Gigabyte випустить оверклокерську плату Z890 Aorus Tachyon ICE з підтримкою модулів DDR5 CAMM2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить Gigabyte випустить оверклокерську плату Z890 Aorus Tachyon ICE з підтримкою модулів DDR5 CAMM2

А будет ли профит если совместить CUDIMM с генератором частот и CAMM2 с его конструктивными преимуществами ?
По идее выйдет же вообще пушка, не ? :think:
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

пушка это точно
сейчас в карманах пороюсь в поисках денег на порох
спойлер
Зображення
сурс на bilibili
Leqi
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

комусь з виробників треба випустити мамку де ці модулі можна кріпити з тильної сторони
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 22.10.2024 07:38
пушка это точно
сейчас в карманах пороюсь в поисках денег на порох
спойлер
Зображення
сурс на bilibili
Моя на 7000 выдает 116 по-моему, на таком же процыке. 36/42.

В статье написано что можно использовать более быстрые чипы, но используют 8к которые есть в продаже для любых плат. Не понятно мне, какое преимущество, если его никто не показал.
yurius_r
Member

Повідомлення

Earanak
Я б взагалі за те, що як створювати щось нове - то не чайною ложкою додавати інновації, а додати все і одразу. Думаю був би сенс в генераторі на CUDIMM. Бо як я розумію вирішується одна і та сама проблема, але різними шляхами - поєднуючи мабуть можна було б далі по частоті просунутися. Як раз 4 канали на 10МТ/с булиб дуже цікаві для APU типу Strix Halo. Бо нагадаю що на момент анонсу (зараз не слідкував) не було жодного пристрою на нових APU AMD 3xx з нерозпаяною пам'яттю.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а що це за нові материнки на фото з портами PS/2? :think:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

jumanji: 22.10.2024 09:25Моя на 7000 выдает 116 по-моему
моя на 6800 выдает везде по 100
kolio: 22.10.2024 10:15а що це за нові материнки на фото з портами PS/2?
и проц стоит )(уем на улицу
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

yurius_r: 22.10.2024 09:51Бо нагадаю що на момент анонсу (зараз не слідкував) не було жодного пристрою на нових APU AMD 3xx з нерозпаяною пам'яттю.
А может потому что ещё рано? Надо было дорожную карту амд читать, там было видно что настольные всегда выходят позже и я видел там что будут и настольные встройки на 40СU , но вот когда это другой вопрос, я точно не помню но вроде не раньше 25-го года.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Melofon: 23.10.2024 08:16настольные встройки на 40СU
расскажи что это для тех кто "в танке"
Відповісти