сейчас, а чуть позже. Может еще модели какие интересные есть. Ну и поддержка что бы через пару лет не закончилась :)

Отправлено спустя 3 минуты 26 секунд:
7mindfields: 22.10.2024 14:51
Що там, в рілмі за 25к не завезли нормальний фейс айді? Буває :lol:
Распознавание лица реально неудобная штука. камеру надо правильно поворачивать, шапка,очки капюшон, снег на ресницах... могут исказить прочтение данных.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

На яблоках вроде норм работает, но я не юзаю
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr: 22.10.2024 15:33 Распознавание лица реально неудобная штука. камеру надо правильно поворачивать, шапка,очки капюшон, снег на ресницах... могут исказить прочтение данных.
Хіба що окуляри з цього списку (і то, сонцезахисні), то ти просто нормальним faceid не користувався
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alexsandr: 22.10.2024 15:33
snapdragon999: 21.10.2024 23:43

Надо ждать, перед НГ должны быть акции, недавно на 14т была акция за 20 штук, зарядку в придачу и кешбек 2000 грн.
Сейчас 14т брать за те деньги полнейший бред.
Вопрос пока что брать, автономность и т.п. Хотелось бы еще и ИК пульт конечно. Это если будет браться, то не сейчас, а чуть позже. Может еще модели какие интересные есть. Ну и поддержка что бы через пару лет не закончилась :)

Отправлено спустя 3 минуты 26 секунд:
7mindfields: 22.10.2024 14:51
Що там, в рілмі за 25к не завезли нормальний фейс айді? Буває :lol:
Распознавание лица реально неудобная штука. камеру надо правильно поворачивать, шапка,очки капюшон, снег на ресницах... могут исказить прочтение данных.
Redmi note 14 pro скоро будет
Alexsandr
Member

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 16:01 Redmi note 14 pro скоро будет
После Redmi note 8 Pro слишком небольшая разница в производительности будет, всего раза в два. Redmi вообще после 8 про и 9-й серии на месте топтались (давали место Poco?), на текущий момент серия Redmi не интересна для перехода не с самых бюджетных аппаратов.

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
7mindfields: 22.10.2024 15:52 Хіба що окуляри з цього списку (і то, сонцезахисні), то ти просто нормальним faceid не користувався
Основное летом и зимой не лишние. еще и очки снимать :) неудобно, вы подтвердили.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr: 22.10.2024 16:22 Основное летом и зимой не лишние. еще и очки снимать :) неудобно, вы подтвердили.
Це не незручно вже, а тупо, може ще й як на старих андроїдах розблоковувати по фотографії? Для загального розвитку почитай трохи про те, як цей фейс айді працює, бо про сонячні окуляри зимою згадав, а про те, що потрібно також рукавиці зимою знімати для користування сканером пальця, то це вже інше
Востаннє редагувалось 22.10.2024 16:36 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alexsandr: 22.10.2024 16:22
После Redmi note 8 Pro слишком небольшая разница в производительности будет, всего раза в два. Redmi вообще после 8 про и 9-й серии на месте топтались (давали место Poco?), на текущий момент серия Redmi не интересна для перехода не с самых бюджетных аппаратов.
за те деньги ф6 про или реалми 6т ,больше там нечего смотреть.
Alexsandr
Member

Повідомлення

7mindfields: 22.10.2024 16:27 Це не незручно вже, а тупо, може ще й як на старих андроїдах розблоковувати по фотографії? Для загального розвитку почитай трохи про те, як цей фейс айді працює, бо про сонячні окуляри зимою згадав, а про те, що потрібно також рукавиці зимою знімати для користування сканером пальця, то це вже інше
Я давно знаю как он работает, отпечаток дает еще один вариант, кроме пароля и графического ключа.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr: 22.10.2024 16:40
7mindfields: 22.10.2024 16:27 Це не незручно вже, а тупо, може ще й як на старих андроїдах розблоковувати по фотографії? Для загального розвитку почитай трохи про те, як цей фейс айді працює, бо про сонячні окуляри зимою згадав, а про те, що потрібно також рукавиці зимою знімати для користування сканером пальця, то це вже інше
Я давно знаю как он работает, отпечаток дает еще один вариант, кроме пароля и графического ключа.
Так ніхто не забороняє використовувати пароль замість фейс айді, до чого це взагалі?
Alexsandr
Member

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 16:31
Alexsandr: 22.10.2024 16:22
После Redmi note 8 Pro слишком небольшая разница в производительности будет, всего раза в два. Redmi вообще после 8 про и 9-й серии на месте топтались (давали место Poco?), на текущий момент серия Redmi не интересна для перехода не с самых бюджетных аппаратов.
за те деньги ф6 про или реалми 6т ,больше там нечего смотреть.
Релми еще гляну. F6 интересная модель, но камера не очень с завода. Посмотрю еще что там на гугл камере.

Отправлено спустя 1 минуту 55 секунд:
7mindfields: 22.10.2024 16:42
Alexsandr: 22.10.2024 16:40
Я давно знаю как он работает, отпечаток дает еще один вариант, кроме пароля и графического ключа.
Так ніхто не забороняє використовувати пароль замість фейс айді, до чого це взагалі?
Что распознавание лица неудобно. Да это работает, но это не очень удобно, март вытянул чуть из кармана и видно надо ли разблокировать, пока поднял повыше уже разблокировался. Расплатиться с отпечатком тоже удобнее чем на камеру смарт к себе забирать.
JKrl
Member

Повідомлення

Тебе неудобно.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

JKrl: 22.10.2024 16:57
Релми еще гляну. F6 интересная модель, но камера не очень с завода. Посмотрю еще что там на гугл камере.

ф6 - датчик приближения программный,ф6 про - физический.Я жду realme gt7 pro ,хотелось бы пощупать или онеплюс 13 на Snapdragon 8 Elite
Отправлено спустя 1 минуту 35 секунд:
JKrl: 22.10.2024 16:57 Тебе неудобно.
мне тоже .Датчик пальца это база ,без него днище. Никогда б не купил такой телефон.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

є речі на айфоні до яких я досі не можу звикнути і які мене підбішують, але фейс айді точно до них не відноситься. перший час ще звертаєш увагу на це, коли до цього роками користувався розблокуванням через відбиток пальця, але проходить місяць-другий, звикаєш і особисто мені стало вже абсолютно ок, я перестав про це хоч якось задумуватись і звертати увагу, як в перший час після покупки. просто користуєшся і все.

можливо, комусь і не зручно, але на мій погляд що відбиток пальця що фейс айді однаково зручні.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:24 але фейс айді точно до них не відноситься. перший час ще звертаєш увагу на це, коли до цього роками
это ваш главный козырь :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 17:29это ваш главный козырь
що саме? я не зрозумів, що ти намагаєшся сказати
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:30
snapdragon999: 22.10.2024 17:29это ваш главный козырь
що саме? я не зрозумів, що ти намагаєшся сказати
этот фейс айди.Да в любом андроиде сейчас разблокировка по лицу работает отлично,ну кроме темноты))
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

і як з того, що я написав вище, ти зробив такий висновок? перечитай уважніше.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:32 і як з того, що я написав вище, ти зробив такий висновок? перечитай уважніше.
Приравнивать к пальцу не корректно .Не всем нужно это фейс айди .Я даю 500% если хороший сканер больше ничего не нужно.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 17:34Я даю 500% если хороший сканер больше ничего не нужно.
ну а для мене вони однаково зручні, як я вже сказав. от тільки я користувався і тим і тим, а ти лише сканером відбитку ;)
Відповісти